Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 12:19, lastvegas napisał:

Jestem już zarejestrowany ;)

Dzwoniłem do Cenegi przed chwilą.

8 grudnia idą preordery do tych którzy zamówili i premiera tego samego dnia będzie w wybranych
punktach w kraju ( na przykład w Empiku w Wawie ;) ). Po 15 grudnia, gra będzie dostępna w
całym kraju. Tego dowiedziałem się dzwoniąc do Cenegi. Jeśli ktoś zamówi preorder dziś dojedzie
gdzieś dopiero na poniedziałek - wtorek.


Dokładnie tak - rozmawiałeś ze mną. A preordery wyszły dzisiaj - na pewno osoby z wawy powinny mieć grę dzisiaj/jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:37, Dead-pl napisał:

Eee...zaraz bo się pogubiłem....a jak ktoś jest spoza wawy ? to gre dostanie po 15 ?


Nie. Zamówienia z poza wawy wyszły juz dzisiaj + kilka egzemplarzy jutro z samego rana. Czyli maksymalnie w poniedziałek będą je miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:40, nathanadler napisał:

> Eee...zaraz bo się pogubiłem....a jak ktoś jest spoza wawy ? to gre dostanie po 15 ?

Nie. Zamówienia z poza wawy wyszły juz dzisiaj + kilka egzemplarzy jutro z samego rana. Czyli
maksymalnie w poniedziałek będą je miec.


No :-) dziękuje za szybką odpowiedź...miejmy nadzieje że jutro dostane w swoje łapki...a jak nie...to będe łoić w weekend NWN2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:41, Dead-pl napisał:

> > Eee...zaraz bo się pogubiłem....a jak ktoś jest spoza wawy ? to gre dostanie po 15
?
>
> Nie. Zamówienia z poza wawy wyszły juz dzisiaj + kilka egzemplarzy jutro z samego rana.
Czyli
> maksymalnie w poniedziałek będą je miec.

No :-) dziękuje za szybką odpowiedź...miejmy nadzieje że jutro dostane w swoje łapki...a jak
nie...to będe łoić w weekend NWN2 ;)


Miłego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no... pełen podziw dla Cenegi.
w planie wydawniczym maja tez na 12 grudnia przewidziana ANGIELSKA WERSJE WH:MoC w tej samej cenie co PL.

tylko gatunki im sie robnely, przy PL pisza - strategia, a przy EN pisza - RPG ;)

http://www.cenega.pl/katalog_gier.php?Typ=zapowiedzi

pzdr. dla wszystkich, ktorzy dzisiaj wyczekuja kuriera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie mam sily do tych kurierow... ciagle to samo...

napisalem wyraznie w uwagach zamowienia, ze od 8-16 jestem w pracy/adres, a od 16-tej dom/adres.

kurier dzwoni, ze dostarczy paczke w godz. 14:30-15:30 na adres.... domowy - bo ma podany tylko jeden.

Na to ja, ze w tych godzinach jestem w pracy/adres - a on, ze to nie jego rejon.. WRRRR! no i znowu zona przesylke musi odebrac, i znow zrzedzenie i suszenie glowy, ze kase na gry wydaje...

po prostu dzieki za zorganizowanie milego popoludnia.. :/

pocieszam sie tylko, ze wieczorem zagram.

BTW: morthi - ostro pojechales z h5 addon - brawo! popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) a co sie bede :P najsmieszniejsze jest to ze dostalem degrady za cos co jest zgodne z regulaminem :D ale co tam :P tak to juz jest kiedy sie krytykuje cdp a moderator nie zna regulaminu :P

ja tez mam paczke wyslana :)a kurier do mnie w ogole nie dzwonil :) znowu masz szczescie :P wolalbym kuriera ktory dzwoni niz takiego o ktorym nic nie wiadomo :P
btw - w rebelu (taki sklep z grami planszowymi) przesylka kurierska kosztuje 4 zl :) i przychodzi paczka nastepnego dnia po wplaceniu pieniedzy :) jak masz szczescie to iedzy zlozeniem przez Ciebie zamowienia dokonaniem platnosci a odebraniem paczki moze nie minac nawet 24 h :)

ja sie szykuje juz na wieczor:) mam nadzieje ze bedzie przyjemnie i wesolo w empiku :) szkoda ze nie wpadniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:36, Ali G napisał:

> Ciach

Nat prezent BOMBA dzieki wielkie :]
2 artbooki ;]

Zaraz wrzuce zdjecie


wow!
ja mam nadzieje, ze Nat nie zapomnial takze o obiecanym gratisie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie gadaj ze artbooki dorzucili do kolekcjonerskiej :P ale jazda:D bomba :) gratuluje wszystkim ktorzy wytrzymali i nie zmienili zamowienia :)

gdybym wiedzial to tez bym nie zmienil :P a tak.. coz :P mam dwa pudelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:46, moonman napisał:

> > Ciach
>
> Nat prezent BOMBA dzieki wielkie :]
> 2 artbooki ;]
>
> Zaraz wrzuce zdjecie

wow!
ja mam nadzieje, ze Nat nie zapomnial takze o obiecanym gratisie dla mnie :P


Dostaniesz w oddzielnej paczce. Napisz do mnie maila ok. najlepiej teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:08, nathanadler napisał:

Dostaniesz w oddzielnej paczce. Napisz do mnie maila ok. najlepiej teraz


jednak zapomniales :P

juz pisze maila..

mozesz zaGGadac 46336 jesli wskazany jest pospiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:17, morthi napisał:

jakbyscie powiedzieli ze beda takie bajery w kolekcjonerskiej to bym nie zmienial ;( chlip
:P


Sam się dowiedziałem na mikołaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P jaaasne :P no trudno :) tak to juz bywa :) gdybym wiedzial zostal bym przy kolekcjonerskiej :) a tak :) bede mial zwykle... tylko... skoro moje zamowienie zostalo wyslane to gdzie jest ten kurier? ciagle do mnie nie dotarl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować