Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 13:03, damlon napisał:

Gdzie znajdę miecz Stena? I jak wykorzystać jego postać? Myślałem, że będzie siekał i
zadawał duże obrażenia, a tymczasem on ginie na początku każdej walki :P


To tylko oznacza, że nie umiesz wykorzystać tej postaci. Daj mu ciężką zbroję i oburęczny miecz...albo po prostu zmniejsz poziom trudności ;). I tak, Wynne to typowa kapłanka. Znajdziesz ją potem w Wieży Magów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 11:11, mati285 napisał:

Warden''s Keep kosztuje 560 BioWare Points. 560 Bioware Pionts kosztuje 4.88 Euro, co
daje nam zaokroglając 20 zł.
Nie wiem w jakiej walucie wyszło Ci 55, ale na pewno nie są to polskie złote. No chyba,
że ja o czymś nie wiem :-)

No nie wiesz najwyrazniej, zmieniła sie cena albo po zakupie kolejnych punktów płaci sie mniej bo ja 560 punktów dla warden keep płaciłem około 6,50 euro. 400 punktów 30 grudnia 2009 kosztowało mnie 4.65 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie, nie umiałem wykorzystać tej postaci. Jak dałem mu najcięższą zbroję jaką udało się zdobyć i niezły miecz, to sprawdza się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 14:07, Indrid_Cold napisał:

No nie wiesz najwyrazniej, zmieniła sie cena albo po zakupie kolejnych punktów płaci
sie mniej bo ja 560 punktów dla warden keep płaciłem około 6,50 euro. 400 punktów 30
grudnia 2009 kosztowało mnie 4.65 euro.

Wybacz, ale za bardzo nie wiem o czym mówicie;p
co mozna i cz w ogóle mozna kupowac do gry..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena się zmieniła, bo kiedyś faktycznie 560 punktów można było nabyć za 6,5 euro z hakiem. Obecnie są do kupienia jak mówiłem za 4,88. Tak czy inaczej nawet przy starej cenie nijak nie wychodzi 55 zł, więc kolega Szczur22 musiał coś pokręcić.

@Mordrag
Dodatki (szerzej znane jako DLC) rzecz jasna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 14:21, mati285 napisał:

@Mordrag
Dodatki (szerzej znane jako DLC) rzecz jasna :-)

A dokładniej.. jakie dodatki i gdzie mozna kupić..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 14:46, Mordrag napisał:

A dokładniej.. jakie dodatki i gdzie mozna kupić..?;)

W sklepie BioWare, za punkty o których koledzy wcześniej wspomnieli. Punkty te najpierw jednak należy kupić za rzeczywistą walutę, a konkretniej USD o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 14:46, Mordrag napisał:

> @Mordrag
> Dodatki (szerzej znane jako DLC) rzecz jasna :-)
A dokładniej.. jakie dodatki i gdzie mozna kupić..?;)


jakie?
premiere będzie miał : return to ostagar - gdzie wracamy do ostagaru i poznajemy knowania Cailana i chyba jego przesłość
i jeszcze jeden Warden''s Keep
i 19marca wychodzi kolejny DLC zapewniający 15h głownej fabuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 13:03, damlon napisał:

Gdzie znajdę miecz Stena?

Najpierw musisz się udać do doków pod Wieżą Magów potem do bram Orzamaru a na końcu do wioski Redcliff, tam zdobędziesz ten miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:09, dominik713 napisał:

Mam dwa pytania.Jak uwolnić Stena z klatki i jak zaklinać runy w broń?

Żeby uwolnić Stena musisz pójść do Wielebnej Matki, powinna być w świątyni. Runy zaklina jeden z kransoludów, którzy będą czekali w obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:09, dominik713 napisał:

Mam dwa pytania.

>Jak uwolnić Stena z klatki

Spoiler

Podobno ma się iść w Lothering do bodajże burmistrza, aby porozmawiać z nim nt. uwolnienia Stena z klatki (dokładniejsze infa masz pod literką [J]) - ale zabawniejszą opcją jest rozkazanie Lelianie, aby użyła swojej umiejętności otwierania zamków na klatce ;D (powinna się pokazać opcja otwarcia klatki po najechaniu na nią, mając wybraną postać Leliany.) Ja zrobiłem to tym drugim sposobem, nie było większych kłopotów fabularnych w związku z takim jego uwolnieniem


>i jak zaklinać runy w broń?
Spoiler

Przybrany syn krasnoludzkiego kupca w obozie ma zdolność zaklinania ekwipunku. Wystarczy podejść i zagadać do niego.Opcja obozowania będzie dostępna tuż po wyruszeniu z Lothering.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:09, dominik713 napisał:

Mam dwa pytania.Jak uwolnić Stena z klatki i jak zaklinać runy w broń?


Spoiler

Żeby uwolnić Stena musisz iść do Wielebnej Matki w świątyni. Możesz albo wymusić klucz za pomocą zastraszania(poparcie u Morrigan wzrośnie, ale u Alsitara i Leliany spadnie), albo mając Leliane w drużynie wybrać opcje żeby przemyślała swoją decyzje. Żeby zakląć broń musisz mieć miejsce na runy(takie kwadraciki w opisie przedmiotu) wtedy idziesz do krasnoluda w obozie(stoi przy wozie, zapomniałem jak się nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:18, dominik713 napisał:

Ale byłem u tej Matki całej i ona nie chce go wypuścić... Chyba coś spieprzyłem :/

to chyba musisz uzyc zastraszenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grę po raz drugi i mam pytanie: Czy dobrym wyborem będzie ludzki wojownik, który inwestuje w zręczność i kondycję skupiając się przy tym na posługiwaniu dwoma broniami? Chce zrobić takiego zwinnego tanka ale nie wiem czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko od strony technicznej :
Jak już to raczej zręcznosc + siła. Postać na dwie bronie nosząca cięzkie zbroje, na tanka się nada bo będzie ją cięzko trafić, a nawet jak cos cię trafi to redukcja dmg z cięzkiej zbroi spowoduje że nie odniesiesz wielkich strat.
Proporcje statów sugerowane to : 2str/1dex lub 2dex/1str zalezy czy chcesz szybciej zrobić wykrecone uniki czy wolisz szybciej dojść do wysokiej siły pod noszenie jak najwczesniej cięzkich pancerzy.
Kondycja jest mało przydatna, wysokie hp przydaje się tylko w zasadzie jak zostaniesz obalony jakims specjalnym atakiem [np przez wilka/niedźwiedzia/wilkołaka lub jak jakiś smok cię aktualnie przeżuwa - a i tak nie zawsze wysokie hp zapewni ci przetrwanie, strata pkt imho na ta statę]
Woj na dwie bronie to marny wybór imo, łotr sprawuje się tu o niebo lepiej.


Merytorycznie i fabularnie - to można nawet zrobić maga pod spryt i siłę =P więc wedle woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać misję

Spoiler

Księga zaklęć Flemeth

Morigan prosi o znalezienie księgi w wierzy maginów. Gdzie jest ta księga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować