Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś dla strategów i kierowców - nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

123 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl ruszyły zamówienia przedpremierowe na dwie oczekiwane gry. Dzięki temu możecie już teraz zapewnić sobie egzemplarz gry Supreme Commander (już od 74,90 PLN z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy) oraz Test Drive Unlimited (już od 79,90 PLN z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy).

Przeczytaj cały tekst "Coś dla strategów i kierowców - nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostań beta testerem czyli preordery!
SC bardzo mnie interesuje, ale trzeba czekać, taka prawda. Mam już dosyć problemów z grami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander napewno nie kupie bo na RTS-y jestem za glupi
a Test Drive Unlimited napewno kupie bo nie jestem zaglupi na wyscigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur...Sry za doubla, ale spojrzałem na wymagania do SupComa -> Win 2000/XP, PIV 3 GHz, 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB.2GB ramu już w grach? No i karta graficzna 256 MB to też jakoś tak więcej niż większość nowych gier, chyba, że coś przeoczyłem.[tyle jest zalecane w Gothicu 3] Widocznie nie pogram sobie w SupComa...Szkoda;/ Chociaż jest cień nadzieji, że są to zalecane wymagania, a nie minimalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:03, Selv napisał:

Zostań beta testerem czyli preordery!

HEH, okrutne ale prawdziwe. W skrócie tak to właśnie wygląda. Niedość że kupuje się grę drożej to jeszcze trzeba czekać na patcha by pograć komfortowo. Ja dziękuję za takie P(ierwszy)R(robi)E(eeee)order.

Dnia 26.01.2007 o 17:03, Selv napisał:

SC bardzo mnie interesuje, ale trzeba czekać, taka prawda. Mam już dosyć problemów z grami
:(

Ja też mam dość dlatego nadrabiam zaległości w starszych grach i nie napalam się na nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA KONKURS !!!
1) Ile razy zostanie przełożona polska premiera Supreme Commander a ile Test Drive Unlimited ?
2) Jaki CDP poda powód przesunięcia premiery ?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:19, Evil Khan napisał:

UWAGA KONKURS !!!
1) Ile razy zostanie przełożona polska premiera Supreme Commander a ile Test Drive Unlimited
?
2) Jaki CDP poda powód przesunięcia premiery ?
;)

TDU przesuną zgaduję o 3 tygodnie. Powód? Poślizg twórców gry lub problem z tłoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:57, Evil Khan napisał:

Kupię Supreme Commander ale napewno nie na gram i nie od razu - poczekam z 3 m-ce i zaoszczędzę
z 30 zł

mądrze prawisz, mądrze. A poczekać i dluzej mozna,,,to jeszcze taniej bedzie.

Ostatnio zacząłem grać w Spellforca2 ktorego kupilem kilka miesiecy temu za 89 zł....teraz jest 40 z kawałkiem.

A po numerze z G2 i tanim dodatkiem tylko dla budżetowego wydania....chrzanie premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że wymagania sprzętowe podane na karcie gry są wyssane z palca. Gas Powerd Games wyraźnie powiedziało, że wersja beta a wersja finalna gry to dwie różne produkcje. Dopiero po złożeniu gry (co nastąpiło już dość dawno) twórcy zabrali się za optymalizacje kodu. I jak dotąd - nie podali nowych MINIMALNYCH czy ZALECANYCH wymagań gry... Dlatego przestańcie płakać, gra powinna chodzić ładnie na procku 2500 i 1gb ramu :).

No... Chyba, że CDP ma jakieś specjalne informacje dotyczące wymagań gry od GPG albo THQ... Jeżeli nie, to dlaczego wypisują takie rzeczy w swoim sklepie o.O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłbym się na TDU, ale jestem spłukany ;( Wymagania też ma nie małe a najgorsze to 8 gb wolnego. Najlepiej to poczekać i mieć za naprawde dobrą cene dobre gry, niedawno kupiłem Black & White 2 za 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować