Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 20:45, ReViS napisał:

Mam problem z utworzeniem własnego gramsajta.

Na moim poprzednim koncie gramsajta założyłem bez problemu. A teraz, gdy jestem w kroku drugim
po naciśnięciu ''DALEJ'' strona powraca do kroku pierwszego.

Może ktoś wie w czym problem albo do kogo się z tym zwrócić?


A po co ci nowe konto? nie możesz używać starego - może cię zbanowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:
1.Chciałbym se założyć gramsajta ale nie wiem czy mi to się uda w miarę ładnie. Czy mogę go po tym gdyby coś usunąć?
2. Czy jak kliknę załóż gramsajt i go założę i nic jeszcze na nim nie zrobię to będzie sie innym graczom pokazywać pusta strona
3. Czy tabelka "ostatnio gram w..." jest do wstawienia czy trza ją samemu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu o Gramsajtach wiec swoje pytania zadam na tym...
Zauważyłem że niektórzy mają na swoich gramsajtach tak ustawione tło że pomimo przewijania strony tło pozostaje w bez ruchu a nie bez przerwy się powtarza...
Która z opcji pozwala tak zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:01, GringoG3 napisał:

Nie chciałem zakładać nowego tematu o Gramsajtach wiec swoje pytania zadam na tym...
Zauważyłem że niektórzy mają na swoich gramsajtach tak ustawione tło że pomimo przewijania
strony tło pozostaje w bez ruchu a nie bez przerwy się powtarza...
Która z opcji pozwala tak zrobić ??


Wygląd i układ -> Tło pod stroną -> Wyśrodkuj obrazek.

I już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedy Gram wniesie jakieś nowe zmiany, dodatki lub ulepszenia do mocno okrojonych gramsajtów.
Już nie muszę powtarzać tak fundamentalnego modułu jak wyszukiwarka poszczególnego bloga lub tez udoskonalony RSS, lub możliwość powiadamiania o nowych wpisach za pomocą maila.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować