Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Piłka ręczna - temat ogólny

750 postów w tym temacie

No coż ani zlota, ani srebra nie spodziewałem się tego, ale nie wyszko szloby po mojej myśli, za rok może zdobędziemy złoto,a narazie trzeba powalczyc o brąż.Dobrze nam idzie wygrywamy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm narazie mamy medal.. oby mecz się skończył dla nas pozytywnie..... nawet Szmal dzisiaj broni bardzo dobrze.. prawie jak zawsze hehe ;p oby był ten wymarzony medal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc mamy trzecie miejsce... nie jest źle, ale mogło być lepiej. Mam nadzieję, że na następnej takiej imprezie zdobędziemy chociaż srebro (o złocie nawet nie marzę... zresztą kto wie... miło by było). W drugiej połowie meczu zaczynałem się martwić, że duńczycy odrabiają straty, ale Polacy jednak nie zawiedli i pokazali na co ich stać. Jeszcze ta bramka w ostatniej sekundzie hehehe
Mecz zakończył się wynikiem 23:31 dla Polski (informacja dla tych co nie oglądali,a nie chce im sie szukać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaszka i Bielecki oszczędzali się na ten mecz chyba! Cudowna radość Szmala gdy obronił ta ostatnią akcję Duńczyków :D. No to mamy BRĄZ! Jak to rozjaśnimy w photoshopie będzie złoto :).
Najlepsze jest to, że jesteśmy o DWA miejsca wyżej od niemców!! DWA MIEJSCA wyżej od szkopów!! Coś pięknego :). On się śmiali gdy z nami wygrali, teraz my się śmiejemy ;).
Ale najciekawszy mecz dopiero przed nami. Za godzinę (17:30) finał Chorwacja-Francja. To będą emocję. Moim zdaniem wygra Francja. To są w końcu mistrzowie olimpijscy. No chyba, ze np. pożre ich złowroga wykładzina albo coś w tym stylu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brązowy medal - i bardzo dobrze.Cholera, szkoda tej Chorwacji. Następne MŚ trzeba zorganizować u nas, jak mówi Wenta. Myślę, że u siebie byłoby lepiej:P A co do meczu - wreszcie świetnie zagrał Bielecki. Może powinien się ostrzyc już na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następne MŚ na pewno nie będą u nas. Natomiast o te w 2013roku będziemy walczyć. Za kilka miesięcy ma zostać ogłoszony konkurs na organizatora i Polski Związek Piłki Ręcznej ma zamiar się zgłosić. Osobiście uważam to za doskonały pomysł. Szczypiornistów mamy doskonałych, hale mamy, ATMOSFERĘ MAMY! (jestem pewien, że u nas na każdym meczu hale pękałyby w szwach, nie to co w Chorwacji, że w meczu o 3cie miejsce tylko 15% krzesełek zajętych było...), drogi itd mieć będziemy (po Euro2012 i na coś się przydadzą :)). Wydaje się to tym lepsze ponieważ jeśli by nam się udało organizować MS2013 to będziemy mieli 3lata wielkich imprez w Polsce:
2012- Mistrzostwa Europy w piłce nożnej
2013-Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej
2014-Mistrzostwa Świata w siatkówce
I nikt nie będzie mógł powiedzieć, że hotele i lotniska po Euro2012 na nic się nie przydadzą ;).
A na drodze do organizacji MŚ przez Polskę stoi jedna przeszkoda: ''koniec świata''... Z działaczami i wyborcami damy radę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielecki zagrał genialnie, jego rzuty mogłyby kruszyć mury.
Nie lubiłem tego sportu, uważałem że jest za nudny i w ogóle nieciekawy, ale po meczu z Norwegią stwierdziłem jednak że jest to bardzo interesujący sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi znowu pokazali klasę i zasłużenie wygrali. Brawo! Gdy Szmal broni, a Bielecki rzuca to całemu zespołowi idzie dobrze. Szkoda, że nie zagraliśmy tak z Chorwacją, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Najważniejsze, że mamy brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:44, Zimek1990 napisał:

Nie lubiłem tego sportu, uważałem że jest za nudny i w ogóle nieciekawy,


Nudny xD? Dla mnie to właśnie piłka ręczna jest jednym z najmniej nudnych sportów! Ciągła akcja, walka o każda piłkę, coś pięknego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duńczycy rozbici, najlepiej pokazywała to końcówka i ten ostatni rzut rozpaczy któregoś z Duńczyków, gdy pojedynek sam na sam wygrał Szmal. Gratki panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to się nazywa zespół! Drugi raz medal, na IO też nie było źle(tylko te nieszczęsne ME). A znając życie kasa dalej będzie inwestowana w tych cieniasów( czyt. piłka nożna). Ale nic nie psujmy sobie humorów;) Jestem czy i ilu zawodników z naszej reprezentacji zostanie wybranych do najlepszej drużyny mistrzostw. A teraz czas na( mam nadzieję) świetny mecz finałowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy ręcznych, szczególnie ostatnie 10 minut Szmala w bramce to coś niesamowitego, puścił tylko 1 gola i jeszcze w końcówce obronił sam na sam. Nowa fryzura ewidentnie pomogła Karlowi Bieleckiemu, bo prawie wszytko wchodziło:) Chłopaki zdobyli medal chociaż w połowie turnieju nikt nie dawał im szans. Mam nadzieję, że za 2 lata znowu uda im się zdobyć jakiś medal, najlepiej złoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż o meczy przypomniałem sobie prawie 10minut przed końcem, to i tak widziałem jak polacy świetnie zagrali :) rozbawił mnie komentarz Szmala po meczu : "...ja to będę pił alkohol" no i prawdiłowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc jeśli mowa o najlepszych zawodnikach to, żeby nie przesadzić, moim zdaniem nadaje się dwóch zawodników z Polski: Szmal i Tłuczyński. Obaj grali świetnie przez całe mistrzostwa. Jeśli mielibyśmy patrzeć tylko na ostatni mecz to Jaszka, Bielecki i dwóch wcześniej wspomnianych panów na pewno by się załapało. Ci dwaj ostatni niestety wcześniej grali bardzo nierówno. A i zapomniałbym o Lijewskim, który również grał doskonale z ogromnym poświęceniem. Z resztą, całemu zespołowi należą się gratulację, za medal, za świetną grę, za emocje, za miejsce lepsze od szkopów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo. W pierwszej polowie nie mogli sie przelamac, ale nadrobili to w drugiej a szczegolnie pod koniec jak juz wiekszosc wspomniala. Nie bede wychwalal Bieleckiego czy Szmala bo mam szacunek do calej druzyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba wiadomo, że do najlepszej drużyny nie wybiera się za ostatni mecz. Coś mi się wydaje, że w normalnych warunkach żaden by się nie załapał ale z 3 drużyny musi być ktoś. Jedyne szanse miałby Tłuczyński ale z francuskimi skrzydłowymi ( a przynajmniej jednym) nie ma szans. Szmal na 100 % powinien być, ale w statystykach niestety już tak wysoko nie był. Znając życie wybiorą Chorwackiego bramkarza lub Francuskiego. A może starszego Lijewskie wybiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować