Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 17:05, zBiK93ck napisał:

Czy dużo będzie itemków w DA:O? Wiem, że gra jeszcze nie wyszła, ale pewnie ktoś grał
na imprezach itp.


Na PGA była można zagrać ale coś koło 5 do 10 minut, więc raczej nie da się tego stwierdzić po tak krótkim czasie rozgrywki. Ale to w końcu gra RPG od BioWare więc wszystkiego będzie dużo, oprócz bugów, których tych będzie mało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może jak będzie wyglądała sprawa z achievementami (trofeami)? Jest już jakaś lista? Ja słyszałem tylko, że na PC ma ich być około 150, a na konsolach jakieś 50; prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 17:41, Pawlo09 napisał:

Podobno itemków ma być bardzo dużo.


I żeby tak było ;p

Odliczam czas do premiery, ale strasznie sie on dłuży xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2009 o 18:08, zBiK93ck napisał:

Odliczam czas do premiery, ale strasznie sie on dłuży xD


Zawsze tak jest, czym bliżej tym dłużej się wydaje, że czas leci. Ja 6 urywam się ze szkoły i do media markt śmigam po grę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:31, Longer napisał:

Zawsze tak jest, czym bliżej tym dłużej się wydaje, że czas leci. Ja 6 urywam się ze
szkoły i do media markt śmigam po grę ;D


Heh... A ja na Sródmieściu mam szkołę, więc odrazu po lekcjach do Empika lecę i odbieram moją EK <333 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:41, Oloninho napisał:

Heh... A ja na Sródmieściu mam szkołę, więc odrazu po lekcjach do Empika lecę i odbieram
moją EK <333 ^^


heh ja do najbliższego Empiku, MM itp mam około 40 km więc nie mam tak dobrze jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 17:05, zBiK93ck napisał:

Czy dużo będzie itemków w DA:O? Wiem, że gra jeszcze nie wyszła, ale pewnie ktoś grał na imprezach itp.

Będzie jeden miecz, jedna zbroja, jeden łuk i tylko jeden czar do użycia... to nie jest przeklęte mmo ani Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:51, Marco_Polo napisał:

Będzie jeden miecz, jedna zbroja, jeden łuk i tylko jeden czar do użycia... to nie jest
przeklęte mmo ani Diablo.


To jakiś dżołk, czy mówisz serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam, pytałem w stosownym temacie, ale tam chyba nikt nie zagląda, a że pokrewne to spytam tu ;)
w którym sklepie najlepiej zamówić Dragon Age, tak, żeby przyszedł mi przed 11 listopada (problem leży w tym, że 7 i 8 to weekend, w związku z czym żaden kurier nie jeździ... tak więc, gdzie najszybciej wysyłają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować