Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

A kto mówi o lansowaniu siebie? Chodzi o pokazanie samej akcji. Z resztą nie wiem kto by na to poszdł z mediów, najwyżej jakieś media tematyczne ukazujące sie na necie. Hehe co do Teleexpresu to chyba raczej zapomnijcie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem przeciwnym wciąganiu w to jakichkolwiek mediów. Robimy to z wdzięczności do CDP a nie po to, żeby zobaczyć się w jakiejś gazecie czy TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dam konto, tylko po prostu jest problem techniczny. Czekam aż Lampek powie co z koszulką. Jeśli dostaniemy ją za freee to wystarczy byście wpłacili po 5zł, jeśli jednak będzie ją trzeba kupić to potrzebujemy o 70zł więcej i tu jest zonk :|. Dlatego czekam na głos Lampka i zaraz po tym podam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem zdania by nie informowac zadnych mediow o tej akcji. To naprawde nie jest konieczne. Wazne by CDP bylo zadowolone i szczesliwe, ze ktos o nich pomyslal :). Chce wplacic kase, bo uwazam, ze CDP zasluguje na cos takiego (choc jak w kazdej firmie wpadki sie zdarzaja, niestety :/), a nie po to by pokazac, jaki to jestem fajny ...

PS. To tak jak te wszystkie reklamy w ktorych jest informacja, ze kupujac dany produkt wspomaga sie dzieci/chorych itp. Nakrecanie sprzedazy kosztem innych - to wszystko :/...
PS2. Ale gdzie ten numer konta ;)? Ludzie sie niecierpliwia ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 15:45, Keroth napisał:

Patrz post wyżej :]

Patrzy... yyyy... nie wiem - do gory, albo w bok ;). Zreszta widzialem i czytalem ;). Co nie zmienia faktu, ze unmeru konta nadal nie ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek ma wieczorem mi powiedzieć co i jak z koszulkami i wtedy pojawi się numer konta.


PS. BARDZO PROSZĘ ABY WSZYSCY NA STRONIE www.tnij.org/cdp => forum odpowiedzieli i napisali kto chciałby iść do CD Projektu. JEst to bardzo ważne - "organizacyjnie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się. Proszę mnie też dopisać do listy (najlepiej na koniec). Dam do 10 zł i mam nadizeję, że wpłata będzie w inteligo (cobym prowizji nie musiał płacić :])

A jak by coś zostało, to tak jak wcześniej wspomniałem radziłbym to przekazać na jakiś charytatywny cel (nawet jakby 1 zł zostało). Nie trzeba się bawić w oddawanie.

Misiek to oczywiście największy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 17:32, HumanGhost napisał:

Faniks ma dobry pomysł. Jak coś zostanie to przelać na konto jakiejś organizacji charytatywnej. To chyba najlepsze wyjście.
:-D


Ale wiecie, że od tego podatek trzeba będzie zapłacić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 17:37, Sarafan_Knight napisał:

> Faniks ma dobry pomysł. Jak coś zostanie to przelać na konto jakiejś organizacji charytatywnej. To chyba najlepsze
wyjście.
> :-D

Ale wiecie, że od tego podatek trzeba będzie zapłacić... :)


To ja mam rozwiązanie pośrednie. Wrzuce wszystko co zostanie do takiej skrzynki na poczcie dla biednych i nagram filmik albo fotke zrobię z tego jak wrzucam :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 17:37, Sarafan_Knight napisał:

Ale wiecie, że od tego podatek trzeba będzie zapłacić... :)


Niekoniecznie. Przecież jeśli pieniądze będą w formie realnej, nie wirtualnej to można je wrzucić do jakiejś puszki w siedzibie jakiejś organizacji. Od tego podatku nie trzeba płacić, bo nie ma dowodu transakcji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 17:39, HumanGhost napisał:

Niekoniecznie. Przecież jeśli pieniądze będą w formie
realnej, nie wirtualnej to można je wrzucić do jakiejś puszki w siedzibie jakiejś organizacji. Od tego podatku nie trzeba
płacić, bo nie ma dowodu transakcji. :-)


No tak... W wypadku "nieoficjalnej" wpłaty nie trzeba płacić podatku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre, ten sam pomysł. :-) A jak będziesz robić fotkę to będzie to wyglądało jak wrzucanie karty do głosowania do urny przez ważna osobistość. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 23:06, jadam napisał:

Znalazłem e-maila do teleexpressu.
teleexpress@waw.tvp.pl
Ja chcę siedzieć w loży zakręconych graczy.
Uważam, że
ta akcja to dobra promocja dla CDP. Warto pokazać, że stwarzają oni na tyle dobre warunki aby grupa graczy była zainteresowana
taką akcją jaką zgłosił i prowadzi Keroth.


Jeśli o to chodzi to jestem za bardzo lubię "Teleexpress"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam pierwsze, znikome niestety, info. Na stronie tnij.org/cdp zamieściłem posta w dziale propozycje--->nadruk. przeczytajcie co mam tam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jeśli to ma nie wypalić za freee to ja jestem za zebraniem i kupieniem tam gdzie ktoś rzucał linke. Wyniesienie to 70zł więc razem potrzebujemy ok 300zł.

200 misiek, 70 koszulka i 30 na zapas i papier bym tego miśka jakoś owinął :P.

O 22 podam dane do przelewu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować