Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Racja, ten pojedynek jest super, choć jeszcze nie potrafiłem jej pokonać. Poczekam, zwiększe umiejętności i wtedy się z nią zmierzę ponownie ;) Co do samej gry to już nie raz mówiłem i pisałem. Najlepszy RPG od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zainstalowałem gre, wszystko działa bez problemowo z dlc nie miałem najmniejszego problemu(no oprócz częstych dc ale to pewnie wina serwerów), czuje moc tej gry : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Poziom trudności możesz w dowolnej chwili zmienić i wierz mi, że "Normalny" równie dobrze mógłby się nazywać "Niemożliwy".

2. Z tego co pamiętam na GOL mówili, żeby inwestować punkty głównie w coś, co poprawi nam perswazje, bo ponoć bardzo się przydaje. Nie pamiętam, jak ta umiejętność się nazywała. Nie jestem pewien, więc czekaj na inne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalny = niemozliwy ? bez przesady kolego, jakos daje rade bez problemow pokonywac kazdego, tylko na pierwszego bossa musialem zmienic na łatwy :) a tak gra idzie, jak ta lala :) tzn gra mi sie bardzo przyjemnie, ani za latwo, ani za trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde...właśnie skończyłem kampanię....trochę mi przykro

Spoiler

Bo moja ukochana Morrigan uciekła z moim dzieckiiem A cholera kochałem ją ;) . Mam dwa pytania...mianowicie czy ktoś się orientuje czy odnalezienie Morrigan łączy się z jakimś oficjalnym dodatkiem do gry czy tylko z przygodą którą mozna ściągnąć?


i drugie pytanie to dlaczego nie moge kontynuować gry po skończeniu jej? Owszem poruszam sie postacia ale mapa swiata jest nieaktywna :/ i ostatnie pytanko gdzie moge odblokowac specjalizacje Maga krwi badz mistycznego wojownika (czy jakos tak)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:57, Wujek-Alfred napisał:

Przeszedles kampanie w tydzien !? :O To ta gra az tak krotka jest ?

no przeszedłem ale nie robiłem zadan dla krukow magow itp (choc wiele zadan pobocznych robilem) bo myslalem (tak jak to bylo obiecane) bede mogl grac po kampanii głownej....a tu klops....albo poprostu error...ma ktos tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie dodatkow. Troche skaszanione to sciagnie DLC niby sie sciagalo ale Dragon Armor dopiero wczoraj mi sie sciagnal a Shale dzisiaj po manualnej namowie "sciagnij... error...sciagnij...error...sciagnij!!..ok, DL, odliczanie". Kawałek już pochodziłem po mapie, całe lothering zrobione i podzamcze Redcliff z obrony przed falami zombiakow. Moje pytanie czy przez to stracilem mozliwosc uzyskania czesci Dragon Armora (z preorderu), bo pierwsza czesc ma byc dostepna od razu (a ze dopiero sie g... laskawie sciagnelo po dwoch dniach grania to inna sprawa...) wiec na zawsze jeden kawalek rynsztunku stracilem na zawsze? (wiem ze pozostale mozna w obozowisku kupic od krasnoluda, gdzies to przeczytalem. ale dla tej postaci juz ten poczatkowy kawalek setu stracony?, bo nowa ma niby miec juz..ale od nowa to mi sie nie chce zaczynac), i co z golemem Shale w instrukcji na stronie bioware/ea bylo ze po wyjsciu z lothering mam sie udac na jakies tam sulchers pass mam nadzieje ze sie teraz pojawilo po sciagnieciu (bo przedtem nie bylo, nie wiem nie sprawdzalem jeszcze bo czasu nie mialem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno krótka nie jest, ale w zależności od stylu gry można ją przejść szybciej lub wolniej (ja mam już na liczniku ponad 20h gry i ledwie 21% ukończenia całości). Wręcz przeciwnie, to jedna z dłuższych gier z jakimi miałem do czynienia. Poza tym jest w niej sporo nieliniowych rozwiązań, więc na pojedynczej grze raczej się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile procent gry ukończyłeś:P?

Ja mam pytanie do tych co już przeszli większość cześć gry.
Czy skarby ukryte w zamkniętych skrzyniach są na tyle cenne i przydatne, aby brać ze sobą łotrzyka?
Na chwilę obecną mam jednego i niezbyt podoba mi się ta klasa. Kiepscy jako łucznicy, i sporo zabawy z ustawianiem ich pod plecami wroga. Sam gram magiem, ale Merrigan raczej nie zamienię na nikogo innego. Potrzebuję jeszcze tanka, a do tego łotrzyk i już team pełen. W planach miałem jeszcze jednego wojaka - krasnoluda:D (o ile taki się znajdzie) Nie dobrze, nie dobrze:P Dopiero początek, a ja już mam problemy ze skompletowaniem drużyny. Oby znalazł się towarzysz będący czystym łotrzykiem lub szampierzem...

20091110194519

20091110194557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:45, In_The_End napisał:

A ile procent gry ukończyłeś:P?


wow ledwie 46% :D no wlasnie...bo ja liczylem ze bede mogl dalej kontynuowac zabawe a tu lipa...:/

a teraz widze do tego jeszcze ze

Spoiler

losy morrigan beda dopiero w oficjalnym jakims pelnym dodatku (tzn w innej kampanii)...shiiit...nie doczekam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łotra, a właściwie łotrzycę (specjalizacja: bard, broń łuki) skorego do pomocy znajdziesz już w lokacji, do której właśnie wszedłeś. Polecam wycieczkę do karczmy na jednego głębszego. W tej samej lokacji można też zwerbować całkiem sensownego tanka, choć mnie jego charakter zupełnie nie odpowiada. Niestety nie spotkałem jeszcze żadnego krasnoluda, który chciałby pomóc Szaremu Strażnikowi, ale też nie byłem jeszcze w podziemnym mieście. Innego łotra, walczącego raczej w zwarciu, można zwerbować w miarę postępu fabuły, w pewnym momencie po prostu na niego wpadniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:58, Thalanthas napisał:

Czy udało się komuś z was stworzyć most

Spoiler

na ścieżce do Urny z prochami Angarasty?



mi...aczkowliek bylo dla mnie to skomplikowane....zasada

Spoiler

jest taka że jeden idzie a inni przelaczaja przyciski stopniowo umozliwaiajac przejscie



no wiec wiecie gdzie mozna odblokowac mistycznego wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne ;) troche wprawy i obserwacji i jedziesz jak miło :D

Jeśli nie chce ci sie samemu meczyc to w moim Spoilerze znajdziesz poradnik: Poradnik do Próby w Świątyni.

Spoiler


Po kolei w 10 ruchach drużyny opisze jak zrobić q z mostem w Próbie przy Poszukiwaniu Urny z Prochami Świętej Andrasty.:

Ruch 1. postacie na prawy 1 kamyk, na prawy 2 kamyk i na lewy 3 kamyk.
Ruch 2. postać gracza na 1 stworzoną część mostu
Ruch 3. postacie na prawy 2, lewy 3 i lewy 6 kamyk.
Ruch 4. postać gracza na 2 stworzoną część mostu.
Ruch 5. postacie na prawy 2, prawy 4 i pozostaje na lewym 6.
Ruch 6. postacie na lewy 1 i pozostaje na prawy 4 i pozostaje na lewy 6.
Ruch 7. postać gracza na 3 stworzoną część mostu.
Ruch 8. postacie na prawy 5, lewy 1 i pozostaje na prawy 4.
Ruch 9. postacie na lewy 5 i pozostaje na lewy 1 i pozostaje prawy 5
Ruch 10. postać gracza przeszła most :) i w tym momencie most staje się stabilny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem kod na dodanie większej ilości ludzi do drużyny... ale inna sprawa, że jak tak pomyśleć głębiej, to 4 osoby to w sam raz, bo 6 to już oddział xD

DWA PYTANIA:
1) Czemu tu nie ma trybu z dniem i nocą, tylko przez 3 godiny ciągle zachód, lub południe? xD
2) Czy po dojściu do Redclife i zaakceptowaniu tam "głównego questa" mogę wrócić na mapkę i iść po Shale?;>

2,5) Warto kupić DLC z Strażnicą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się już i nie jestem specjalnie z niej zadowolony:P
Ale chwilka, czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanko?

Czy skarby ukryte w zamkniętych skrzyniach są na tyle cenne i przydatne, aby brać ze sobą łotrzyka?

Bo jeżeli nie to z chęcią się bez niego obejdę:) Co chwila mam plecak pełen śmieci i więcej mi ich nie potrzeba. Tak samo złota, za które nie mam co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z was używa juz całego zestawu tzn Zbroji Krwawego Smoka, Chełmu, Butów i rękawic?? ( wymagana siła 38 ) bo ja włąsnie to założyłem a mam poziom 11 ( 14 % ukończenia gry ) i cosik gra mi sie za łatwa zrobiła ( a gram na normalu ) czy może za jakis czas znów zacznie byc trudno i lepiej nie zmnieciac poziomu na hard ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować