Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 19:53, dobrakos napisał:

w demie nie bylo jeszcze opcji handlu i wymiany przedmiotow - musisz wiec upuscic przedmiot
bohaterem na polu bitwy i podniesc go drugim

O, dzieki, zapomnialem, ze moge upuscic przedmiot... Czyli w pelniaku jest juz odpowiednia opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 19:54, Elwro napisał:

O, dzieki, zapomnialem, ze moge upuscic przedmiot... Czyli w pelniaku jest juz odpowiednia
opcja?

tak dodali ja w patchu 1.1 albo 1.2, ponadto mozna bedzie tez "sprzedawac" oddzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:56, dobrakos napisał:


> O, dzieki, zapomnialem, ze moge upuscic przedmiot... Czyli w pelniaku jest juz odpowiednia

> opcja?
tak dodali ja w patchu 1.1 albo 1.2, ponadto mozna bedzie tez "sprzedawac" oddzialy


Hmm... A w demie nie było możliwości rozproszenia oddziału i zwrotu gotówki ? Chyba była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:37, lastvegas napisał:

>
> > O, dzieki, zapomnialem, ze moge upuscic przedmiot... Czyli w pelniaku jest juz odpowiednia

>
> > opcja?
> tak dodali ja w patchu 1.1 albo 1.2, ponadto mozna bedzie tez "sprzedawac" oddzialy

Hmm... A w demie nie było możliwości rozproszenia oddziału i zwrotu gotówki ? Chyba była.


W demku można było usunąc oddział, ale nie dostawało się za to złota, jeżeli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Wlasnie ustawilem swoje jednostki za murem, aby wrodzy marauder axe throwers musieli obejsc umocnienia na okolo, a ja chcialem zajac sie czyms innym. Ale okazalo sie, ze wrogowie rzucaja toporami PRZEZ mur, tak, jakby w ogole on nie istnial... W pelnej wersji tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w planie wydawniczym Cenegi jest juz data.....
15 grudnia 2006
czyli jeszcze 2 tygodnie..

ale np. na valkirii piszą, że w sk...... empiku będzie impreza premierowa 8 grudnia
http://valkiria.net/index.php?area=9&p=news&newsid=24596

tutaj pisza, ze warhammer jest dobrze oceniany na zachodzie (w tekscie link do zestawienia ocen)
http://valkiria.net/index.php?area=9&p=news&newsid=24597

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:07, Czedwik napisał:

Ciekawe czym spowodowane jest to opóźnienie. Bo na zachodzie to już chyba gra jest dostępna.

tak juz jest , w niemczech od 24.listopada, w anglii chyba tez.U nas jest pozniej za to ma byc od razu w najwyzszej mozliwej wersji tj .1.4 - tak przynajmniej glosi wiesc gminna.Mysle ze nie ma co zalowac bo wczesniejsze wersje maja sporo bardzo denerwujacych bledow ktore potrafia odebrac ochote do gry vide forum warhammer mark of chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli gra wyjdzie już spatchowana to będę zadowolony. Zwłaszcza, że mam zamówioną edycję kolekcjonerską gry, oby ją tylko uzupełnili o wszystko, co ma wersja zachodnia. Eh, szkoda, że jeszcze 2 tygodnie czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja w koncu zrezygnowalem z kolekcjonerki :) figurke i ksiazke moge kupic w sklepie :) a baner na nic mi sie nie przyda :) tak samo jak naklejki i plakat :) sciezka dzwiekowa ?:) no fajnie tylko nigdy jej nie poslucham :) podobnie jak ten malutki albumik z artami :) za to w pakiecie bede mial album prawie taki jak ze sklepu tyle ze w dwoch czesciach (co mi bardziej sie podoba) i de facto 2 gry za 30 zl :) czyli wychodzi po 15 za sztuke :) czego chciec wiecej :) a do tego jeszcze punkty w klubie :P he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:51, morthi napisał:

a ja w koncu zrezygnowalem z kolekcjonerki :) figurke i ksiazke moge kupic w sklepie :) a baner
na nic mi sie nie przyda :) tak samo jak naklejki i plakat :) sciezka dzwiekowa ?:) no fajnie
tylko nigdy jej nie poslucham :) podobnie jak ten malutki albumik z artami :) za to w pakiecie
bede mial album prawie taki jak ze sklepu tyle ze w dwoch czesciach (co mi bardziej sie podoba)
i de facto 2 gry za 30 zl :) czyli wychodzi po 15 za sztuke :) czego chciec wiecej :) a do
tego jeszcze punkty w klubie :P he he :)

A zamawiałeś tą wersję z dołączoną książką co jest w sklepie Cop Corp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:47, Dead-pl napisał:

1.4 Ooo... dopiero co 1.3 wyszło ;)

no mam nadzieje ze bede dalej w tym tempie wypuszczac patche, jak dojdzie do 1.20 to moze byc gra na ktora czekalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :) ja zamowilem pakiet :) czyli bede mial ksiazke album z artami z GW ktory kosztuje 120 zl :)(jako calosc) a na innych dodatkach mi nie zalezy :)

wiesz... ilosc artow ktore sa do herosow 5 jest olbrzymia a cdp zafundowalo nam jakis smiec z kilkoma obrazkami na krzyz...to samo jest niestety dodane do EK MoC... dlatego tez zmuszony bylem zrezygnowac z kolekcjonerskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:47, Dead-pl napisał:

1.4 Ooo... dopiero co 1.3 wyszło ;)


nie pamiętam gdzie, ale najpierw pisali ze 1.4 a pozniej juz sie pojawilo info (chyba na gry.wp.pl - nie pamietam) ze wersja PL bedzie wydana jako 1.5 - zreszta juz o tym tu pisalem, kilka stron wczesniej

BTW: dziala juz www.markofchaos.pl
BTW2: na powyzszej znajdziecie niusa o probkach dzwiekowych

ps. zacząłem czytać ''piętno chaosu'' - musze przyznać, ze daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:59, morthi napisał:

nie :) ja zamowilem pakiet :) czyli bede mial ksiazke album z artami z GW ktory kosztuje 120
zl :)(jako calosc) a na innych dodatkach mi nie zalezy :)

wiesz... ilosc artow ktore sa do herosow 5 jest olbrzymia a cdp zafundowalo nam jakis smiec
z kilkoma obrazkami na krzyz...to samo jest niestety dodane do EK MoC... dlatego tez zmuszony
bylem zrezygnowac z kolekcjonerskiej :)


morthi a która wersja okładki podoba ci się bardziej ? Jak dla mnie Chaos rządzi, ale nie mogę znaleźć amatora na Imperium, więc muszę kupić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazda :) i imperium i chaos i ta z kolekcjonerskiej :)mnie najbardziej sie beda podobac albumy na polce stojace :P obok armybookow O & G :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idz sobie stad TY zwiastunie zlych wiadomosci :P

jaja sobie robia w cenedze... miesiac opoznienia :-/
w Wirtusie od 15 listopada moja moje przelane im pieniadze :D 176,70 za Warhammca i Obliviona... grrr

a co do banerow czy tam flag hmm nie po to kupujemy gry zeby bawic sie np. kredkami i je zamalowywac... zreszta gra ma chyba takie wymagania wiekowe, ze nikt juz chyba nie bawi sie w malowanie :P
a do figurkowego Warhammca te banery sie raczej nie przydadza... takze moim zdaniem te banery to kiepski element - taka "zapchaj dziura" byleby byl kolejny odnosnik w "bogatej" wyliczance czego nam oni nie daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować