Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 18:09, Bambusek napisał:

Pakiet to oba pudełka.

??
A to za pudełko 30 zł dawac?? eee oba pudełka tak to zuwazylem imperialne i chaosu czy jakos tak ale czym jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie sie tym rozni ze edycja kolekcjonerska jest pozbawiona najwaqzniejszego elementu czyli albumu z artami :) ktory jest zawarty w edycji podstawowej :) dodane jest natomiast ksiazka (ala harlekin w swiecie warhammera), baner i figurka ktora mozesz kupic w sklepie. z elementow kolekcjonerskich jest wlasnie wspomniany baner zestaw naklejek i platak :D

na chwile obecna bardziej oplaca sie kupic pakiet tych dwoch gier za 138 zl gdyz otrzymamy o wiele wiecej niz w przypadku zakupu edycji kolekcjonerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:28, morthi napisał:

dodane jest natomiast ksiazka (ala harlekin w swiecie warhammera), baner i figurka ktora mozesz kupic w sklepie. z elementow kolekcjonerskich jest wlasnie wspomniany baner zestaw naklejek i platak :D


a tę książkę też można gdzieś nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak na razie jestem zawiedziony edycja kolekcjonerska :) to byl swietny strzal marketingowy ze strony cenegi - najpierw sprzedac caly zapas kolekcjonerskiej edycji a pozniej ujawnic z czego sie bedzie skladac edycja podstawowa :) czekam caly czas na info o artbookach w EK a jak sie niedoczekamm to coz... wole kupic zestaw 2 gier i miec te artbooki niz figurke ksiazke baner i zestaw nalepek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 08:59, Chaszu napisał:

Na przykład tutaj a także w części księgarń. Niestety nie wszystkie sprzedają książki tego
wydawnictwa.
http://www.sklep.copcorp.pl/product_info.php?products_id=91


wow, dzięki piękne... z całej LEK najbardziej interesowała mnie ta książka, bo to chyba dokładnie taka sama jaka będzie w LEK.

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 09:02, morthi napisał:

ja jak na razie jestem zawiedziony edycja kolekcjonerska :) to byl swietny strzal marketingowy
ze strony cenegi - najpierw sprzedac caly zapas kolekcjonerskiej edycji a pozniej ujawnic z
czego sie bedzie skladac edycja podstawowa :) czekam caly czas na info o artbookach w EK a
jak sie niedoczekamm to coz... wole kupic zestaw 2 gier i miec te artbooki niz figurke ksiazke
baner i zestaw nalepek ;)


moge się z Tobą wymienić - książka za artbook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee ;) tylko jeden ;) no way :Dja juz jestem przygotowany do wyscigu :) jesli Cenega nie dorzuci atrbookow do EK to rezygnuje z zamowienia i kupuje zestaw :) nie dam sie artbooki musze miec:) a z drugim egzemplarzem gry cos sie wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 15:19, morthi napisał:

ee ;) tylko jeden ;) no way :D


musze z kumplem pogadac ;) - bo mamy zamowiony pakiet do podzialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 15:19, morthi napisał:

ee ;) tylko jeden ;) no way :Dja juz jestem przygotowany do wyscigu :) jesli Cenega nie dorzuci
atrbookow do EK to rezygnuje z zamowienia i kupuje zestaw :) nie dam sie artbooki musze miec:)
a z drugim egzemplarzem gry cos sie wymysli :)



ZESTAW A
- karta Imperium z gry War Cry;
- 64-stronicowy, drukowany album z grafikami, rysunkami i szkicami Imperium.

ZESTAW B
- karta Chaosu z gry War Cry;
- 64-stronicowy, drukowany album z grafikami, rysunkami i szkicami Chaosu.

kumpel chce po 30pln za zestaw :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wole kupic sobie swoj zestaw :) i miec dwa egzemparze gry i jeden komus sprezentowac ;) wszakgwiazdka idzie a i mikolaj moze sie pojawi ;) figurke mozna kupic w cytadeli za ok 50 zl a ksiazke za 30 :)

wierze ze Cenega stanie na wysokosci zadania i dorzuci do EK artboki :) no bo jak nie to bede zmuszony zrezygnowac z takiego zamowienia :)

warcry :) martwy system niestety :) a karty tez nie sa specjalnie urodziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję że będzie można kupić jeszcze EK bo nie miałem kasy, a teraz niestety nie ma:(:(:( a może ktoś wie czy wznowią sprzedaż EK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 15:38, morthi napisał:

wierze ze Cenega stanie na wysokosci zadania i dorzuci do EK artboki :) no bo jak nie to bede
zmuszony zrezygnowac z takiego zamowienia :)


pewnie dorzuci. co do figurki to chyba wolalbym symbol chaosu niz figurke, ale po H5 mam dosyc EK

a co do gadzetow to w EMPiKach beda t-shirty
pisza tak na oficjalnej stronie pl WH:MoC http://warhammer.valkiria.net/

BTW: na gamespy jest juz ladder dla WHMOC
http://gamestats.gamespy.com/whammermoc/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli nie zostana dodane artbooki do ek to na pewno jedna sie zwolni - moja :D

widze ze bedzie warto sie wybrac do empiku i wziac udzial w konkursie :D zapewne ludzi bedzie tlum ale sami wstydliwi wiec o nagrydy nie trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:05, morthi napisał:

widze ze bedzie warto sie wybrac do empiku i wziac udzial w konkursie :D zapewne ludzi bedzie
tlum ale sami wstydliwi wiec o nagrydy nie trudno ;)


jaki konkurs???? jakie nagrody???? który empik (czy to w Warszawie)?????? kiedy ten konkurs???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 15:45, Bambadil napisał:

a ja mam nadzieję że będzie można kupić jeszcze EK bo nie miałem kasy, a teraz niestety nie
ma:(:(:( a może ktoś wie czy wznowią sprzedaż EK???


Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować