Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 16:58, Jester napisał:

Nie wiem tylko na co Ci ten podział miedzy RTS i RTT. Przecież to czy są budynki czy ich nie
ma nie stanowi o nietypwosci produkcji. Ja to ogolnie nazywam grami wiec jako RTS(RTT) i jako
gra MoC nie jest nietypowy:)

nie ja ten podzial wymyslilem tym niemniej nie wydaje mi sie on mniej sensowny niz podzial na gry FPP i TPP :) czy MoC jest nietypowy to kwestia spojrzenia , rewolucyjny z pewnoscia nie jest ale gry z serii warhammer zawsze maja swoja specyfike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:08, morthi napisał:

a w multi sa nieprzetlumaczone nazwy trybow :) oraz czempioni chaosu mowia po angielsku :)

No to Cenega tym razem się nie popisała. Wydać wersję z takimi błędami, które każdy zauważy?! Jednak dobrze, że nie wywalę kasy na kolekcjonerską. Jak w ogóle można było wydać tak niedokończoną polonizację, ciekawe, czyżby było betatestów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... zawsze mozesz sobie zrobic wersje angielska z polskiej :) wystarczy ze odwiedzisz forum deepsilver :) niestety bedzie to zwiazane ze sciagnieciem ok 1.2 gb danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:25, morthi napisał:

wiesz... zawsze mozesz sobie zrobic wersje angielska z polskiej :) wystarczy ze odwiedzisz
forum deepsilver :) niestety bedzie to zwiazane ze sciagnieciem ok 1.2 gb danych :P

Żadne usprawiedliwienie. Cenega planuje to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morthi. Pierwsze czy trzecie miejsce zająłeś? Gościa z miejsca drugiego akurat znam więc to pomijam :).

Jedno mnie wkurzyło. Dzisiaj czytam na stronie Cenegi, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy... mamy wersję angielską. Ładne mi na przeciw :/ Już mam grę po polskawemu i się dziś dowiaduję, że jednak mogę sobie kupić angielską. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 21:25, lastvegas napisał:

Jedno mnie wkurzyło. Dzisiaj czytam na stronie Cenegi, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom
graczy... mamy wersję angielską. Ładne mi na przeciw :/ Już mam grę po polskawemu i się dziś
dowiaduję, że jednak mogę sobie kupić angielską. Ehhh.

no fakt ze jakos tak wypuscili ta wersja jak nie przymierzajac baka :) na pocieszenie powiem ze angielskiej nie ma "na magazynie" a polska wersje mozesz sobie legalnie zangielszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>na pocieszenie powiem ze angielskiej nie ma "na magazynie" a polska wersje mozesz sobie legalnie zangielszczyc
Ale mimo wszystko nie sądzisz, że to skandal wypuszczać tak niedopracowaną wersję? No chyba, że Cenega zrehabilituje się w najbliższym patchu, ale znając Cenegę to nie jest to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w ogole nie bralem udzialu w turnieju :P ale bylem :P bylem :P

gadalem z pracownikami cenegi i powiedzieli ze na pewno patcha z poprawkami wypuszcza jak najszybciej - sa bardzo zdziwieni tym ze pojawily sie takie bledy.

btw w instrukcji tez jest blad - na stronie 21 jest angielskie zdanie :) coz...

na szczescie mozna miec angielska wersje :) a jak na razie nie widzialem bledow jezykowych czy ortograficznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:09, Czedwik napisał:

>na pocieszenie powiem ze angielskiej nie ma "na magazynie" a polska wersje mozesz sobie
legalnie zangielszczyc
Ale mimo wszystko nie sądzisz, że to skandal wypuszczać tak niedopracowaną wersję? No chyba,
że Cenega zrehabilituje się w najbliższym patchu, ale znając Cenegę to nie jest to pewne.


Coś ci pokażę.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15827&u=7

W NWN2 też są potknięcia.

Polonizacja gry to wiele pracy. Patche będa i na pewno problem załatwią.

Nikt nie będzie niczego zostawiał od tak sobie. CZy to w naszym przypadku czy też CDP. Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 00:01, nathanadler napisał:

Coś ci pokażę.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15827&u=7

W NWN2 też są potknięcia.

Polonizacja gry to wiele pracy. Patche będa i na pewno problem załatwią.

Nikt nie będzie niczego zostawiał od tak sobie. CZy to w naszym przypadku czy też CDP. Wyluzuj

Doskonale sobie zdaję z tego sprawę, że zdarzają się wpadki, co nie znaczy, że nie należy krytykować wpadek jeśli już się pojawią. Zwłaszcza tak widocznych, jak angielskie wstawki w polskiej wersji. Oczywiście, drobne literówki czy na inne mniejsze potknięcia można przymknąć oko, ale gdy jest to tak duża wpadka to znaczy to, że albo nie było betatestów, lub nie zrobiono nic, aby błąd poprawić. Jeśli zostanie to poprawione w nadchodzącym patchu (lub jednym z najbliższych) to Cenega ma u mnie duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Zobacz pod jaką presją była Cenega i CDP wydając obie gry...wszyscy oczekiwali ich od dawna i każdego dnia "zawodzili" kiedy premiera...bo reszta świata miała już angielską wersje gry. Chłopaki się spieszyli jak mogli by zdążyć a wiadomo że jak się człowiek spieszy to popełnia błędy. Niewieiem jak w MoC bo paczka jeszcze niedoszła :( ale w NWN2 nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 09:58, morthi napisał:

na szczescie zawsze mozesz sobie zrobic angielska wersje :)


Tjaa...już wyczytałem że wystarczy 1.2gb zaciągnąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 10:01, morthi napisał:

no to zeby miec w pelni angielska wersje :) jesli nie przeszkadzaja Ci polskie filmiki :) to
wystarczy zmiana wpisu w rejestrze :)


Mmm..jakiś link ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować