Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Dark Messiah of Might and Magic - dzień pierwszy

48 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nie wątpiliście chyba, że w tym roku też pojawią się "tygodnie z..."? W każdym razie redakcja gram.pl nie wątpiła i byliśmy gotowi - zwłaszcza że też czekamy z niecierpliwością na premierę Dark Messiah of Might and Magic. Wydawca nie musiał więc nas długo przekonywać, zagoniliśmy do roboty Myszę i... oceńcie sami!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Dark Messiah of Might and Magic - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że polonizacja Mrocznego Mesjasza będzie stała na wyższym poziomie niż np. Gothica 3, czy HoM&M 5. Jeśli nie, to kupuję angielską wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę historii na początek - w więkoszość z tych gier grałem - ja bym pokusił się może jeszcze o podanie tu M&M - w sumie trochę podobne (widok FPP, klimat magii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 18:42, Evil Khan napisał:

Troszkę historii na początek - w więkoszość z tych gier grałem - ja bym pokusił się może jeszcze
o podanie tu M&M - w sumie trochę podobne (widok FPP, klimat magii)

A nie uważasz że same Majtki i Magia to materiał na osobny tekścior? ;)
BTW okazało się, że wiele osób nie pamięta już Heretica i Hexena, więc uznaliśmy że koniecznie trzeba o nich w kontekście DM przypomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie powiem ze to troche przesada czekac tyle czasu. Raz wychodzi kazdy sie cieszy nagle cyk nie ma. Wiec sam juz nie wiem czy wyjdzie czy nie. Dzisaj kupilwm WOW Burning Crusade i dostalem dodatkowo w sklepie film dvd wow :D. Dobrze ze nie zamowilem na gram.pl bo jeszcze nie dostali przeyslek i nie moga grac :p Wiec narazie mam w co grac i nie spieszy mi sie z kupnem gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 18:51, Lucas the Great napisał:

A nie uważasz że same Majtki i Magia to materiał na osobny tekścior? ;)

Jeśli chcecie Matki & Młotki dać osobno to luzik ;)

Dnia 16.01.2007 o 18:51, Lucas the Great napisał:

BTW okazało się, że wiele osób nie pamięta już Heretica i Hexena, więc uznaliśmy że koniecznie
trzeba o nich w kontekście DM przypomnieć...

biorąc pod uwagę że średnia wieku na forum to 13 lat to jestem w stanie w to uwierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 18:46, Sephirath napisał:

No, podejście drugie czas zacząć ;D

Trzecie, trzecie xP

Jednak teraz jak zobaczyłem Tydzień z Dark Messiah, to odzyskałem nadzieje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniechęciłem się do Mesjasza że tak to nazwe. Po przeczytaniu paru tekstów stwierdziłem że jest to taki quake i Gothic in 1 więc nie ma sensu tego ruszać bo nie lubie takich gier typu guake. Chociaż gra wygląda fajnie i zapowiada się na HIT ale nie ciągnie mnie do niej. Mam do niej takie uczucia jak do Obliviona czyli mieszane. A większość wie że oblivion to klapa. Jedyne co mnie zmusza do niego to to że zrobił go Ubisoft i że wydał go CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować