Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś dla strategów i kierowców - nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

123 postów w tym temacie

Mam dość nietypowe pytanie...Od czego jest zależna ta nazwa która wyświetla się nam koło logina...np. "brygadzista" albo "przodownik"...Od ilości wPLN albo jak długo mamy konto? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 19:29, Oskar24 napisał:

Mam dość nietypowe pytanie...Od czego jest zależna ta nazwa która wyświetla się nam koło logina...np.
"brygadzista" albo "przodownik"...Od ilości wPLN albo jak długo mamy konto? ;]


Im więcej wpiszesz postów/komentarzy tym szybciej awansujesz na kolejny poziom. Np. od 150 komentarzy - przodownik i tak dalej. Tak mi się wydaje ale może ktoś lepiej wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja mam klucz, o!! I za darmo...tylko ściągnąć nie mogę, bo kolejki przydługie :D Podajcie linka do clienta, hehe...

Jak się rejestrowałem?? Normalnie, a w oknie o płatnościach klinkąłem na "Nie, dziękuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja i tak nie będe tego miał. Niech moc będzie z eXtra Klasyką neXt. Ale z tego co słyszałem i czytałem TDU to gra warta jak największej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 08:32, Pingus napisał:

Ja naszczęście do klucza się dorwałem, bete ściągam a gre już zamówiłem :)


Ja zamówie jak już będzie Edycjo Kolekcjonerska bo na pewno będzie fajna ...
A bety nie ściągnąłem bo nie mam takiego dobrego neta. Poza tym nie spieszy mi się do gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO OSÓB POSIADAJĄCYCH BETĘ:

Czy jesteście pewni, że gra pociągnie 1280x1024 na Radeon9800 128 RAM? A jeśli nie, to przynajmniej medium detail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Open Beta TDU clinet ma 3,5 BG !!!! Yobel mam mam Rodeon9800 i grałem na 1280x1024 high detail ale cieło się, lepiej było już 1024x768 były małe lagi. Gra jest zajefajna !!!!!

Czekam na premierę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja chyba sobie robisz Snorlax. Na radku 9800 w 1280x1024 na high? <loL>

Dobre sobie, to ja na mocniejszej karcie gralem w 1024x768 i medium i wcale fajnie nie bylo, spadalo nawet ponizej 10fps -_-'' (ba nawet nie moglem wlaczyc wyzszej rozdziałki!).

A co do samej gry (testowalem of course bete) kieprawa, przez bugi graficzne nie idzie wrecz grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, klasyczne Trust no 1 heheheh. Chyba nie obejdzie sie bez upgdrade, skoro nawet na medium ciezko Wam idzie chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować