Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 13:14, Night Elf napisał:

Tylko o to, ze takie kopanie wywala cała przegladarke...

I owszem uwazam to za kopanie bespodstawne, nie dla tego, ze nie miales racji, ale to tylko
zraza ludzi.


Ale już Ci wyjaśniono, że nikt Ciebie nie wykopał tylko na łączu miałeś jakiś błąd to nie wiem dlaczego się burzysz i obwiniasz cały czas CD Projekt ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi GramIrc nie wchodź. Zainstalowałem jave, (z tego linka ktory wyskoczył) kliknołem i uaktywniłem format wyświetla mi się jakiś czerwony krzyrzyk w prawym rogu i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:22, Master J napisał:

Witaj w klubie.Mnie robi się dokładnie tak samo.Niestety nie iem co z tym zrobić.

p.s.Gratuluję awansu


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:17, wdowiakm napisał:

> Tylko o to, ze takie kopanie wywala cała przegladarke...
>
> I owszem uwazam to za kopanie bespodstawne, nie dla tego, ze nie miales racji, ale to
tylko
> zraza ludzi.

Ale już Ci wyjaśniono, że nikt Ciebie nie wykopał tylko na łączu miałeś jakiś błąd to nie wiem
dlaczego się burzysz i obwiniasz cały czas CD Projekt ;(


Tak, fajnie, nabiłes sobie posta? Jak nie wiesz o co chodzi, to prosze cie nie wtrancaj sie w cudze sprawy, szczegolnie, ze moja wypowiedz nie dotyczy w zadnym stopniu ciebie.

Poza tym jakbys czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, ze jednak zostałem raz wykopany...


Teraz wracajac do tematu... czemu mam uzywac programu skoro zrobiliscie wersje przegladarkowa. Jak juz to jest zrobione to zrobcie to porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisać jego pełną ksywkę (najlepiej pierwsze 2-3 litery, a dalej wyszukać za pomocą TAB-u), a wtedy tekst zaznaczony będzie dla tej osoby innym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:35, PolishWerewolf napisał:

Wpisać jego pełną ksywkę (najlepiej pierwsze 2-3 litery, a dalej wyszukać za pomocą TAB-u),
a wtedy tekst zaznaczony będzie dla tej osoby innym kolorem.



Acha. Kumam dziękuję za pomoc :) Nie obcowałem dużo z IRC''em bo nie mam czasu, dlatego tak o wszystko pytam tu i tam.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem z IRC''em, a w praktyce drobnostkę, ale jednak. A mianowicie mój nick na gram.pl to "ko?nik" (jak widać :P), ale na IRC''u to "ko_nik". Zastanawiam się czemu nie wyświetla się znak zapytania, a jakiś "_".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:02, PolishWerewolf napisał:

Na liście użytkowników nie ma kropek, spacji, myślników, żadnych znaków interpunkcyjnych. To
dlatego.


Dzięki! Teraz przynajmniej znam powód :D Ale szkoda, że nie mogę oglądać na IRC''u swojego Nicku w całej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:03, ko?nik napisał:

Ale szkoda, że nie mogę oglądać na IRC''u swojego
Nicku w całej okazałości.


No niestety, Vil musiał sobie jakoś poradzić z tym że nie wszystkie znaki na ircu są dozwolone. Ty trafiłeś na taki niedozwolony, choć z tym znakiem zapytania to najpierw aplet miał problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:39, Phelela napisał:

Czy gramirc jest dalej beta czy juz jest pelna wersja :D


Już jest pełny :P Beta się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy no kurde nie wiem co jest czy juz mnie nikt nie lubi czy jak ? :P W kazdym razie wchodze sobie na IRC''a jak to zwyklem robic od conajmniej soboty, witam sie kulturalnie a tu nic zero odpowiedzi o_O.
Wczoraj myslalem ze poprostu nikogo niema wszedl na chwile Sephirath cos napisal i nic wiecej. Dzisiaj tak samo wchodze, witam sie a tu nic ej no co jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekord
Słuchajcie dzisiaj wpadłem na pomysł aby pobić rekord na GramIRC otóż chciałbym aby kazdy kto może był dzisiaj o 21.00 na ircu : http://irc.gram.pl/ Zapraszam do bicia rekordu który wynosi ponad 100 Użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować