Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że oprócz Morrigan będzie jeszcze jakiś mag do przyłączania. Na obecny stan informacji jakie posiadam średnio mi ona podchodzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 15:03, castlerock napisał:

spokojnie, jakos sie tak za bardzo eksajtujecie tą grą ;) ja mam co do niej złe przeczucia.


Co Ci się nie podoba w Dragonie (każdy ma mieć prawo do własnego zdania i to respektuje, tylko pytam z ciekawości)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie czy gra w sklepach pojawi sie wczesniej niz w piatek. Słyszałem, że EA czasem lubi wczesniej dać gierke do sklepu :-) wiec może juz w czwartek a nawet w środe sie pojawi np w Media Marku :-) trzeba bedzie pilotować sprawe, może jakis sklep nie wytrzyma do piątku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 15:07, Marco_Polo napisał:

Mam nadzieję, że oprócz Morrigan będzie jeszcze jakiś mag do przyłączania.

Ma być jeszcze Wynne. Co prawda dokładnie to będzie ona "spirit healer", ale to też chyba podpada pod maga? :D
>Na obecny

Dnia 02.11.2009 o 15:07, Marco_Polo napisał:

stan informacji jakie posiadam średnio mi ona podchodzi :-/

A to czemu? Jak dla mnie obok Alistaira i psa to najciekawiej zapowiadająca się postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zmieniłem zdanie i zamówiłem pre-order na PC...taniej mnie to wyniesie niż podróż do sklepu ;) Oby do czwartku/piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 16:01, mati285 napisał:

> A to czemu? Jak dla mnie obok Alistaira i psa to najciekawiej zapowiadająca się postać.

Nie wiem, działa mi na nerwy, do tego jest brzydka jak pochmurna noc (mówię o gamplayach, a nie rysunkach koncepcyjnych) ^^
Może się do niej przekonam i zmienię zdanie podczas grania.

PS. Już trzeci dzień mija, a mojej postaci jak nie ma na koncie w SocialBW, tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 16:57, Marco_Polo napisał:

> do tego jest brzydka jak pochmurna noc

Tu się zgadzam. Umówmy się, że ogólnie kobiece postaci w Dragon Age specjalnie urodą nie grzeszą. Dość powiedzieć, że sporo czasu spędziłem w Edytorze Postaci na próbach stworzenia ponętnej bohaterki, a efekty są w najlepszym wypadku średnio zadowalające. Ale w starszych RPG-ach kobiety były przecież tylko zlepkiem pikseli, a mimo to z łatwością można je było polubić (lub nawet coś więcej ;D), więc i tu nie powinno być problemu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:09, zBiK93ck napisał:

Wie ktoś jakie będą zabezpieczenia DA:O (standard jak w far cry 2, czy coś zaawansowanego
jak GTA IV)?


Zabezpieczenia są... żadne ( wybacz mój sarkazm, ale jeszcze nie ochłonąłem z powodu piratów już krążących po sieci)

Jakiś zwykły cd - check i tyle, prawdopodobnie securom, czy safe disk
W każdym bądź razie podsumowując pirackie NFO, to nie potrzeba nawet cracka :( a stronę z podaniem cd-key po prostu wyłączają w menadżer zadań, jako proces i jadą dalej z instalacją i grą....
Grrr....

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyt.1 Wie ktoś ile w całej grze jest postaci które możemy przyłączyć do drużyny?
Pyt.2 Ile jest wszystkich rodzajów potworów, bestii z którymi zmierzymy się w Dragon Age?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:17, Longer napisał:

Pyt.1 Wie ktoś ile w całej grze jest postaci które możemy przyłączyć do drużyny?

9 (licząc psa), które do tej pory ujawniło Bioware + golem Shale z DLC + pewnie kilka postaci, które będziemy mogli mieć w drużynie w historiach początkowych. Dokładniejszych informacji raczej nikt Ci nie jest obecnie w stanie udzielić to samo tyczy się drugiego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2009 o 17:26, mati285 napisał:

9 (licząc psa), które do tej pory ujawniło Bioware + golem Shale z DLC + pewnie kilka
postaci, które będziemy mogli mieć w drużynie w historiach początkowych. Dokładniejszych
informacji raczej nikt Ci nie jest obecnie w stanie udzielić to samo tyczy się drugiego
pytania.


Dzięki za odpowiedź. Na temat drugiego pytania znalazłem odpowiedź na filmiku "Documentary: Creatures of Dragon Age" Jest ponad 40 rodzajów bestii, potworów itp..nawet nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:14, mati285 napisał:

> > do tego jest brzydka jak pochmurna noc
Tu się zgadzam. Umówmy się, że ogólnie kobiece postaci w Dragon Age specjalnie urodą nie grzeszą. (...) Ale w starszych RPG-ach kobiety były przecież tylko zlepkiem pikseli, a mimo to z łatwością można je było polubić (lub nawet coś więcej ;D), więc i tu nie powinno być problemu ;-)

Jaheira lub Viconia w porównaniu do Morrigan to królowe piękności ;-)

Dnia 02.11.2009 o 17:14, mati285 napisał:

Dość powiedzieć, że sporo czasu spędziłem w Edytorze Postaci na próbach stworzenia ponętnej bohaterki, a efekty są w najlepszym wypadku średnio zadowalające.

Próbowałem tego samego, za nic nie mogę stworzyć choć przybliżonego wyglądu twarzy jaką sobie obmyśliłem. Wbrew temu co piszą o tym edytorze wcale takich wielkich możliwości nie ma, powiedziałbym nawet, że jest doskonałym narzędziem do tworzenia brzydkich lub średnio zadowalających postaci kobiecych.
W ostatecznym rozrachunku moja postać jest mężczyzną krasnoludem (tutaj też musiałem iść na spore kompromisy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrigan w realu na miarę polskich możliwości :)

http://eu.dragonage.com/media/gallery/wallpapers/downloads/pl/dap_dgs_wallpaper_full_1920x1200.jpg

Cała sesja ponoć ukaże się w nowym CKMie... mówiłem już, że leciutko przesadzają z kampanią promocyjną?

EDIT: faktycznie - nowa okładka CKM http://ckm.pl/Image/487579_l.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:53, BlackSnow napisał:

Modelka (Dorota Gardias) jest ładna.

Dnia 02.11.2009 o 17:53, BlackSnow napisał:

EDIT: faktycznie - nowa okładka CKM http://ckm.pl/Image/487579_l.jpg

Ładniejsza i bardziej naturalna niż Megan. Niech zdejmą jej jeszcze tą zdechłą wronę z ramienia, będzie dużo lepiej sie prezentowała.

Dnia 02.11.2009 o 17:53, BlackSnow napisał:

Cała sesja ponoć ukaże się w nowym CKMie... mówiłem już, że leciutko przesadzają z kampanią promocyjną?

Mam cały czas wrażenie, że oprócz cycków i krwi więcej tam nie ma (chodzi oczywiście o kampanię promocyjną gry) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten numer CKM jest już w sprzedaży jakoś tak od 10 października :-) Nic specjalnego szczerze; dwie fotki podobne do tej co na tapecie do której dałeś linka. W sumie o grze jest na jakieś 4-5 stron, ale to sam tekst i screeny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować