Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 21:46, Madoc napisał:

Czy posiadanie łotrzyka w drużynie jest bardzo potrzebne do pomyślnego i w miarę bezproblemowego ukończenia gry?


Łotrzyk jest przydatny w rozbrajaniu pułapek, okradaniu ludzi, otwieraniu zamków w drzwiach i skrzyniach, a w ataku z zaskoczenia potrafi zadać olbrzymią ilość uszkodzeń. Więc sam zdecyduj czy jest przydatny czy nie :) Gra jest na tyle zbalansowana, że bez niego również ją przejdziesz, ale wiele lokalizacji nie będzie wtedy dostępnych.

@owca >>
Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 21:46, Madoc napisał:

Czy posiadanie łotrzyka w drużynie jest bardzo potrzebne do pomyślnego i w miarę bezproblemowego ukończenia gry?

Łotrzyka warto mieć w drużynie bo dzięki niemu możesz otwierać zamknięte skrzynie i drzwi, co prawda w większości wypadków nie ma w nic nich naprawdę ciekawego ale ze sprzedaży tego stuffu możesz uzyskać całkiem sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bani te instalatory Bioware, wykrzacza się niemal na początku instalacji przy pierwszej płycie. System Windows XP, jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:55, Thalanthas napisał:

Czy w taki sam sposób można dostać psa? Bo zapomniałem dać kwiatka temu psiarzowi a chciałbym
mieć go w drużynie.

chyba innym legalnym sposobem bez kodow jest poczekanie na return to ostagar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 21:46, Madoc napisał:

Czy posiadanie łotrzyka w drużynie jest bardzo potrzebne do pomyślnego i w miarę bezproblemowego
ukończenia gry? Bo zrobiłem sobie maga, ale tak pomyślałem, że po pierwsze w każdej grze
gram magiem i już mi się chyba znudziło, a po drugie w mojej wymarzonej drużynie nie
będzie łotrzyka. Więc jak?

Osobiscie przeszedłem gre bez łotrzyka, wcale nie jest potrzebny - fakt sporo skrzyń sie nie otworzy ale wole mieć ze sobą postacie przydatne w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 11:06, Indrid_Cold napisał:

chyba innym legalnym sposobem bez kodow jest poczekanie na return to ostagar


Legalnym? Nie przesadzasz aby? Przecież nie zmieniam plików tylko używam pewnego rodzaju kodu. To nie jest nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:55, Thalanthas napisał:

Czy w taki sam sposób można dostać psa? Bo zapomniałem dać kwiatka temu psiarzowi a chciałbym
mieć go w drużynie.


Albo War_Dog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 10:06, tykus napisał:

Do bani te instalatory Bioware, wykrzacza się niemal na początku instalacji przy pierwszej
płycie. System Windows XP, jakieś porady?


Napisz jaki to błąd, albo co się dzieje bo opis jest trochę chaotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:20, dominik713 napisał:

Małe pytanko.Jestem w Pustce.

Spoiler

Uwolniłem już wszystkich moich towarzyszy,co teraz?



Spoiler

Wróć do lokacji w której uzyskałeś formę myszy, są tam duchowe drzwi przez które musisz przejść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z "levelowaniem" postaci, których nie używam zbyt często i nie wybieram ich na questy?
Tzn. w przypadku moich 3 towarzyszy, których zazwyczaj wybieram do przechodzenia gry( Alistair, Morrigan i Zevran) sprawa jest jasna, kolejne walki, lvl up, wybieram co che i już.
Ale nie wiem jak to jest z pozostałymi. Rozumiem, że oni też wskakują na kolejne poziomy automatycznie, czy moge sam im wybrać zdolnośći? Tzn. nic mnie nie omija w doborze ich umiejetnosci nie mając ich często w "używanym składzie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie zadania "Uwięziony w snach" czy jest on trudny?I czy postać z 16 lvl sobie poradzi?Ewentualnie czy macie jakies taktyki bo samemu tam moja postać moze mieć kłopoty[mam mało okładów leczących]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:53, KloniskO napisał:

A jak to jest z "levelowaniem" postaci, których nie używam zbyt często i nie wybieram
ich na questy?


Gdy jesteś w obozie możesz im rozdać awanse. Z tego co pamiętam, to reszta drużyny (tzn. te osoby, które nie są w Twojej czwórce) będą miały poziom niżej niż główna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 level wystarczy, każda klasa postaci da sobie tam radę pod warunkiem że rozsądnie swoją postać rozwijałeś i zadbałeś o dobry ekwipunek. Jeśli będziesz miał z czymś problemy to często możesz je rozwiązać używając zmiany formy (we snach zdobędziesz umiejętności przemiany w mysz, ducha, płonącego człowieka i golema).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:36, daemonaray napisał:

Napisz jaki to błąd, albo co się dzieje bo opis jest trochę chaotyczny.


Instalacja Dragon Age nie powiodła się. Wystapił błąd danych.

Chwilowo nie mam możliwości sprawdzenia na innym kompie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:58, Adjatha napisał:

Gdy jesteś w obozie możesz im rozdać awanse. Z tego co pamiętam, to reszta drużyny (tzn.
te osoby, które nie są w Twojej czwórce) będą miały poziom niżej niż główna postać.


Aha, bo jakoś tak mi się wydawało, że niektóre awanse wpadają postaciom w zostającym w obozie automatycznie. Tzn. jest tak, że jeżeli moja postać w którymś queście awansuje na kolejny poziom to postacie w obozie zostawione tak samo?? Bo właśnie nie wiem na jakiej zasadzie on dostają exp skoro ich oczywiście nie ma ze mną w drużynie. A po za tym chciałbym samodzielnie rozdać Zevranowi punkty dla umiejętności, a konkretniej kolejny poziom otwierania zamków, ale obecnie nie chce go miec w drużynie, czyli mogę być pewien, że nic mnie nie ominie?


PS. A tak na marginesie, zauważyłem, że ostatnio u Stena, którego normalnie nie mam przy sobie jakoś dziwnie wskoczył poziom. Tzn. o jeden wyżej, ale mogłem mu rozdać z 4 umiejętności bojowe(chyba chodzi o talenty), to normalne? Wydawało mi się, że na poziom zawsze przypada jeden talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:39, tykus napisał:

Instalacja Dragon Age nie powiodła się. Wystapił błąd danych.

Chwilowo nie mam możliwości sprawdzenia na innym kompie :<


Czy czasem nie zakupiłeś jej cyfrowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:51, daemonaray napisał:

Czy czasem nie zakupiłeś jej cyfrowo?


Nie, mogę macać płytki do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować