Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 18:21, zBiK93ck napisał:

Wie ktoś jakie są znane ostateczne wymagania sprzętowe? Miał bym szansę na wysokie (moje
parametry w podpisie)?


Na tym zestawie przedpremierowym wymagania gry sa nastepujace:

System: Windows XP (sercice pack 3), Windows Vista (service pack 1), Windows 7
Procesor: 1.6 Ghz (XP), 1.8GHz (Vista/7)
Pamiec: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7)
Dysk twardy: 20 GB
karta graficzna: 128 mb (XP), 256 (Vista/7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:52, Jagged napisał:

czy ktos wie w jaki sposob dostaniemy potem te dodatkowe itemy za gre przegladarkowa
?


Kilka postów wcześniej masz wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze sie rozumiemy, chodzi mi oto w jaki sposob te itemy znajda sie w grze ktora wyjdzie za 2 tygodnie, jak je, ze tak powiem wgramy potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:44, Wojman napisał:

Na tym zestawie przedpremierowym wymagania gry sa nastepujace:

O, no to nawet nie jest tak strasznie :)
Myślałem, że mój leciwy komp tego nie pociągnie, ale widzę, że nawet nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:20, Jagged napisał:

nie wiem czy dobrze sie rozumiemy, chodzi mi oto w jaki sposob te itemy znajda sie w
grze ktora wyjdzie za 2 tygodnie, jak je, ze tak powiem wgramy potem :)



Jeśli grałeś w Dragon Age : Journeys to powinieneś wiedzieć co i jak bo masz tam wszystko napisane :

Purchase a new copy of Dragon Age: Origins on PC, Xbox 360 or PlayStation 3 and login to Dragon Age: Origins with your EA account to download your exclusive items earned in Dragon Age Journeys. Download access expires June 30, 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę do gracz DA:J otóż, po reinstalce systemu nie mogę uruchomić gry, a zależy mi na na itemkach:) więc pytam czy jakbym podał swe namiary, to jakas kochana duszyczka by zdobył je.

Gra mi się nie uruchamia ani na IE, ani na FF;/ Instalowałem stery, jave i inne a dalej mam czarny ekran i to już od 2 dni;/


Wybaczcie za taki głupi post, ale nie wiem co zrobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 12:08, alexiej napisał:

Mam małą prośbę do gracz DA:J otóż, po reinstalce systemu nie mogę uruchomić gry, a zależy

...

Dnia 26.10.2009 o 12:08, alexiej napisał:

Wybaczcie za taki głupi post, ale nie wiem co zrobić;/


Sprawdzic, czy firewall nie blokuje polaczen.
Ta durna aplikacja potrzebuje wiecej uprawnien, niz normalnie przegladarka potrzebuje do obslugi stronek www.
Sam musialem na swoim firewallu zlagodzic reguly dla firefoxa, bo inaczej nie bylem w stanie sie zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 12:08, alexiej napisał:

Wybaczcie za taki głupi post, ale nie wiem co zrobić;/


Post wcale nie głupi, a na bank o czymś zapomniałeś skoro po reinstalu systemu jesteś, czarny ekran to w grach flashowych to brak odpowiednich wtyczek zazwyczaj... możne flash player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 12:25, alexiej napisał:

i firewall i flash player są zainstalowane poprawnie;/


Cóż... nie mam pojęcia zatem co się stało... jeśliś naprawdę w potrzebie mogę Ci pomóc ( miałem zamiar sprawdzić rouge''a i tak), ale o hełmie zapomnij (sam nie miałem do tego cierpliwości do tych aczików szczególnie zabić ogra z pełną energią drużyny, przejść wszystkimi trzema klasami i zabić dwóch jednym ciosem - wiem że to wszystko się da, no ale na grę flashową to szału nie ma ;)) pas za questa i medalion za ankietę. Podam moje gg

Spoiler

7021239

ahh i sprawdź wpierw czy można w twoim koncie zmienić hasło na jakieś łatwe to możesz mi zmienić a jak skończę to sobie zmienisz na swoje znów ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie DA:J
- zaloguj się zanim zaczniesz grać, system save''ów osiągnięć i unlocków jest tak zrobiony, że logując się w połowie rozgrywki można stracić wszystko, co udało się do tej pory osiągnąć
- achievement z ogrem jest wbrew pozorom prosty - łotrzyk, bard lub mag z mind blastem/force field mogą przetrzymać go dowolnie długo podczas gdy reszta drużyny wybija kolegów ogra, potem kilka ciosów, przytrzymanie ogra, mass heal i wykończenie. Czasami do przytrzymania można użyć wojownika z taunt - ogr po czymś takim na ogół czeka na cios.
- bard to łucznik stojący w mieście nad naszym pierwszym kompanem. Mniej więcej po walce z emisariuszem, można wrócić do krasnogrodu i wymienić jednego z towarzyszy na barda.
- "ukończenie gry" potrzebne do achievementa Mighty Magic wcale nie oznacza tłuczenia się znów przez wszystkie potworki. Ustaw grę na easy i nie zawracając sobie głowy questami pobocznymi, zmianą uzbrojenia, miksturkami itp przebij się do istotnych elementów (wardenka, obozowisko, zawróć po zdobyciu 4 serc, leć prosto na maszyny górnicze). Jeśli ma się pamięć do map, da się to zrobić w jakieś 30-45 minut.

Tak w ogóle to jak myślicie - te itemki to będą kody czy pliki? Bo jeśli pliki może uda się zorganizować wymianę, tak żeby mieć dostęp do tych oferowanych w preorderze przez Empik, CDP i EA? Byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jeszcze jedno!

Jeśli dać wiarę magazynowi PC Zone:
Dragon Age contains quest-givers that provide interesting quests and loot. But you must pay for this stuff and download it using an EA account.

In any other game I''d be wound up, but there''s such a wealth of content in Dragon Age that its not worth working up a sweat about it. And all this DLC will be available as soon as the game is released, which can only be good.

My only real concern is that when you come across these boundary-crossing NPC''s you get snapped out of the game, and realize that you''re not actually saving the world, its 2am and you have to get to work in a few hours.


Czyli w skrócie i po polsku:
Niektóre z zadań zlecanych w grze (na ogół te z super nagrodami) będą prowadziły do opcji zakupienia stosownego DLC, bez którego ukończenie rzeczonego zadania będzie niemożliwe.

Z jednej strony to kropla w morzu dostępnych questów, a na wspomniane DLC nie będzie trzeba czekać, ale w grze, w której taki nacisk kładziony jest na utożsamienie się z bohaterem i wczucie w historię, koleś reklamujący sklepik EA, pasuje przynajmniej średnio...


EA przekroczyło kolejną granicę na drodze do przerw reklamowych w trakcie walk z bossami. Kij im w chciwe zady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niektóre z zadań zlecanych w grze (na ogół te z super nagrodami) będą prowadziły do opcji
> zakupienia stosownego DLC, bez którego ukończenie rzeczonego zadania będzie niemożliwe.

Mogę prosić link do artykułu? Bo nie uwierzę dopóki sam nie zobaczę.
Ale sama perspektywa czegoś takiego jest odrażająca. Jednak takie coś było pewne w dniu w którym EA przejęło BW.
No i może tylko chodzi o q z Shalem i Warden Keep które dodawane są w EK. Brak 2-3 questów mnie bolec nie będzie; ale jeżeli to ma być tendencja sięgająca >2% wszystkich questów to naprawdę się zdenerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda... :/ Ostro się tam udzielałem więc znam trochę temat ;)
Podobno tak sobie zażyczyło EA (żadna nowość dla mnie) i Bioware musiało to zaimplementować.
Drugie podobno, to ma to być "miękko" rozwiązane (nie tak jak niektórzy tam panikują - kupiec w grze raczej nie poprosi Cie o numer karty kredytowej za przedmiot czy dostęp do questa, raczej zaproponuje questa napominając że jest on tyko dla wybrańców po czym zgadzając się na przyjęcie questa zostaniemy przekierowani na ekran zakupu tegoż DLC)

Jednak dla mnie to pomyłka jakaś, takie usilne wmuszanie reklam do gry...Tak jakby nie wystarczyła opcja zakupu DLC w menu głównym, lecz to podobno ma upraszczać zakup DLC które nas interesuje.
Jestem stanowczo przeciwny, szczególnie że jestem pewny że ów kupiec będzie na bank nieśmiertelny więc nawet się na nim wyżyć nie będę mógł ^_^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sprzedawca DLC w DA:O największy sprzeciw wzbudza nie tym , że istnieje, ale że będzie nierozpoznawalny jako DLC Salesman. Jak Dawid Gaider powiedział, sprzedawca DLC wygląda tak jak każdy inny NPC, mówi w sposób dla nich typowy itp. Jeśli przed spotkaniem z nim miałeś już DLC to nie zobaczysz różnicy, ale jeśli nie masz DLC o tym, że questa nie zrobisz zanim DLC nie kupisz, dowiesz się ( prawdopodobnie) dopiero po zaakceptowaniu zadania ( bo natychmiast jesteś przekierowany na stronę, gdzie możesz zakupić DLC). Jak dla mnie, to trochę rujnuje atmosferę w grze, bo grając w świecie fantasy nie chcę mieć zatrzymywania rozgrywki i przenosin do wirtualnego sklepu. Dodatkowo, jeśli BioWare zapowiada wiele DLCsów przez dwa lata to jak wielu tych sprzedawców będzie? Nie wystarczył by sam klawisz " sprawdź DLC" czy coś w głównym menu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować