Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 09:59, GraK napisał:

Mnie razi nieobiektywizm recenzji i protekcjonalny ton korespodencji z czytelnikami.

nieobiektywizm??? dziwię ci się CD- Action zawsze dobrze oceniało gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham CD-action jest to muj ulubiony magazyn komputerowy wszystko swietne ale czsem w Ar Smug bluzka osoby które nie są czegoś pewne lub zadawają jak by to powiedzieć ''''noobkowe''''pytania bo przecież mogą być początkowimy graczami lub po prostu czekoś nie wiedzieć a nie piszą tego z bluzgami nie mówie że ciągle tak jest ale po prostu by im się odpowiedziało i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dozbieram do końca tego sezonu i koniec. Przestała mnie "zadowalać" zawartość... od 10 urodzin za dużo zmian wpraiwdzili... będe kupował okazjonalnie, ale napewno koniec ze "zbieractwom". Drażni mnie już to czasopismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:37, zardzel napisał:

a ja dozbieram do końca tego sezonu i koniec. Przestała mnie "zadowalać" zawartość... od 10
urodzin za dużo zmian wpraiwdzili... będe kupował okazjonalnie, ale napewno koniec ze "zbieractwom".
Drażni mnie już to czasopismo.

ale czsopismo musi się rozwijać a nie mieć tą sama szatę graficzną itp. mnie te zmiany się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety razi jego cena. Wiem, że za to co dają do czasopisma i to, że jest ono bardzo duże należy więcej płacić, ale niestety, rzadko, bardzo rzadko go kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 11:15, mallard napisał:

Mnie niestety razi jego cena. Wiem, że za to co dają do czasopisma i to, że jest ono bardzo
duże należy więcej płacić, ale niestety, rzadko, bardzo rzadko go kupuje.

no ale inne pisma też są dość drogie 10 zł play 10 zł cybermycha ;)
to tylko 5 zł różnicy a jakość lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:55, jurexxxj napisał:

> > No cóż, ja aż tak źle jak Błoniak to nie miałem CD Action. Co mnie najbardziej razi
> Czasopismo jest idealne i Action - Redaction też tylko poprostu straciłem do niego zaufanie

A to dlaczego?

Gdybyś przeczytał uważnie to byś wiedział miałem wirusa na jednej z płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko raziła recenzja F.A. Premier League Football Manager 98 pióra Elda (1/99).Napisana słabym stylem i językiem,ciężko się ją czyta,ale Eld poprawił się w sumie (świetna recenzja Bloodrayne I jest w końcu jego dziełem:),ale czasami niektóre zdania są jakby powrotem do tychże czasów:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze teksty w historii to :
-recenzja Freedom Force : The 3rd Reich
-recenzja Diablo
-zapowiedź Wiedźmina

Nie dosyc że język którym są napisane jest niesamowicie rozbudowany to sposób przekazania informacji jest naprawde oryginalny.Za to ogromny plus dla CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:42, Błoniak napisał:

> No cóż, ja aż tak źle jak Błoniak to nie miałem CD Action. Co mnie najbardziej razi w
CDA ?
> Zdecydowanie Action - Redaction. Smugler za dużo sobie pozwala odpisując na listy. Poza
tym
> czasopismo jak najbardziej porządne. Długie recenzje, ciekawe zapowiedzi itp. Poza tym
kilka
> kącików nie związanych z grami. Gdyby nie Smugler w AR byłoby to czasopismo wręcz idealne.


Czasopismo jest idealne i Action - Redaction też tylko poprostu straciłem do niego zaufanie



Facet, to moze konrektnie - jaki wirus, na ktorej plytce, skad wiesz, ze to od nas itd. Bo ludzie "ssa" milioy rzeczy z sieci, instaluja piraty, a jak potem cos sie dzieje to "to na pewno wina CDA, bo skad?". Gdybysmy FAKTYCZNIE mieli cos tak zjadliwego na plytkach, to na pewno dostalisbysmy bluzgi do WIELU innych jego ofiar. A jakos nic takiego nie nastapilo. Wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:59, GraK napisał:

Mnie razi nieobiektywizm recenzji i protekcjonalny ton korespodencji z czytelnikami.


NIE MA czegos takiego jak obiektywizm w recenzjach. Chyba ze wyznajesz popularny poglad "nieobiektywizm oznacza, ze maja pogladay inne niz moje".

A protekcyjny ton? Jakies przyklady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na tak cienką gazetkę, prawie jak fakt (lub

Dnia 30.09.2006 o 13:08, SkywalkerPL napisał:

Click).


>>>>No tak, roznica pomiedzy 8 u 64 i 156 stronami jest praktycznie identyczna. Pogratulowac obiektywizmy.

Kiedyś to było coś, ponad 200 stron i zabawa na cały miesiąc, a teraz... szkoda gadać.


>>>>Jasne, i czytales od dechy to dechy, takze kursy Pascala i jak zmienic tapete w Windows? :)

Dnia 30.09.2006 o 13:08, SkywalkerPL napisał:

choć podobno ostatnio trochę przytyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:08, Grzesiek24 napisał:

Smuggler, małe pytanko:
Czy na Coverze będziecie umieszczali najnowsze sterowniki np. do kart graficznych??
Bo tak sie składa, ze w niedziele nie miałem netu a na gwałt potrzebowałem sterowników nvidii,
sprawdziłem na waszej płycie i nie było ich:(


Owszem, jak sie pojawiaja nowe wersje. Trzeba poprzegladac zatem pare edycji CDA i na pewno na ktoryms sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:30, Bolczan napisał:

> <<<A jak wiadomo co na Zachodzie to rzecz swieta. Jak ci powiedza, ze hamburger
jrest
> OK, to jest OK, bo na Zachofdzie to powiedzieli, nie? POlak nie moze miec raqcji w sporze
z
> Zachodem, bo oni sa zawsse madrzejsi i wiedza lepiej... Tja, te polskie kompleksy :)

Na ogol jest tak, ze jesli cos jest brzydkie to wiekszosc spoleczenstwa stwierdza ze jest to
brzydkie. Sadze ze podobnie jest z grami - jesli wieksza (albo moze znaczna czesc) czesc ludzi
stwierdza, ze gra jest kiepska to chyba musi byc cos z nia nie tak...


>####Aha. Zatem jedzmy gowno, miliardy mych nie moga sie mylic. A jak ci miliard Chinczykow powie, ze alfabet lacinski jest do dupy, to zaczniesz sie uczyc ich "krzaczkow"? Czasem trzeba miec odwage by glosic poglady niepopularne, pojsc pod prad i powiedziec spoleczenstwu "co wy k... robicie, zastanowcie sie" a nie potakiwac, bo wszyscy potakuja...

Dnia 10.10.2006 o 09:30, Bolczan napisał:



> >>>Gdzie, gdzie, gdzie? Podaj pare przykaldow, bo soro CIAGLE, to nie bedzie
ci trudno
> nimi rzucic, nie?

No, moze troche przesadzilem z tym "pysznieniem" jednak najprawdopodobniej wpadliscie w samouwielbienie


#####P%RAWDIOPODOBNIE jestes bandyta, zlodziejem, i dilerem prochow. Co ty na to? To jest twoja argumentcja. Jak cie przylapalem na tym, ze nie masz dowodow, to twierdzisz, ze "moze troche przesadziles" (skrot myslowy, co? :)) i mowisz ze cos tam PRAWDOPODOBNIE robimy. Prawdopodobne to bliskie prawdy, zatem jakie masz podstawy by zarzucac nam, ze PRAWIE cos robimy?

Dnia 10.10.2006 o 09:30, Bolczan napisał:

i jesli tzw. antyfani zarzucaja wam, ze jestescie do rzycia, to najczesciej argumentujecie:
najwiekszy naklad, najwieksza objetosc pisma, pelne wersje i w ogole, ze jestescie najlepsi
na rynku. Czego w sumie nie neguje...


>>>A klamiemy? Nie twierdzimy, ze jestesmy najlepsi w tekstach, czy ze mamy najlepsze recenzje itd. Podajemy tylko to, co mozna zweryfikowac - sprzedaz, naklad, ilosc stron. A nie ze "number one in the fucking world, we''re the best". Wiec jesli podawanie SCISLYCH informacji w odpowiedzi na wyssane z dupy zarzuty typu "macie kiepskie teksty" (wprawdzie nie czytal ale wie....) jest SAMOCHWALSTWEM to ja przepraszam.

Dnia 10.10.2006 o 09:30, Bolczan napisał:




Nie wiem czy w sumie jestes smugglerem z CDA, bo podszywac sie pod kogos w Internecie to zaden
problem, jednak jesli tak to fajnie ze odpisales :x


Sprawdz sobie moje IP, i dane w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA razi mnie tylko jedno: chamskie teksty smugglera w AR. Rozumiem ze chce on zaszpanowac przed innymi, ale dlaczego to sie dzieje kosztem innych? Przeciez wiele osob mogloby zaskarzyc do sadu o znieslawienie. Nie zebymbyl antyfanem bo CDA uwielbiam, ale zawsze ten niesmak przed obrazaniem innych graczy pozostaje. No ale coz. O gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej razi mnie :

- reklamy tapet na tel. komórkowe - (prawie sama golizna:)
- i w zasadzie to tyle - czasem z recenzjami się niezgadzam ale to tylko moje odczucie

- musicie dawac te tapetki na telefony - badziew straszny prawie jak w tele świecie czy innej gazecinie z programem tv - co wydanie to więcej (wiem kasa !!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co razi? Nierzetelność.
Przykład. Recenzja The Settlers 10’th anniversary. Nieprawdą jest jakoby “Rzymianie, których jakaś tajemnicza siła przeteleportowała w nieznane miejsce (…)- Wystarczy obejrzeć intro do końca. Historia wygląda z goła inaczej i znacznie barwniej. Ogólnie nie mam więcej zastrzeżeń. Czytam CD Action od grudnia 1999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować