Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2005 o 16:05, Tomi_323 napisał:

Do kiedy wpłacamy kasę?


Chyba najlepiej już teraz, nie chcemy, żeby ktoś nam misia zabrał. Poza tym musimy zdążyćprzed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:05, Tomi_323 napisał:

Gadałem, gadałem a sam nie jestem w stanie wpłacić kasy przez mBank :( Najwyżej przez pocztę. Do kiedy wpłacamy kasę?


Im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie smieszne pytanko, bo nigdy nie wplacalem nic na poczcie :/. Czy wplacajac na poczcie dostaje sie jakis kwitek, ze sie wplacilo? Bo jesli tak, to zawsze mozna zrobic skana lub zdjecie kwitku, przeslac Kerothowi jako dowod, a on, wiedziac, ze predzej czy pozniej kase przeciez dostanie :), bedzie mogl za nas zalozyc ze swoich pieniedzy :). Taka mala sugestia ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:15, Piotrek K. napisał:

Takie smieszne pytanko, bo nigdy nie wplacalem nic na poczcie :/. Czy wplacajac na poczcie dostaje sie jakis kwitek, ze
sie wplacilo?


Blankiet do wpłaty ma trzy odcinki jeden dla poczty, jeden dla banku chyba i jeden dla Ciebie. Dowód zawsze musi być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:15, Piotrek K. napisał:

Takie smieszne pytanko, bo nigdy nie wplacalem nic na poczcie :/. Czy wplacajac na poczcie dostaje sie jakis kwitek, ze
sie wplacilo? Bo jesli tak, to zawsze mozna zrobic skana lub zdjecie kwitku, przeslac Kerothowi jako dowod, a on, wiedziac,
ze predzej czy pozniej kase przeciez dostanie :), bedzie mogl za nas zalozyc ze swoich pieniedzy :). Taka mala sugestia
;)...


Odp - jeżeli tak jest to oczywiście zgadzam się na coś takiego i jjeśliktoś wpłaci i podeśle mi taki skan to w razie czego założe kase :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:18, Daimon_Frey napisał:

Blankiet do wpłaty ma trzy odcinki jeden dla poczty, jeden dla banku chyba i jeden dla Ciebie. Dowód
zawsze musi być ;]


I każdy trzeba wypełnić dokładnie co do linijki :P ? No bo ja też zazwyczaj z poczty nie korzystam :]
A z własnych danych i dowodów tożsamości to trzeba coś mieć ? :P

ps. Nie bijcie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:25, Modest-Vermin napisał:

I każdy trzeba wypełnić dokładnie co do linijki :P ? No bo ja też zazwyczaj z poczty nie korzystam :]
A z własnych
danych i dowodów tożsamości to trzeba coś mieć ? :P


Teraz miałem taki trzy złączone jeden pod drugim. I pisząc odpowiednio mocno odbija się na pozostałych, tak jak pisząc przez kalkę ;)
Nic nie trzeba mieć, musisz tylko swoje dane wpisać w odpowiednią rubryczkę: imię, nazwisko, adres. No i cel wpłaty

PS. Bić nie będziemy, aż tak okrutni nie jesteśmy. Pare tortur wystarczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:34, Daimon_Frey napisał:

PS. Bić nie będziemy, aż tak okrutni nie jesteśmy. Pare tortur wystarczy ;]

Nie no... ;/ ... i po co mu mowiles ;)? Teraz bedzie myslal, ze mu nic nie zrobimy, a to przeciez nieprawda ;D, prawda ;P?
<Wyciaga swoje magiczne kije-samobije> ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:36, Modest-Vermin napisał:

Czyli podchodze do kasy, mówie że chce dokonać wpłaty, ona daje mi te kartki ja je wypełniam zapodaje kase oddaje i wracam
do domu ? :)


Raczej tak. Tylko nie wiem czy ci da. Zazwyczaj leżą gdzieś z boku. Trzeba wybrać odpowiednie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:37, Piotrek K. napisał:

Nie no... ;/ ... i po co mu mowiles ;)?


Bo teraz nie będzie się spodziewał tego. Zaatakujemy z zaskoczenia. Nie będzie wiedział kiedy i jak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:39, Piotrek K. napisał:

Kurde, strasznie to skomplikowane ;). Mamnadzieje,ze dam sobie rade ^^, bo jak nie to bedzie zle ;)


Dasz rade, jesteś już duży, prawda? ;)
Ewentualnie poprosisz mame o pomoc lub kogoś innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:36, Modest-Vermin napisał:

Czyli podchodze do kasy, mówie że chce dokonać wpłaty, ona daje mi te kartki ja je wypełniam zapodaje kase oddaje i wracam
do domu ? :)



Takie kwitki, zawsze gdzieś leżą. (foto daje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, wiedziałem, że tak będzie... Pomijam to, że nie wszyscy mają konta internetowe (bo to nie jest obowiązek), ale to, że nie wiedzą jak korzystać z poczty, to juz załamka :( A nie łaska zapytać, panowie? Panie z okienka na poczcie nie zawsze są miłe, ale to ich obowiązek odpowiedzieć na Wasze pytania i pomóc Wam wysłać przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 15:18, Keroth napisał:

Ja mam to samo przy korzystaniu z BPH na FF. TEż do
przelewów musze używać IE ;\.


Trzeba będzie im to pozgłaszać, bo tak być nie może. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:45, Abi Dalzim napisał:

Cholerka, wiedziałem, że tak będzie... Pomijam to, że nie wszyscy mają konta internetowe (bo to nie jest obowiązek), ale
to, że nie wiedzą jak korzystać z poczty, to juz załamka :(


Nie dziw się, jak ktoś z tego nigdy nie korzystał to normalne, że nie wie. A i tak jakby poszli wpłacać wszystkiego by się dowiedzieli. No chyba że nie będą wiedzieć do którego okienka podejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:45, Sarafan_Knight napisał:

Trzeba będzie im to pozgłaszać,
bo tak być nie może. :)


To chyba wina FF bo na Operze wszysto chodzi Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować