Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 13:50, Phelela napisał:

Słuchajcie dzisiaj wpadłem na pomysł aby pobić rekord na GramIRC otóż chciałbym aby kazdy
kto może był dzisiaj o 21.00 na ircu : http://irc.gram.pl/ Zapraszam do bicia
rekordu który wynosi ponad 100 Użytkowników :)

Ja uprzejmie podziękuję :P. Jakoś nie mam zamiaru przekrzykiwać się z takim tłumem.

PS. Albo nie - zmieniam zdanie. Po raz pierwszy w życiu zobaczę tyle spamu na raz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na głównym kanale może być najwięcej 50 użytkowników naraz więc jest to rzecz niemożliwa . No chyba , że bylibyśmy na różnych kanałach to może się udać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech mi sie wydaje ze klamiesz dowiedzialem sie ze raz bylo około 150 osob i chyba na głownym kanale nawet bo to było wtedy jak rozdawali kody do stroblonow :D.Wczorajsze bicie rekordów niewyszło to może dzisiaj o 21 Bedziecie.Wczoraj niewyszło bo padł serwer dziwny zbieg okolicznosci :P:P Kto chce niech bedzie dzis o 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się z GramIRCem stało złego i nie chce mi się teraz uruchomić. :( A szkoda, bo bym zarzucał wszystkich wypowiedziami na temat biathlonu, którym chyba nie jest ulubionym sportem forumowiczów. ;)
Ale przejdźmy do mojego problemu. :) Wchodzę sobie normalnie na IRCa, gdy nagle podczas wczytywanie pojawia się napis "Loading Java Applet Failed", a następnie "Applet none notinited". I IRC się nie chce uruchomic. :( Dodam, że dzisiaj rano wszystko działało u mnie dobrze. A podczas używania IRCa korzystam z wspaniałej przeglądarki, jaką niewątpliwie jest Firefox. :)
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak poradzić sobie z tym problemem? Z góry dziękuję za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam do IRCA nie zaglądam bo straszny śmietnik tam jest i ogólnie moderatorzy wywalają za byle co nie argumentując swojej decyzji. Jakoś wole forum niż czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na IRCa nie wchodze, bo po prostu nie mam czasu siedziec cały czas z przylepionym wzrokiem do monitora... a żeby nadążyć to tak właśnie tam trzeba robić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak było tylko na początku istnienia IRCa. :) Teraz tekst leci tak szybko o wiele rzadziej - choć też są takie momenty. :D Po tych kilkunastu dniach od uruchomienia IRCa jest nawet gorzej - zdarzają się takie chwile, w którym nie ma z kim gadać! :) Wiem, że to może Cię zdziwić, ale wczesnym rankiem albo późnym wieczorem naprawdę tak jest. :P Więc teraz możesz spokojnie wchodzić na IRCa, bo zazwyczaj jest tam o wiele spokojniej, niż na początku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wreszcie mam czas żeby się tym zająć, otóż nie działa mi IRC, chociaż zainstalowałam najnowszą Javę... co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoim problemie? :) Na przykład, czy wyświetla się jakiś komunikat? A najlepiej by było, gdybyś zamieściła screena, na którym jest pokazany Twój problem - wtedy łatwiej będzie Ci pomóc. :) Ewentualnie możesz przeszukać ten temat - może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie bliźni skory do pomocy, dzięki ci!
Oto co mi się wyświetla: (drugi screen po tym jak klikam yes)

20070206235238

20070206235253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:54, freja napisał:

Nareszcie bliźni skory do pomocy, dzięki ci!
Oto co mi się wyświetla: (drugi screen po tym jak klikam yes)


Ja Ci proponuję wejście przez inną przeglądarkę (FF, Opera). Wielu osobom to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 13:16, freja napisał:

Vilmar problem w tym że ja mam to zainstalowane... i nic
teraz spróbuję z inną przeglądarką


Spróbuj też kliknąć na tą ikonkę z kawą w lewym górnym rogu. Jesli znajdziesz tam coś takiego jak java console itd. to bardzo wskazany byłby screen z okienkiem konsoli. Bo wygląda na to że javka ci się odpaliła, ale potem coś nie daje rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, niestety nie wiem, jak Ci pomóc. :/ A najgorsze jest to, że dziś podczas uruchamiania IRCa, wystąpił u mnie chyba ten sam błąd! I też nie wiem, co z tym zrobić. :/ Dodam, ze problem ten pojawił się u mnie po raz drugi - przy pierwszym, po ponownym uruchomieniu komputera wszystko było ok. Mam nadzieję, że tym razem też się to jakoś szybko poprawi. :) Zamieszczam też screena z okienkiem konsoli. Na samym dole jest jeszcze "at java.lang.Thread.run(Unknown Source)" - nie chciało się na screenie zmieścić. ;)

20070207181150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku, powinno pomóc samo przeładowanie strony i ewentualne wyłączenie jakichś programów łączących się z siecią. Zastanów się czy na przykład ten błąd nie wyskoczył ci jak zainstalowałeś jakieś nowe programy lub włączyłeś jeszcze jakiś program który ostro korzysta z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronę odświeżam co jakiś czas, ale to nie pomaga. :/ Możliwe, że dzieje się tak przez to, że właśnie ściągam sobie demo Supreme Commandera, a to z pewnością ostro korzysta z Internetu. :D Trudno, najwyżej dzisiaj sobie nie pogadam. :P A jeśli jutro IRC nadal nie będzie działać, to zacznę szukać programów, ktoe mogłyby to spowodować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować