Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2010 o 22:02, HumanGhost napisał:


Hehe z waszych postów wnioskuję, że nie ma złej klasy czy słabej postaci.

No nie ma.
Są tylko kiepscy gracze :P I braki w okładach leczniczych, jak się o nie wcześniej nie zadba.
A gra jest bardzo dobra, klimat robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, 4 raz próbuję zaciukać Arcydemona i nie mogę. Skurczybyk mocny jest. Tylko golemy walą w niego mocniej niż po 1..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:21, dulak napisał:

Kurde, 4 raz próbuję zaciukać Arcydemona i nie mogę. Skurczybyk mocny jest. Tylko golemy
walą w niego mocniej niż po 1..


Arcydemon jest banalny przecież. Na jakim poziomie trudności grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:01, darth_16 napisał:

Mnie się grało fatalnie. I to nie tylko mnie. Do dwóch broni trzeba mieć dużo zręczności
a ptk lepiej ładować w siłę/magie

U łotrzyka pakuje się w zręczność i spryt. Po wybraniu skila/ nie pamiętam teraz jak się nazywa/ w drzewku łotrzyka, trzeci w drugim rzędzie,do wielkości obrażeń wykorzystywany jest spryt , a nie siła. Siły daje się tylko tyle,żeby starczyło na dobrą zbrojkę / ok 20/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Takie małe pytanko: Czy jeśli jeden mag rzuci czar "broń mrozu", a drugi "broń ognia", to czy oba będą działać, czy też wykluczą się wzajemnie? :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 15:04, Wilkv napisał:

Nie raz i nie dwa to się zdarzało.


Zgłoście problem do Pomocy Technicznej EA jak ja to zrobiłem, warto powalczyć o swoje - szczególnie kiedy odpisują mi że do tej pory nikt nie zgłaszał takich błędów. Problem zgłaszamy tak samo jak w pkt. 11 FAQ ścieżka Microsoft Xbox™ 360 > Dragon Age Origins > Dragon Age: Origins > Informacje techniczne > Aktualizacja/Łatka

EA wydało kiepską polonizację zachowując się po amatorsku, a teraz my im po amatorsku odpuszczamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie jaka wersja gry znajduje się w pudełku? Trzeba to potraktować jakimś patchem?

Pisaliście kiedyś o jakimś kuferku na przedmioty. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam złe wspomnienia z pomocami technicznymi, więc wybitnie nie chce mi się użerać po raz kolejny ;]

Poza tym - nie każdy ma wersję na X''sa ;)

HG -> najnowszy patch to 1.02, w pudełku jest wersja starsza, więc zainstalować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim netem Stone Prisnoer ściąga się dość mozolnie, więc pytanie - jak zacznę grę, a w międzyczasie DLC się zassa, to zostatnie to jakoś ładnie wplecione do świata, w którym już mój bohater egzystuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shale możesz spotkać dopiero po pewnym czasie więc teoretycznie mógłbyś tak zrobić, nie gwarantuję tego jednak bo ja zassałem wszystko od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:29, HumanGhost napisał:

Jakieś wskazówki na początek? ;] hehe

Człowiek łotrzyk to zarąbista postać :)
Moja pierwsza główna postać. Ładowałem wszystko w dwie bronie. Specjalizacje to Łowca (nietrafiona) i Skrytobójca (bardzo dobra). Siły miałem może ze 22, bo i tak sztylety korzystają ze zręczności (po wybraniu odpowiedniego skilla). Głównie wszystko w Zręczność i Spryt. Genialny sztylet (niestety bardzo drogi - chyba 148 golda) znajdziesz w Orazamarze u kupca.
Jak najszybciej dojdź do skilla Pęd - walisz w plecy wtedy z szybkością karabinu maszynowego.

Pułapki to wg mnie pomyłka, ale ktoś może mieć inne zdanie. Za to Trucizny to bajka - możliwość robienia petard i smarowideł bardzo sie przydaje. Ukrywanie też niezbędne, bo może sobie łazić między wrogami, rozbrajać pułapki i ograbiać skrzyneczki, a oni Cię nie widzą :D No i jak zadasz cios z ukrycia, to automatycznie jest to krytyk (jeżeli trafisz, co przy dużej zręczności jest praktycznie pewne).

Następny raz jak zagram łotrzykiem, to będzie to Skrytobójca + Szampierz, bo preferuje walkę w zwarciu (łuk jakoś mi nie pasi).

Aha, zwiedzając lokacje miej praktycznie cały czas wciśnięty Tab, to znajdziek nie przegapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:29, HumanGhost napisał:

Gra odebrana, zaczynam zabawę w Dragon Age. Jakieś wskazówki na początek? ;] hehe


A ja z kolei polece maga- najpierw magia zywiołów, potem mistyczny wojownik- zamrażanie przeciwników (praktycznie żaden wiekszy kaban nie bedzie stanowić poważnego zagrożenia), masa aoe. SPecjalizacja mistycznego wojownika daje możliwość noszenia cięższych zbroi i skutecznej walki wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:35, Abi_Dalzim napisał:

> Jakieś wskazówki na początek? ;] hehe /ciach/


Hehe czyli dobrze myślałem nad rozwojem postaci. Z tym, że chciałem zainwestować też ciutkę w łuk. Zobaczę co z tego wyjdzie. :-)
Z Tab''em nie wiedziałem, dzięki. :-)

Szczur -> Planuję jako następne postacie robić Elfa Maga i Krasnoluda Wojownika. Ale to po kolei. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zamówiłam Dragon Age w promocji z książką, to dostanę kody na dodatkowe przedmioty? (chodzi mi o Obrączkę Pamięci i Pas Przywódcy Gildii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, z tego co pamiętam, te przedmioty dotyczyły preordera tylko, no chyba że są wyszczególnione tam gdzie kupowałaś że wchodzą w skład zestawu (były kody na karteczkach, jeśli się jakieś ostały to ktoś może wrzucić do pudełek przecież)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:06, HumanGhost napisał:

Planuję jako następne postacie robić Elfa Maga i Krasnoluda Wojownika. Ale to po kolei. :-)

Czyli robisz dokładnie tak jak ja :D
Właśnie jestem w Ostagarze elfią magiczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować