Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 18:15, graczomaniak napisał:

I dobrze, wreszcie nie wygrywam po 8:0 :P.


Nie cwaniakuj, na klasie światowej z dobrym też wygrywałeś po 8:0?
Właśnie do bani, bo mam wrażenie jakbym grał przeciwko piłkarzom w polu z klubu Tur Turek, a w bramce jakby stał Gianluigi Buffon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:15, graczomaniak napisał:

Na proff wygrywałem po 8:0....

Kim z kim? Arsenalem przeciw drugiej lidze angielskiej (odpowiednik naszej czwartej)? :P

Dnia 05.11.2007 o 19:15, graczomaniak napisał:

Barthez w bramce ^^.

Jestem fanem Man United, nie przypominaj mi o nim... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:19, Vaxinar napisał:

> Na proff wygrywałem po 8:0....
Kim z kim? Arsenalem przeciw drugiej lidze angielskiej (odpowiednik naszej czwartej)? :P

Nie, chociażby Barcelona - Atletico, czy PSG-Auxerre... Każdy wynik był mozliwy na fifie 07, wystarczyło umieć strzelać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie więc Legia Warszawa - reprezentacja Włoch... :P Klasa światowa.''
Gra była prosta, ale wątplę abyś wygrał ten mecz 8:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vax, czy ja mowie, że każdy mecz wygrywałem po 8:0?:P Nie. Pare razy się zdarzyło strzelic te "pare" bramek więcej. Poza tym Legia mógłbym wygrac, wystarczy że poprawie staty piłkarzom na 99 all i jazda xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:07, graczomaniak napisał:

Vax, czy ja mowie

Ja mówię od początku istnienia forum, aby mi ksywki nie skracano... :)

Dnia 05.11.2007 o 20:07, graczomaniak napisał:

Poza tym Legia mógłbym wygrac, wystarczy że poprawie staty piłkarzom na 99 all i jazda xD.

Haha, ale mnie rozbawiłeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:11, Vaxinar napisał:

> Vax, czy ja mowie
Ja mówię od początku istnienia forum, aby mi ksywki nie skracano... :)

Sir. Vaxinar? Może być?:P

Dnia 05.11.2007 o 20:11, Vaxinar napisał:

Haha, ale mnie rozbawiłeś ;]

Ale taka jest prawda, nie ma rzeczy niemożliwych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:13, graczomaniak napisał:

Sir. Vaxinar? Może być?:P

Niech będzie... :P ;-)

Dnia 05.11.2007 o 20:13, graczomaniak napisał:

Ale taka jest prawda, nie ma rzeczy niemożliwych :).

Nie da to się spodni przez głowę włożyć i parasola w du... otworzyć. ;-)

Koniec offtopa maniaku gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byście mogli mi wytłumaczyć jak robić zwody na klawiaturze bo na padzie mi jakoś wychodzą nie wiem jak ale wychodzą a na klawiaturze to niezbyt.

Ja się cieszę ,że zwiększono poziom trudności ale nie podoba mi się to ,że usunęli przegląd wydarzeń a gra jest zbyt podobna do ''07 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:25, albinskia napisał:

byście mogli mi wytłumaczyć jak robić zwody na klawiaturze bo na padzie mi jakoś wychodzą nie
wiem jak ale wychodzą a na klawiaturze to niezbyt.

Ja się cieszę ,że zwiększono poziom trudności ale nie podoba mi się to ,że usunęli przegląd
wydarzeń a gra jest zbyt podobna do ''07 ;/

Przytrzymujesz shift i wtedy naciskasz strzałki. Robisz takie kombinacje to wtedy różne triki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Co wy widzicie w FIFIE ? Bo dla mnie (już dla większości ludzi grając w gry piłkarskie) to ona się nic nie zmienia, a i tak ma swoich wiernych fanów :) Jak zagrałem w demko FIFy to od razu pomyślałem - znowu to samo, tylko że z gorszą grafiką(nie wiem dlaczego?), i ze zwalonymi podaniami na wejście :/ Nie wiem, może te rzeczy są poprawione w pełniaku, ale tego się nie dowiem, bo gry nie kupię xP - znając życie dostane odpowiedzi brzydkiej treści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zagrał w FIFE raz, drugi to sie przyzwyczaił i trudno mu grać w Pro Evo...
Sam tak mam. Od ''98 roku kolekcjonuje FIFE, choć grałem też w pro evo, ale ono dla mnie ma tylko tyle, że bramkarze sa lepiej zanimowani i piłkarze są sztywni jak deska...
FiFA ma klimat i proporcjonalnych zawodników ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gracze z czasem stają się lepsi/gorsi zmieniają się składy taktyki ustawienia z każdym rokiem są poprawiane błędy i dodawane nowe opcje np: bardziej rozbudowane zwody itp. pozdr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja grałem w Fife b. długo (mam 98, 2004,06 - grałem tez w inne ale to bardziej demówki xP) ale kiedyś, zagrałem w PES3 w salonie gier, i naprawdę znudziła mnie fifa, ta cukierkowa grafika, łatwość strzelania bramek - NUDA!! A w PES6 gram do dziś, a kupiłem gdzieś w styczniu (może w grudniu xD) I mam już 1253 mecze + ok. 1000 grupowych które nie są tak jakby zapisywane, a w grze mam 500 h spędzonych (na samym online!)

albinskia--->Ale po co mi zwody ? Jeszcze ta reklama <lol2> Ten strzał Ronaldinho (w fifie 08) mnie tak rozbawia że poprostu szkoda słów :D

<edit> PES w polsce praktycznie wcale nie jest reklamowany, a i tak ma masę klientów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty znowu to samo... A czemu ty grasz w PES? To jest takie samo pytanie, dlaczego chłopiec, a nie dziewczynka z Ciebie, ze mnie, z nich...itp.

Wiesz niektórzy, a raczej większość gra w Fifę z przyzwyczajania, bo na przykład lubią, bo im bardziej podchodzi. Jest wiele takich sformułowań. Tak więc o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:09, albinskia napisał:

tylko mi nic to nie daje?piłkarz biega normalne tak jak bym shift nie trzymał.

Nie przyciskaj e. Po prostu trzymaj biegnij na luzie a potem shift trzymaj i strzalki naciskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:12, choper napisał:

> tylko mi nic to nie daje?piłkarz biega normalne tak jak bym shift nie trzymał.
Nie przyciskaj e. Po prostu trzymaj biegnij na luzie a potem shift trzymaj i strzalki naciskaj.

to nie można biegać ? a kompek mnie z zwodów bieganych jeździł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:15, albinskia napisał:

> > tylko mi nic to nie daje?piłkarz biega normalne tak jak bym shift nie trzymał.
> Nie przyciskaj e. Po prostu trzymaj biegnij na luzie a potem shift trzymaj i strzalki
naciskaj.
to nie można biegać ? a kompek mnie z zwodów bieganych jeździł xD

masz biegac ale podczas wykonywania trików nie na speedzie tylko normalnie biegnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować