Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Jak sprawić żeby XP wyglądał jak Vista? - O tuningu komputera na Vistę...

75 postów w tym temacie

Nie,zegar równierz nie zależy od skórki...obcykałem już na czym to polega.Klikasz prawym w zegar-->właściwości panelu-->typ-->zegar analogowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu szpanować. :) Dwa lata temu można było Linuxa upodobnić do dzisiejszej Visty. I czy komu się polepszyło? :) Od skórek nie wzrośnie prędkośc przetwarzania (raczej odwrotnie). To co w nowym systemie jest niezłe jest kompletnie niewidoczne i będzie użyteczne dopiero za 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak!Drodzy państwo,ja wcale ni przeczę że ten program ma więcej bajerów niż funkcjonalnych cech i sam myślę równierz że ludzie kupują Vistę dla szpanu...no bo co,w końcu połowa z nich używa kompa do gier,a gry na Viście z XP chodzą 15% wolniej...cóż powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 16:45, Olamagato napisał:

Nie wiem czym tu szpanować. :) Dwa lata temu można było Linuxa upodobnić do dzisiejszej Visty.
I czy komu się polepszyło? :) Od skórek nie wzrośnie prędkośc przetwarzania (raczej odwrotnie).
To co w nowym systemie jest niezłe jest kompletnie niewidoczne i będzie użyteczne dopiero za
3-4 lata.

Wlaśnie chciałem ostrzec - Nakładki są może fajne, ale drastycznie ZMNIEJSZAJĄ wydajność systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi drastycznie NIE ZMNIEJSZA szybkości. Mam tylko 1,6 RAM''U używanego przez tą skórkę i pasek razem. Ashakel dlaczego u mnie np. kosz nie ma takiej ikonki jak u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 16:32, Ashakel napisał:

Nie,spokojnie,nie masz się o co martwić,całkiem legalne i bezpieczne...poza tym to nie tylko
skóra...to daje równierz elementy systemu z Visty...naprawdę polecam!Testowane przeze mnie
i przez CDA :)

Sprawdziłem, jest całkiem fajna. Nie wiesz czy jest polska wersja językowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby zmienić XP z wyglądu na Viste polecam Vista Visual Pack albo to coś co było opisywane w CD-Action jak ktoś ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrestartuj kompa,albo ustaw w ustawieniach ikonki,to będziesz miał...


Madt-->Vista Visual Pack to to samo co VI,a w CDA było właśnie Vista Inspirat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko (nie śmiejcie się, zielony jestem :):
Co zrobić żeby na pulpicie po prawej stronie wyświetlał sie ten kalendarz, zegar itd ? Wszystko juz zrobiłem, tylko tego nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:25, Zgłębiczart napisał:

Mam pytanko (nie śmiejcie się, zielony jestem :):
Co zrobić żeby na pulpicie po prawej stronie wyświetlał sie ten kalendarz, zegar itd ? Wszystko
juz zrobiłem, tylko tego nie mam :P


Z tego co widzę to chyba to jest Yahoo Widgets http://widgets.yahoo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Hmm...ciekawe...
Co ciekawe?Ciekawe czemu mi dziękujesz,aczkolwiek niezwykle mi to schlebia i podnosi moje morale ;-).
Jeszcze mi wytłumacz powody twoich podziękowań,żebym sumienie już miał czyste ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za link do programu którty przerabia xp na vista ;] tera mój komp wygląda porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:44, Adin92 napisał:

UWAGA to XPek a nie vista !!!!

to jest po tiuningu drugim programem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. bardzo ciekawe.. chyba sobie sciągne...
a jeśli chodzi o wygląd, to z tego co na tych screanach widzę, to jest extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za dwa posty pod żąd,
ale sobie przypomniałem pytanie, które miałem zadac.
ile ten program miejsca na dysku zajmuje?
jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy bardzo będzie mulił mi się komputer z Vista Transformation Pack 6.0, jeśli mam 256 RAM, 128 grafiki i procek 1,4 GHZ? Ten pasek co jest do góry instaluje się razem z Vista Transformation Pack 6.0? I czy wszystko w pasku Start i na pulpicie zostanie w języku polskim? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować