Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Co do ceny... o ktorej jest juz glosno, powiem tak: gdyby na polski rynek wszedl prawdziwy konkurent CDA... to cena CDA jeszcze by spadla - bo 15 zl. to napewno nie jest jeszcze minimum... Zreszta nie ma sie o co sprzeczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:34, graczomaniak napisał:

Puki co narazie CDA jest naczele pism o grach, a nie widac zeby na rynek wchodził jakis inny
władca. :)

FAKT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaka jest średnia wieku redaktorów CDA :> mi sie wydaje, że ok 42 ;] chciałbym mieć takiego starszego, który by grał w jakieś fajne gry (bo mój gra tylko w Chicken Invaders 2 i Kurki Wodne ;/;/;/) to by kupił sobie drugiego kompa i bym go jeździł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:50, Qba-13 napisał:

ciekawe jaka jest średnia wieku redaktorów CDA :> mi sie wydaje, że ok 42 ;] chciałbym mieć
takiego starszego, który by grał w jakieś fajne gry (bo mój gra tylko w Chicken Invaders 2
i Kurki Wodne ;/;/;/) to by kupił sobie drugiego kompa i bym go jeździł :D

:D - Wspolczuje Twojemu ojcu... jednym slowem chcialbys go wymienic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:50, Qba-13 napisał:

ciekawe jaka jest średnia wieku redaktorów CDA :> mi sie wydaje, że ok 42 ;]


No toś teraz pojechał załodze CDA... :) Zawyżone znacznie wyniki. Jeśli brać ekipę stricte redakcyjną i co bardziej liczących się stałych wspólpracowników, to średnie wieku zdecydowanie nie przekracza trzydziestki... Zdziwiony? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:06, graczomaniak napisał:

A Smuggler to chyba ma z 30 :)


Więcej... oj więcej... pamietajcie o tym, że za czasó pisma Commodore&Amiga już się aktywnie udzielał jako tekściarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg może mieć ok. 40-41 a jeszcze do tego Mac Abra, EGM i mamy Dom Starców :D (nieno świruje, żeby nikogo nie urazić, a tak naprawde to żeby nie trafić to Schwytane w Sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:10, graczomaniak napisał:

No czyli smugg bedzie w wieku EGM :D:D:D:D (nie obraź sie)


Nie, nie będzie. Smg jest z kolei młodszy od EGM-a :) Prawda jednak taka, że EGM, Smugg i MacAbra zawyżają nieco średnią wieku. Sam byłęm zdziwiony, jak w lipcu okazało się, że spora część redaktorów CDA jest ode mnie młodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglibyście nakręcić jakiś filmik w redakcji, jazdy by były :D ale żebyście tam świrowali pawiana a nie pracowali normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EGM to El General Magnifico i jest fanatykiem przygodówek z tego co wiem, a gem ma ponoć wrzody żołądka :D:D (było kiedyś w Pod Obstrzałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:13, graczomaniak napisał:

Od pewnego czasu nie moge sie połapac czy EGM to gem czy to kto inny???


EGM - El General Magnifico - stał ywspólpracownika redakcji, specjalista od przygodówek i nafaszerowanych dygresjami recenzji.
GEM - gem.ini - młody redaktor etatowy specjalista od niemal każdego gatunku, o lekkim piórze i masie pomysłów na nietypowe teksty, dodatkowo newsman redakcyjny.

Rozjaśniłem?

Ale swoją drogą - zauważyłęm, że zamiast tematu: "Co razi w CD-Action" zrobił się taki ogólny na temat CDA. CZy to off-topic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:15, Janeks napisał:

A Ty Colidorze ile masz lat?

Z calym szacunkiem zebys nie mowil ze widze w Tobie oponenta... :)


30 - jak w mordę strzelił :)

ale robi nam się tu spory off-topik.. .Moze zamiast tego tematu poszukamy do tych dyskusji jakiegoś ogólnego tematu o CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować