Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Tomi_323 - dzięki za linka :]


Budo nie kłócić się - nie o to przecież chodzi :P.


Ps.jestem u kumpla - pilnuje listy ale na gg nie będzie mnie do wieczora. Update listy jak wróce do domu - na razie nowych sobie dopisuje na kartce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, właśnie sobie uświadomiłem, że miśki (te wielkie, bo chyba takiego chcemy kupić?) mają zaj...cie wielkie głowy :) Trzeba będzie chyba rozcinać koszulkę i zszywać bezpośrednio na miśku, bo inaczej się nie założy (no chyba, że będzie rozpinana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No właśnie z tą głową to zonk. Poza tym takie miśki w ogóle są duże no i ten.. grube. Znajdzie się taki rozmiar? Może jakiś kurcze sklep dla puszystych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE:

We wtorek udam się do SMYKU w Warszawie i porobię fotki Miśków + zapodam je wraz z cenami.


Cena zamówienia koszulki w koszulki.pl z nadrukami z dwóch stron = 70zł. Może uda się za mniej ale daje na wszelki wypadek próg górny.

Miśki są różne - ceny we wtorek ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można by dodać jakąś kartkę z życzeniami (lub wrzucić na koszulkę) dla całej firmy
a na odwrocie wypisać nicki usób które się włą czyły w całą tą akcję

przykład mam już w przygotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:59, Tares napisał:


> by za zebrane pieniądze kupić każdemu pracownikowi pluszaka z koszulk

Hmmm... każdemu pracownikowi mówisz?
Wiemy ilu ich jest? ;) Mi się wydaje, że dość sporo.. Jak narazie to chyba jedyną alternatywą jest kupienie jednej rzeczy...
DLA WSZYSTKICH niz wielu DLA KAZDEGO :) Ew. jednej dla CD Projekt a drugiej dla CD Projekt RED :) ehehe :p postawili by
sobie w siedzibie, co by konkurencje odstraszał :)


Zapomniałem dopisać żebyśmy sie wywiedzieli ilu ich jest (pracowników) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:11, Abi Dalzim napisał:

Przecież było powiedziane, że kupujemy tylko jednego dużego miśka. Kupowanie dla wszystkich mija się z celem...


Ale ten jeden duży misiek może duuuużo kosztować. A tak po jakimś malutkim misiu za 1,50 dla każdego może być tańsze. Każdy sobie postawi na biurku. A koszulka z nadrukiem zostanie powieszona w honorowym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:20, Tomi_323 napisał:

Ale ten jeden duży misiek może duuuużo kosztować.


Od początku było mówione, że będzie to duży misiek. Taki kosztuje 200-300 zł ale jak się złoży 20-40 osób to wystarczy. Poza tym efekt będzie lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować