Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Do panów wyżej.

W Oblivionie była możliwość wyboru wersji językowej, i pewnie nie tylko w tej grze, po prostu przy instalacji wybierało się język, miało się dodatkową płytę z polskim językiem. Nie widzę w tym filozofi ani nadmiernego nakładu pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 18:04, Murith napisał:

>
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13690&pid=447 tutaj masz opisana CE zagraniczną,
ale jest możliwosc, ze bedzie taka i u nas .
EDIT. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13690&pid=448 Jeszcze pudło.



Tyle to ja wiem ;)

Rozumiem, że Marilyn Manson na Twoim avatarze i "This is new shit" w reklamówkach Dragon Age to nie przypadek? ;)

Enyłej- na szczęście nie będzie więcej tego typu kawałków na soundtracku ;)
Noł ołfens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po screenach , które obejrzałem na gram.pl muszę powiedzieć , że grafika jest słaba jak na te czasy.
Mam nadzieję przynajmniej , że inne aspekty gry będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 10:15, R3clus3 napisał:

Po screenach , które obejrzałem na gram.pl muszę powiedzieć , że grafika jest słaba jak
na te czasy.
Mam nadzieję przynajmniej , że inne aspekty gry będą lepsze.


Ciężko by gra obliczona na 40-80h wyglądała tak samo jak ta trwająca kilka godzin - przy podobnym budżecie. Pełna zawartość gry to ponad 300h a w cRPG grafika zwykle nie ma najwyższego priorytetu. W kilku ostatnich postach można zobaczyć grę w ruchu, nie wygląda aż tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:22, Cascad napisał:

nie chce Cię skłamać, ale na konsolach raczej polonizacji nie będzie.


Jak tak, to super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem Avarr? o ile podłożenia głosów nikt nie chce, tak wrzucenie plików z polskimi napisami zawsze jest miło widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie ma oficjalnych informacji, ale imho będzie na odwrót. Na PC będzie wybór jak już wiadomo, a na konsole tylko wersja polska tak jak jest to z SW: Republic Heroes i było z F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie nie śledzę informacji o tej grze więc spytam tu: czy w Dragon Age będzie trzeba myszą wskazywać postaci kierowanej przez gracza gdzie ma iść, czyli klikać w miejsce gdzie ma się ona przemieścić (tak jak w Drakensangu)? Czy będziemy normalnie poruszali postacią w stylu np. Gothica (czyli strzałki/WSAD do chodzenia bohaterem + tylko poruszanie kamerą za pomocą myszy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 13:56, Neysha napisał:

Szczególnie nie śledzę informacji o tej grze więc spytam tu: czy w Dragon Age będzie
trzeba myszą wskazywać postaci kierowanej przez gracza gdzie ma iść, czyli klikać w miejsce
gdzie ma się ona przemieścić (tak jak w Drakensangu)? Czy będziemy normalnie poruszali
postacią w stylu np. Gothica (czyli strzałki/WSAD do chodzenia bohaterem + tylko poruszanie
kamerą za pomocą myszy)?

Myślę, że i tak i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować