Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

A ja mam pytanie po co prowadzisz krucjatę. Co kogo interesuje Pes w temacie o tym co powinno byc zmienione w Fifie08? Chcesz zrobić kolejna bezcelowa dyskusje, w ktorej nikt nikogo nie przekona?

A jak masz taką łatwość strzelania bramek to zapraszam do multi, gwarantuję że szybko uznasz to za wielką zaletę po kilku meczach.

Odpowiadając na twoje pytanie- gram w Fifę bo uważam ją za lepszą grę od Pesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy, o PESie wspomniał graczkomaniak. Było tylko poczytać :)
A FIFE powinni w końcu zrobić nową, bo to wszystko wygląda jak samodzielny dodatek, ciągle to samo tylko że ciągle więcej, a nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...powiedział człowiek, który zagrał w demo Fify 07 rok temu i teraz 08. Kogo by tam obchodziła całkowita zmiana gameplaya przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:32, Ari Zmc napisał:

Jako pierwszy, o PESie wspomniał graczkomaniak. Było tylko poczytać :)
A FIFE powinni w końcu zrobić nową, bo to wszystko wygląda jak samodzielny dodatek, ciągle
to samo tylko że ciągle więcej, a nie lepiej.


Godzinę temu włączyłem sobie FIFĘ 08, bo już dawno jej nie odkurzałem... i byłem zaskoczony in plus. Po pewnym czasie utwierdziłem się w przekonaniu, że Pro Evo 6 może się schować a sama FIFA jest naprawdę DUŻO lepsza od 07. Więc - lepiej. Zagraj troszkę dłużej, sam się przekonasz.
Tak, to powiedział fan Pro Evo i wypatrywacz PES 2008. :-)

EDIT: Ja pierniczę, sorka. WCZORAJ włączyłem. "Godzina temu" dotyczyła innej mojej myśli, ale taki oszołomiony jestem, że Internet w końcu normalnie mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz ile grałem, ale dobra, przestane tutaj pisać, bo sie nie da podyskutować z człowiekiem, ale pamiętam jak mówiłeś, że w FIFE to grają same dzieci (ia raczej dostają FIFE od rodziców) i mam jedno pytanie: Czy ty w ogóle grałeś w PESa ? - nie sądze

DJ Szlafrok--->Mnie PES przykuwa do monitora, a FIFA? po 2 meczach już mi nudno, ale fajnie było kiedyś zagrać z kolegą mecz (45 minut połowa z dogrywkami xD) - ale to jest tylko dobre jako party game, a nie gra na dłuższą metę.

P.S. ...Powiedzieli fani fify którzy nie grali w PESa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I FIFA 08 i PES 2008 mają ta sama wade- AI naszej druzyny i wobydwu grach, nasi zawodnicy to chyba na zaproszenie czakaja, niewyjdą do piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:13, Ari Zmc napisał:

Nie wiesz ile grałem, ale dobra, przestane tutaj pisać, bo sie nie da podyskutować z człowiekiem,
ale pamiętam jak mówiłeś, że w FIFE to grają same dzieci (ia raczej dostają FIFE od rodziców)
i mam jedno pytanie: Czy ty w ogóle grałeś w PESa ? - nie sądze


Pan AriZmc to myśli że po jednym meczu, góra 3 meczach, to już cała gre rozkminił:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to źle sądzisz bo grałem, byłem na niego skazany ponad miesiąc wakacji spędzony u kuzyna. A to jest bardzo ciekawe, gdzie ja tak mogłem napisać, możesz zacytować? A ja pamiętam jak mówiłeś, ze Pes jest gorszy od Fify, ale grasz w niego bo jest tanszy. Tez tak moge napisac :)

Jak mam dyskutowac z kims kto po prostu nie zna tematu bo pisze ze Fifa sie nie zmienila, gdy zmienila sie naprawde diametralnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pan, bo do ludzi w moim wieku raczej sie ,,Pan" nie mówi. A grałem więcej, ale mi sie znudziło, znalazłem schemat na strzelanie bramek i mi styka.

P.S. Weźcie nie odpisujcie bo zaraz pomyślą że ja sobie posty nabijam ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:17, mikal15 napisał:

No to źle sądzisz bo grałem, byłem na niego skazany ponad miesiąc wakacji spędzony u kuzyna.
A to jest bardzo ciekawe, gdzie ja tak mogłem napisać, możesz zacytować? A ja pamiętam jak
mówiłeś, ze Pes jest gorszy od Fify, ale grasz w niego bo jest tanszy. Tez tak moge napisac
:)

Haha, nie pamiętam gdzie tak napisałeś, ale to było coś o turniejach, bo mówiłeś że wygrywasz dużo w turniejach sponsorowanych, ja odpisałem że, musisz być naprawdę dobry, a ty powiedziałeś, że nie tylko w FIFE grają głównie dzieci którym grę kupili rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:17, Ari Zmc napisał:

Nie pan, bo do ludzi w moim wieku raczej sie ,,Pan" nie mówi.


Niewiem ile ty tam masz lat, bo niepatrzyłem na twego GS;] a tak wogóle to zgodze sie z Ari Zmc że PEs 2008 jest lepszy(pod względem gry cała drużyną, bo tryb "zostań gwiazdą" to potęga:D), ale niezgodze sie ztym że w FIFIE niezmienił sie gameplay= P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne podejście, nie obchodzi mnie co jest lepsze, nie obchodzi mnie czy zmiany w Fifie są na lepsze czy na gorsze ale jak można po prostu kłamać pisząc, że się prawie nic nie zmieniło to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:30, mikal15 napisał:

Mam identyczne podejście, nie obchodzi mnie co jest lepsze, nie obchodzi mnie czy zmiany w
Fifie są na lepsze czy na gorsze ale jak można po prostu kłamać pisząc, że się prawie nic nie
zmieniło to ja nie wiem.


po prostu osoby co grały po kilka meczy w 06, 07,08 niezobaczą róznicy, ale tacy już tak powiem wymiatacze, co rozegrali 100< to róznice zobaczą, kwiesta poznania gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale ja wiem jak się strzela po rogu w FIFIE :) (odnośnik do twojego pytania w temacie PE0 2008)

Wiem, niektóre rzeczy źle sformułowałem, do FIFY nic nie mam, ale wkurza mnie to że EA wykorzystuje wiernych fanów, wydając co pół roku nową grę, w której nie ma klubów, lub państw (która ma mniej zmian od corocznej FIFY)
Gameplay zmienił się w FIFIE, ale może i po demie nie da się tego za mocno odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:43, Ari Zmc napisał:

Hmm, ale ja wiem jak się strzela po rogu w FIFIE :) (odnośnik do twojego pytania w temacie
PE0 2008)


a co ma jedno do drugiego. Ja to powiedziałem na serio, bo teraz gram w PESO_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:13, marcinshinoda napisał:

I FIFA 08 i PES 2008 mają ta sama wade- AI naszej druzyny i wobydwu grach, nasi zawodnicy to
chyba na zaproszenie czakaja, niewyjdą do piłki.


Zgadzam się z tym... Mnie to tak strasznie denerwuje, że mam ochotę nie grać już w FIFE ;) Ale się nie poddam :D Spróbuję wytrzymać z tym niskim AI nasze drużyny... No i rzeczywiście już tak nie wybiegają na pozycje jak to było w FIFIE 07... A szkoda bo takie bramy leciały!!! :D I jeszcze głupie jest to, że nie da się z dystansu prawie w ogóle strzelić gola... To wina tych nowych, ulepszonych, myślących bramkarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:30, mikal15 napisał:

Mam identyczne podejście, nie obchodzi mnie co jest lepsze, nie obchodzi mnie czy zmiany w
Fifie są na lepsze czy na gorsze ale jak można po prostu kłamać pisząc, że się prawie nic nie
zmieniło to ja nie wiem.

Popieram. Tak już jest że przyjęło się że w fifie zawsze to samo więc pes lepszy. I z takim nastawieniem recenzują tak fife. A to nie oznacza że pes lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 07:24, jakoktochce napisał:

Zgadzam się z tym... Mnie to tak strasznie denerwuje, że mam ochotę nie grać już w FIFE ;)
Ale się nie poddam :D Spróbuję wytrzymać z tym niskim AI nasze drużyny... No i rzeczywiście
już tak nie wybiegają na pozycje jak to było w FIFIE 07... A szkoda bo takie bramy leciały!!!
:D I jeszcze głupie jest to, że nie da się z dystansu prawie w ogóle strzelić gola... To wina
tych nowych, ulepszonych, myślących bramkarzy :)


najdziwniejsze jest to z w trybie "zostań gwiazdą" AI jest na dobrym poziomiexP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować