Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

TEST dla informatyków i wszystkich tych co myślą że umieją obslugiwać komputer :)

154 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 21:55, jakubcjusz napisał:

> To daj jakąś podpowiedź do drugiego pytania. Please...

Podpowiedź jest już na tym forum. ;)

Gdzie?? Nie widzę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że w drugim nie chodzi o danie poprawnej odpowiedzi... Bo żadna z poprawnych nie działa :/ Może jakaś mała pomoc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! W tym projekcie chodzi o to, żeby do ich forum "Strefa 8" mieli dostępi TYLKO osoby, które naprawdę znają się na informatyce. Ja zatrzymałem się na trzecim i nie rozpaczam. A co do drugiego. Powtarzam ostatni raz: PODPOWIEDŹ JUŻ PADŁA W TYM TEMACIE. I nie liczcie na więcej, bo za podpowiadanie grozi dyskwalifikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:14, L33T napisał:

z założenia nie rejestruje się na stronkach podanych na forach bo takie bajery śmierdzą na
kilometr podobne testy są dostępne bez rega.

Tylko ten test sprawdza twoje umiejętności jak go przejdziesz masz dostęp do zamknietej częsci forum dla najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co mi to da?? milion złoty? a przy okazji ryzyko wjazdu na kompa?? Kolejne tony spamu? Dziękuje postoje. Co do umiejętność to inne test też je sprawdzają a twoje usilne próby tylko mnie utwierdzają że co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:30, L33T napisał:

a twoje usilne próby tylko mnie utwierdzają
że co jest nie tak.


Jedyne co jest nie tak, to poziom trudności testu :) A wszystko inne jest ok - już 3 dni jestem zarejestrowany i nie mam spamu, ani alarmów antywira ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:30, L33T napisał:

a twoje usilne próby tylko mnie utwierdzają
że co jest nie tak.


Jedyne co jest nie tak, to poziom trudności testu :) A wszystko inne jest ok - już 3 dni jestem zarejestrowany i nie mam spamu, ani alarmów antywira ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jakby coś było nie tak to sam miałbym problemy a takowych nie mam nie chcesz to nie nie zmuszam cię ale jak będziesz myślał że jesteś dobry z informatyki spróbuj i zobaczysz tak jest naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować