Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Zastanawiam się, czy ktoś z was, drodzy strażnicy ;) grając człowiekiem, udał się zaraz po Lothering, do Orzamaru i skończył historię związaną z krasnoludami. - podzielcie się wrażeniami bo zastanawiam się czy nie zacząć od początku (damn po 16% gry i 32h) przedstawię moją "zagwozdkę"
Otóż rozwijam wojownika DPS two-handera, po Lothering udałem się po Shale, i do twierdzy strażników, Redclife ( nie na zamek) i byłem zmuszony udać się do Orzamaru. Dlaczego? Ponieważ posiadam 11 level a u mojej postaci zalega 5 punktów na skille których nie mam jak przeznaczyć (ograniczenia levela) a nie chcę ich wydawać na pierdołki nie związane z moją klasą i w związku z tym zaczynam mieć problemy z walkami bo komp skaluje do levela postaci a ja jestem zacofany w skillach trochę (gram na hard) a jako DPS chciałem je władować w Berserkera. Jak zapewne większość wie tej specjalizacji uczy Oghren, gdy już się do nas przyłączy. Jednak nie wiem czy wyprawa w głębiny to dobry pomysł na 6-9 levelu ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja książkę berserkera kupiłem u kupca w Delerim(czy coś) za 20 golda. Oczywiście jak jeszcze miałem postać. Jak możesz prześlij mi swój sejw, bo też biegasz z dualami jak ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ruinach w lesie Brecille na niższym poziomie, znajduje się pewne pomieszczenie, z zamkniętymi drzwiami do którego potrzebuje klucza. W pomieszczeniu tym jest fontanna i po lewej stronie ołtarz. Misie z tym ołtarzem chyba wykonałem, pojawiły się 2 cienie, zabiłem je i pisało ze ''wykonane'', ale jakoś nie jestem do tego przekonany. A drzwi w jaki sposób otworze?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie.

Spoiler

Wyruszyłem po Urnę Andrasty. Jestem już w tej świątyni. Staram się grać złą postacią, więc w trakcie rozmowy z Kilgromem postanowiłem mu pomóc. I dał mi on ten flakonik krwi, żeby go wylać na Urnę. Tylko czy będę mógł wtedy uzdrowić arla Eamona? A jeśli nie to jak mam to rozwiązać?

Liczę na szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:30, Ecko09 napisał:

Witam. Mam pytanie.

Spoiler

Wyruszyłem po Urnę Andrasty. Jestem już w tej świątyni. Staram
się grać złą postacią, więc w trakcie rozmowy z Kilgromem postanowiłem mu pomóc. I dał
mi on ten flakonik krwi, żeby go wylać na Urnę. Tylko czy będę mógł wtedy uzdrowić arla
Eamona? A jeśli nie to jak mam to rozwiązać?

Liczę na szybką odpowiedź.


Urna Andrasty

Spoiler

Jeśli dobrze kojarzę, to najpierw będziesz mógł zabrać szczyptę prochów, a później wlać flakonik do urny. Ale nie jestem pewien więc poczekaj na pewniejszą odpowiedź ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:27, StaryCapiur napisał:

w ruinach w lesie Brecille na niższym poziomie, znajduje się pewne pomieszczenie, z zamkniętymi
drzwiami do którego potrzebuje klucza. W pomieszczeniu tym jest fontanna i po lewej stronie
ołtarz. Misie z tym ołtarzem chyba wykonałem, pojawiły się 2 cienie, zabiłem je i pisało
ze ''wykonane'', ale jakoś nie jestem do tego przekonany. A drzwi w jaki sposób otworze?


Pozdrawiam


Kilka pomieszczeń wcześniej, w sarkofagu/grobowcu znajdowała się jakaś runa z napisami. Była to instrukcja obsługi jak otworzyć te drzwi.
Uno, zabrać gliniany dzban i wypełnić go wodą.
Dos, postawić dzban na ołtarzu, pomodlić się i wypić troszkę wody z dzbana.
Tres, resztę wody wylać do tej sadzawki. I drzwi otwarte.
Ale jeśli się nie mylę... to, że pojawiły się u Ciebie cienie, to prawdopodobnie znaczy, że już po sprawie. Ale mogę się mylić.

***
Z kolei pytanie ode mnie. Ktoś się odważył grać mistycznym wojownikiem i może się podzielić wrażeniami? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:43, alexiej napisał:

Noobskie pytanie - W co inwestować robiąc DPS 2H?:)


siła, siła, siła, - na każdy level 2 punkty do siły i jeden do siły woli lub wytrzymałości - przynajmniej do siły 34 i max wyszkolenia bojowego. Drzewka broni dwuręcznej :pierwsze i trzecie na max, drugie według uznania, jako DPS to specjalizacje Berserk, i łupieżca. ( przydaje się także te blood magic z warden''s keep''a)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:24, mistshoo napisał:

Ja książkę berserkera kupiłem u kupca w Delerim(czy coś) za 20 golda. Oczywiście jak
jeszcze miałem postać. Jak możesz prześlij mi swój sejw, bo też biegasz z dualami jak
ja :).


Dzięki, to wiedziałem, ale pieniędzy nie mam ^^ . Ja biegam z dwuręcznymi tylko :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć kto może używać tego typu itemy? (obrazek pierwszy) Znajduję je od samego początku gry, ale nikt z moich towarzyszy nie wie jak je wykorzystać, łącznie ze mną:P

Zgaduje, że już sporo osób było w Redcliff :D Dla mnie obrona wioski była najtrudniejszą potyczką jaką dotychczas stoczyłem. Pierwsza faza przy młynie była banalnie prosta, ale naprzeciwko kościoła... masakra. W końcu zastosowałem taktykę, która polegała na leczeniu osób trzecich - w w kupie siła.
btw zabiliście tego demona, czy może spełniliście swoje pragnienie:D? Wstyd przyznać, ale nie mogłem go pokonać. Nie miałem żadnej mikstury z lyrium(?), a poza atakowaniem musiałem też się leczyć... co gorsza demon również się leczył i tak w kółko. Może gdybym pocisną to zabiłbym tą słodką demonicę(btw była jakaś nagroda za pokonanie jej?) Ja wybrałem zwiększenie zdolności co chyba jest najbardziej opłacalne. Sex z demonem to 3 sekundowa scenka, w której jest tylko pocałunek. Lojalność przyjaciół można uzystać w inny sposób, wiec też nie skorzystałem. Magii krwi jako specjalizację i tak możemy się po tej walce nauczyć:P(ja mogłem)

btw2. Dopiero niedawno skojarzyłem, że buffy dawane przez postać zabierają jej na stałe określoną ilość many/kondycji. Od czasu tego wiekopomnego odkrycia już ich nie używam...

20091111194217

20091111194242

20091111194344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale z roznych recenzji, ktore czytalem wynikalo, ze podczas podrozy z jednej lokacji do drugiej owszem wystepuja napady bandytow, spotyka sie czasem kupca albo inna niespodzianke, ale jest to rzadkie. Tymczasem co podejmuje wedrowke to albo albo spotykam bandytow albo kupca. Nie zdarzylo mi sie jeszcze, zeby przejsc z jednej lokacji do drugiej bez jakiejs przygody pomiedzy nimi. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:59, In_The_End napisał:

btw2. Dopiero niedawno skojarzyłem, że buffy dawane przez postać zabierają jej na stałe
określoną ilość many/kondycji. Od czasu tego wiekopomnego odkrycia już ich nie używam...


Wielki błąd Imho...
Po walkach nie zapełnia się pasek staminy, ale tylko o tą ilość ile kosztuje uruchomienie buffa. Daje to wielki plus do czasu jaki w walce potrzebujemy by uruchomić buffa, tak od razu możemy nacierać z buffami włączonymi, przydaje się szczególnie gdy korzystasz z dwóch, trzech buffów, wtedy zanim je rzucisz w walce to już zdążysz oberwać na 1/3 zywotności :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:07, Wojman napisał:

Dziwne, ale z roznych recenzji, ktore czytalem wynikalo, ze podczas podrozy z jednej
lokacji do drugiej owszem wystepuja napady bandytow, spotyka sie czasem kupca albo inna
niespodzianke, ale jest to rzadkie. Tymczasem co podejmuje wedrowke to albo albo spotykam
bandytow albo kupca. Nie zdarzylo mi sie jeszcze, zeby przejsc z jednej lokacji do drugiej
bez jakiejs przygody pomiedzy nimi. Dziwne.


Potwierdzam! Co chwilę wilki, niedźwiedzie, plaga, kupcy, plaga, kupcy...

kupcy ^^

ps. Udało mi się nawet naprawić woja - też go skaszaniłem tarczami a ja chce mieć DPS 2H - tylko co mam zrobić? Nie mogę korzystać z dwóch broni;/

ps. Ta zbroja z DLC wygląda ohydnie! ten hełm jest jak nocnik xD mam dopiero 8 lvl, a już jak zrobiłem Respec udalo mi się zrobić dobrą postać (dobrą - i silną na zbroję i dobra kondycha i spryt itd. to tylko pokazuje jak można być idiotą xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 20:11, alexiej napisał:

Potwierdzam! Co chwilę wilki, niedźwiedzie, plaga, kupcy, plaga, kupcy...

Kupcy z tego to najmniejszy problem - w razie czego mozna po prostu zignorowac. Albo skorzystac z okacji i wydac troche kasy :)

Dnia 11.11.2009 o 20:11, alexiej napisał:

ps. Udało mi się nawet naprawić woja - też go skaszaniłem tarczami a ja chce mieć DPS

Hmm, dlaczego uwazasz, ze skaszaniles tarczami? Poki co do 12 levelu doprowadzilem postac w tarczach i jak na razie gra sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować