Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Nie no, jak was słucham to ręce mi opadają.
Po pierwsze, Smugg latami kreował wizerunek AR jako sarkastyczny, kontrowersyjny dział CDA.
Chciał stworzyć nie banalny kącik z listami czytelników i udało mu się to znakomicie. Ja lekture CDA zaczynam
właśnie od AR.
Po drugie, jak jakiś pacan pisze niezrozumiałe, obraźliwe tresci skerowane pod adresem Smugga, to nic dziwnego że wyśmjeje takego delikwenta. A wy robicie z tego tragedie jak by wam co najmniej matkę spalił
Po trzecie nikt nie czepia się np. takiego Clarksona (dla nie wtajemniczinych- jest prezenter Top Gear) że wyśniewa samochody jakimi jeżdżą gwiazdy, nikt nie mówi mu że ma być obiektywny, więc dlaczego Smugg miał by zmieniać koncepcje AR.

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba to jak ostatnio redaktorzy pdchodzą do wymagań sprzętowych: "Włączam gre w max. detale i 1600x1200 a tu mi żbkuje, tak kurna nie powinno być! Co to ma znaczyć! Co za źle zoptymalizowany engine, katastrofa..." Nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:49, Darkstar181 napisał:

> święta racja. i jeszcze Masa screenów co nie byłoby takie złe gdyby nie MEGARECENZJA aż
6 stron!!!!!!!
>
To bardzo dobrze że receznja zajmuje 6 stron.Wyobrażasz sobie jak mało tekstu byłoby,gdyby
taką samą ilośc screenów zamieścili na 4 stronach,zamiast 6?
Chyba że oceniasz gry jedynie po screenach,i w dodatku nie lubisz czytac

Chyba coś Ci się pomyliło. Recenzja (sam tekst) zajmuje 2 strony. Konkurencyjny PLAY dając na reckę na trzy strony dorzuca ok. cztery screeny (duże screeny). Muszę się z Tobą zgodzić że recenzja to tekst i nie jest tak że nie lubie czytać . Po prostu drażni mnie taki sposób usprawiedliwiania ceny pisma i "pompowania'''' CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 18:20, darth 16 napisał:

> Masz bardzo LOLową naturę lol. Te screeny to pogwałcenie praw producenta lol tak samo
gwałcisz
> te prawa piracąc gry lol a recka FIFY WC to nie jest głupi argument lol
> Dlaczego nie masz Ksywki LOLowiec lol
>
mam same oryginałe lol czyli CDA nie "gwałci" prawa lol a recka FIFY WC mnie nie obchodzi lol
:PPPP

Wcale nie sugerowałem że piracisz dawałem tylko przykład. wierzę ze masz same "oryginałe" (po co byś się tu zalogował?)
Jeżeli recka FIFY cię nie obchodzi to mam inny przykład. Gamewalker. Gatunek: RTS. Grałem i wiem że to turówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:06, cybekziom napisał:

Smuggler naprawde czasami mnie denerwuje...Niektóre jego teksty są karygodne!

On tak jush od paru lat i nic juz w jego wypadku nie pomoże. Odkąd kupiłem CD-A w 2000 roku jego tekstu są ciągle takie same.Tak samo nudne i grubiańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:13, darth 16 napisał:

wiesz co pomylić sie jest rzeczą ludzką a ty sie nie pmyliłeś gratuluję :P

Dzięki. Biała flaga jak to mówią. A swoją drogą dlaczego masz ksywkę darth 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum nie jest od tego, by pisac posty w stylu ''Zgadzam sie'', ''100 % racja!'', czy podobne. Prosilbym o bardziej rozbudowane wypowiedzi. Spamu nam tu wiecej ine ptorzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:16, SeBenek napisał:

> wiesz co pomylić sie jest rzeczą ludzką a ty sie nie pmyliłeś gratuluję :P
Dzięki. Biała flaga jak to mówią. A swoją drogą dlaczego masz ksywkę darth 16?

ok rozejm a co do ksywy tak mi się napisało że 16 a darth bo jestem fanem Gwiezdnych Wojen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:18, darth 16 napisał:

> > wiesz co pomylić sie jest rzeczą ludzką a ty sie nie pmyliłeś gratuluję :P
> Dzięki. Biała flaga jak to mówią. A swoją drogą dlaczego masz ksywkę darth 16?
ok rozejm a co do ksywy tak mi się napisało że 16 a darth bo jestem fanem Gwiezdnych Wojen
:D

Tyyy Tyyryryryyyy Tytyryryryry (mistrowska melodia z Gwiezdnych wojen w tle)
Nech Moc będzie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:22, cybekziom napisał:

CDA ma fajne gierki np.Tony Hawk''s Pro Skater 4...A np.Click! kosztuje mniej ale gierki są
beznadziejne.CDA jest zdecydowanie najlepszą gazetą o grach na PC

sorry za dwa posty z rzedu ale musze odp.
ja nie patrzę na gierki a na zawartość pisam a ty będziesz pismo oceniał po grach?? bezsensu :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:22, darth 16 napisał:

??? ok i skończmy już oftop i jeszcze jedno pytanie czytasz cda???

Taak... trochę narzekam ale jest coś
co mnie ciągnie do tego oblivionu...
Lubisz erpegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza ich (redakcji) podejście do Guild Wars. Rozumiem, że wolą WoWa, ale po co pokazują taką niechęć do GW (np. w gamewalkerze komentarze o factions, albo wszelkie notki w wieściach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak cały czas pisza że pisma o grach nie oceniają obiektywnie wszystkiego, jak recenzent może coś obiektywnie ocenić przecież inaczej się nie da :) a ze podoba im się bardziej wow a nie gw to sobie mowią poprostu i tyle jak kogoś to razi to niech nie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować