Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 13:07, Spaykus napisał:

> nigdzie niemoge znalesc oficjalnych wymagan co strona to inne,czy któs kto posiada LP
mógłby
> luknac do README i napisac wymagnia byłbym wdzięczny

Są u nas, zapraszam: http://www.gram.pl/gra_8gziJ,0_Lost_Planet_Extreme_Condition.html.
Oficjalne, prosto z pudełka z grą :)


Nie, ze jestem wredny, tylko osobiscie gralem w demko "lost planet" na karcie 7300 le i przeszedlem calosc, oczywiscie w najnizszych detalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:37, Misquamaqus napisał:

Nie, ze jestem wredny, tylko osobiscie gralem w demko "lost planet" na karcie 7300 le i przeszedlem
calosc, oczywiscie w najnizszych detalach :D


Ja tam nie wiem, na Xboksie grałem i nie cięło. Ale ciii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:01, Spaykus napisał:

Ja tam nie wiem, na Xboksie grałem i nie cięło. Ale ciii ;p


Niesamowite. U mnie było identycznie. Musiałeś świetny config platformy do grania dobrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:03, shinian napisał:

> Ja tam nie wiem, na Xboksie grałem i nie cięło. Ale ciii ;p

Niesamowite. U mnie było identycznie. Musiałeś świetny config platformy do grania dobrać:P


Mhm. Musiałem włożyć płytę do napędu, niemal mnie to przerosło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:57, crespo1 napisał:

niema szansa na odpalenie gry na 128 mb karcie?? kiedys odpaliłem Xpand Rally na GF 2MX 32
mb i działało,tylko z słabsza grafika.


Da sie...wczesniej gralem na 7300le 64 bit/128mb pamieci :D....oczywiscie na najnizszych ustawieniach i mialem okolo 24 fps-y !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że powtarzam nadal nie mogę uruchomić tego dem lost planet z cda wyskakuje mi nos top ten sam błąd "Wystąpił problem z aplikacją LostPlanetDX9.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
mam athlon 3200+ radeon x1950 pro 1 gb, proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra po prostu wymiata. Na moim Core 2 Duo E4300, 1GB RAM i Radku X1950PRO gra działa bez najmniejszych problemów w 1280x760 (czy jakos tak) z większością detali na high lub medium i w kilku opcjach low i gra wygląda świetnie a FPSy nie spadają poniżej 30 :)

Chcecie zobaczyc jak to cacko wygląda naprawdę?
Zerknijcie tu: http://www.youtube.com/watch?v=yakGJ36XsTQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:43, Bratek196 napisał:

Sorry że powtarzam nadal nie mogę uruchomić tego dem lost planet z cda wyskakuje mi nos top
ten sam błąd "Wystąpił problem z aplikacją LostPlanetDX9.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy
za kłopoty."
mam athlon 3200+ radeon x1950 pro 1 gb, proszę o pomoc !!!



Proc jest chyba przyczyną problemów bo ty masz go na podstawce S969 czy jakos tak a gra obsługuje dopiero na podstawce AM2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:00, awesome napisał:

Ta gra po prostu wymiata. Na moim Core 2 Duo E4300, 1GB RAM i Radku X1950PRO gra działa bez
najmniejszych problemów w 1280x760 (czy jakos tak) z większością detali na high lub medium
i w kilku opcjach low i gra wygląda świetnie a FPSy nie spadają poniżej 30 :)

Chcecie zobaczyc jak to cacko wygląda naprawdę?
Zerknijcie tu: http://www.youtube.com/watch?v=yakGJ36XsTQ


Ha !!!!...fajny filmik....trzeba bedzie przystopowac z piwkiem i kupic ta gre :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis sposob, zeby zablokowac ta tablice ostrzegajaca przed zbyt wysokimi ustawieniami grafiki??
bo gra mi sie calkiem niezle i nie chce wlaczac crapnej grafiki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:59, Kubak10 napisał:

czy jest jakis sposob, zeby zablokowac ta tablice ostrzegajaca przed zbyt wysokimi ustawieniami
grafiki??
bo gra mi sie calkiem niezle i nie chce wlaczac crapnej grafiki :/

tak, w opcjach jest opcja ostrzegania przed zbyt niskimi fpsami, poszukaj troszkę :P
@awesome ale głupoty piszesz... nie ma najminiejszych problemów z działaniem na s939 jak i na innych ... :P od kiedy to gry robione są pod podstawki? delegat a głupoty pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:48, Mekus napisał:

> czy jest jakis sposob, zeby zablokowac ta tablice ostrzegajaca przed zbyt wysokimi ustawieniami

> grafiki??
> bo gra mi sie calkiem niezle i nie chce wlaczac crapnej grafiki :/
tak, w opcjach jest opcja ostrzegania przed zbyt niskimi fpsami, poszukaj troszkę :P
@awesome ale głupoty piszesz... nie ma najminiejszych problemów z działaniem na s939 jak i
na innych ... :P od kiedy to gry robione są pod podstawki? delegat a głupoty pisze :P



w demie napewno jest??
bo narazie w demo poginam ^^ i w opcjach mam tylko ustawienia klawiatury, grafiki i dzwieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 22:41, Kubak10 napisał:

w demie napewno jest??
bo narazie w demo poginam ^^ i w opcjach mam tylko ustawienia klawiatury, grafiki i dzwieku

ojć, a w demku to nie wiem... ale spróbuj poszukać, chociaż pamietam, że tez grałem na za wysokich z tym komunikatem :) pobaw się ustawieniami, naprawdę grafa nie traci wiele jeśli dobrze pokręcisz w ustawieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować