Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

zaczekaj sprawdzę cenę. Lecz według mnie zamówić jets lepiej zwykłą edycje na gram''ie dostajesz za to pierścien expa czyli +1% exp z akażdego moba zbaitego i jakies jesczez premie do dalijskiego elfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:53, Albii napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Wie ktoś ile EK, czy tam jakaś edycja limitowana na xklocka będzie
kosztować w Empiku? CZy te edycje będą jedynie na PC''ta ?


A czy problem wbić na empik.com? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:55, Oloninho napisał:

A czy problem wbić na empik.com? ^^

Tak, bo często widzę inne ceny w sklepie, a inne na stronce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dumałem, myślałem, pytałem, czytałem, oglądałem i decyzje podjąłem. Nastał czas na zakup Dragon Age, mam nadzieję, że się nie przejadę i nie wydam kasy w błoto i nie będę żałował, że nie zdecydowałem się na Risena... Dragon Age jakoś wygląda na grę głębszą, bardziej złożoną... i w zasadzie doczekać się już nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję decyzji ^^
Risena mam, przeszedłem ( 36 i pół godziny) koniec - czuję ogromny niedosyt bo gra świetna. Teraz czekam jeszcze 5 dni na Dragon Age - setki godzin gry + DLC przez dwa lata, + zabawy z Toolsetem i mnóstwo questów i itemów zrobionych przez fanów = nieporównywalnie więcej godzin dobrej zabawy. Co do jakości.... się zobaczy wkrótce ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm u mnie nie było takiego problemu, Risena znam jedynie z dema i recenzji ale jak dla mnie masz wybór między
- singlowym WoWem z o nieeeebo lepszą grafiką (która jednak tylko podkreśla dziwną animację skoku i małe zróżnicowanie NPCów), porywającą lecz liniową fabułą i lekko udziwnionym systemem walki
- singlowym WoWem, w którym zarządzasz całym party z ładną i super krwistą grafiką, fabułą, która nie ma prawa Cię zawieść i systemem walki, za którym od odstatniej gry opartej na Infinity zdążyłeś już zatęsknić.

Ta pierwsza (dla niekumatych Risen) zapewnia w porywach 1/3 czasu, na jaki wciągnie Cię ta druga (Origins, gdzie potencjalnie może się to wydłużyć w nieskończoność, o ile tylko gracze przyłożą się przynajmniej tak jak do tworzenia map do NWN).
Moim skromnym zdaniem wybór oczywisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 22:09, Marcin08 napisał:

dumałem, myślałem, pytałem, czytałem, oglądałem i decyzje podjąłem. Nastał czas na zakup
Dragon Age, mam nadzieję, że się nie przejadę i nie wydam kasy w błoto i nie będę żałował,
że nie zdecydowałem się na Risena... Dragon Age jakoś wygląda na grę głębszą, bardziej
złożoną... i w zasadzie doczekać się już nie mogę ;)



i nie bedziesz żałował bo to gra BioWare masz bardzo róznorodne opcje wyboru a od każdego błachego i wyboru i odjetej decyzji będziesz miał do czynienia w pezyszłości np. zrobisz cos źle i jak po kilkunastu godzinach gry wrócisz do tego miasta możesz być albo źle postzregany ,albo nawet miec powazniejsze kłopoty. więc moim zdaniem gra świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 22:40, owca95 napisał:

i nie bedziesz żałował bo to gra BioWare


Bez zbędnej wazeliny, proszę. Gra jeszcze nie wyszła, nie miałeś możliwości dłuższego obcowania z nią, więc do informacji powinno się podchodzić raczej z dystansem. Zwłaszcza, że gry BioWare zawsze cierpiały na małą bolączkę - niezależnie jak się grało, fabuła zmieniała się w bardzo małym stopniu. Sam mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej, ale nie uprzedzajmy faktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym evencie i nawet chciałem go śledzić, ale coś relacja mi nie działała. Polska zajęła wtedy 4 miejsce. A 16% w 24 h to wynik imponujący jak na grę wydaną w 2009 roku, gdzie średnia długość gry to jakieś 8 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jedno pytanie ws DLC mam. Rozumiem, że będą przypisane do konta (tego z social.bioware.com), tak? I gdy np zainstaluję grę na jednym kompie i pogram trochę normalnie z tymi DLC, to gdy bd chciał zainstalować na innym, zaloguję się i one też tam będą, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2009 o 22:44, tykus napisał:

Bez zbędnej wazeliny, proszę. Gra jeszcze nie wyszła, nie miałeś możliwości dłuższego
obcowania z nią, więc do informacji powinno się podchodzić raczej z dystansem. Zwłaszcza,
że gry BioWare zawsze cierpiały na małą bolączkę - niezależnie jak się grało, fabuła
zmieniała się w bardzo małym stopniu. Sam mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej,
ale nie uprzedzajmy faktów :P


Ale w sumie gry Bioware jeszcze nie zawiodły mnie nigdy. Nawet Mass Effect który był grą akcji z elementami RPG nie był beznadziejny. Złej gry jeszcze nie zrobili. A dla mnie Dragon Age będzie wreszcie powrotem do korzeni..klasycznym RPG''iem w którym najważniejsza jest fabuła i dobry rozwój postaci. Będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcę wysłać swoją postać, abym mógł zobaczyć na necie i otrzymać gratisowy item, pokazuję się komunikat "Minął czas uzyskania dostępu do Twojej skrytki sieciowej". Od 3 dni już tak mam. Wiecie może co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 09:58, Longer napisał:

Ale w sumie gry Bioware jeszcze nie zawiodły mnie nigdy.


W ME nie grałem jeszcze, NWN mnie mocno zawiodło, poza tym jest bardzo dobrze z ich grami. Tylko zawsze miały jedną bolączkę, o której wcześniej wspominałem. Wg zapowiedzi DA ma być inne i ten aspekt też zmienić, mam tylko nadzieję, że zmiana ta nie ograniczy się tylko do prologu gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2009 o 11:02, tykus napisał:


W ME nie grałem jeszcze, NWN mnie mocno zawiodło, poza tym jest bardzo dobrze z ich grami.
Tylko zawsze miały jedną bolączkę, o której wcześniej wspominałem. Wg zapowiedzi DA ma
być inne i ten aspekt też zmienić, mam tylko nadzieję, że zmiana ta nie ograniczy się
tylko do prologu gry ;)


Racja, Neverwinter Nights było średnie, ale była to ich pierwsza gra na nowym silniku (3D) i największy wkład włożyli w multi i dlatego fabularnie był taki sobie. Dragon Age bardzo przypomina mi KotOR''a z czego bardzo się cieszę bo uważam, że to jedna z ich najlepszych gier RPG. DA będzie też właśnie takim NWN tylko, że z dopracowaną fabułą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować