Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 11:00, smigolx napisał:

mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click kosztuje prawie
3 x taniej


weź do ręki CLICKA i CDACTION - i wszystko jasne , różnica kolosalna , co ja piszę same różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:10, tosz napisał:

> mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click kosztuje prawie

> 3 x taniej

weź do ręki CLICKA i CDACTION - i wszystko jasne , różnica kolosalna , co ja piszę same różnice


kolosalna to chyba tylko cena no może no na pewno i gry dołączone bo w clicku takie gry są że wydawnictwu clicka wądpie że chcą to grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:12, smigolx napisał:

> > mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click kosztuje
prawie
>
> > 3 x taniej
>
> weź do ręki CLICKA i CDACTION - i wszystko jasne , różnica kolosalna , co ja piszę same
różnice
>

kolosalna to chyba tylko cena no może no na pewno i gry dołączone bo w clicku takie gry są
że wydawnictwu clicka wądpie że chcą to grać


jeżeli tak uważasz to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:18, tosz napisał:

> > > mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click
kosztuje
> prawie
> >
> > > 3 x taniej
> >
> > weź do ręki CLICKA i CDACTION - i wszystko jasne , różnica kolosalna , co ja piszę
same
> różnice
> >
>
> kolosalna to chyba tylko cena no może no na pewno i gry dołączone bo w clicku takie gry

> że wydawnictwu clicka wądpie że chcą to grać

jeżeli tak uważasz to bez komentarza


niedawno dali kill switch niewie jak na pc ale ja mniałem na ps2 więc dobrze że dali a le miech wcześniej dali "tin soliders Alexander the great" tej gry nie zapomnę jak tylko pomuśle o clicku to to odrazu mi przychodzi do głowy taki shit to jest jak oni herosa 5 testują i mają zagrać w takie coś ........
to jest najgorsza gra jaką widziałem i dać ją w 2006 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:23, smigolx napisał:

> > > > mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click

> kosztuje
> > prawie
> > >
> > > > 3 x taniej
> > >
> > > weź do ręki CLICKA i CDACTION - i wszystko jasne , różnica kolosalna , co ja
piszę
> same
> > różnice
> > >
> >
> > kolosalna to chyba tylko cena no może no na pewno i gry dołączone bo w clicku takie
gry
> są
> > że wydawnictwu clicka wądpie że chcą to grać
>
> jeżeli tak uważasz to bez komentarza
>

niedawno dali kill switch niewie jak na pc ale ja mniałem na ps2 więc dobrze że dali a le miech
wcześniej dali "tin soliders Alexander the great" tej gry nie zapomnę jak tylko pomuśle o clicku
to to odrazu mi przychodzi do głowy taki shit to jest jak oni herosa 5 testują i mają zagrać
w takie coś ........
to jest najgorsza gra jaką widziałem i dać ją w 2006 roku

już się pogubiłem , to wkońcu wolisz CDACTION czy CLIKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 07:44, tosz napisał:

bez komentarza - następny miłośnik angielskiego


Nie angielskiego,tylko amerykańskiego,gwoli ścisłości:).I ty ucz się anglika,a nie patrz na mnie z pogardą;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:00, smigolx napisał:

mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click kosztuje prawie
3 x taniej


matmy ty się lepiej poucz!
click - 6.9
CDA - 14.9
różnica - 2x + 1

to się widzi po 2 sekundach patrzenia na cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy następny numer?
Właśnie wyczytrałem na stronie CDA, że pełniaki w następnym numerze to:

Simon The Sorcerer Trilogy
Knights of the Temple
Tony Hawk''s Pro Skater 4 PL

Hmm, o pierwszym nie słyszałem.
Drugi to podobno średniak
w trzeciego grałem i jakoś nie przydł mi do gustu.

Czyli dla mnie w pełniakach znów nic ciekawego. Może zawartość będzie ciekawsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:00, smigolx napisał:

mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click kosztuje prawie
3 x taniej

Może i najdroższe, ale najwyższej jakości. To co dobre, kosztuje, wiadomo to od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupie gry , to dziwne forumlisty) na końcu , cały czas są tam obrażani (chyba sami tak piszą żeby była ciekawosc) , testy gier do ... , wogule tylko podoba mi sie tam humor ale i tak wole playa , clicka , Kś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:02, kombesista napisał:

Simon The Sorcerer Trilogy
Hmm, o pierwszym nie słyszałem.


JAK TO nie słyszałeś o Simonie?Kultowa i prześmieszna przygodówka....eee,zaraz,to chyba wszystko tłumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cd action kupuje dl;a treści nie dla gier dem trailerow. Uwazam ze ta GAZETA jest najlepsza ze wszystkich pod wzgledem treśc. Acoz za najlepsze trzeba placic więcej (oczywiście nie uważam ze Click to chłam tylko nie ma tam zbyt orginalnej treści)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:44, tomas92 napisał:

> mnie w cd action razi cena teraz jest zajdroższa na rynku z pism taki click kosztuje prawie

> 3 x taniej

matmy ty się lepiej poucz!
click - 6.9
CDA - 14.9
różnica - 2x + 1

to się widzi po 2 sekundach patrzenia na cenę


a ty się czytać naucz na cd action takim małym drukiem pisze 15,99 zł no chyba dla ciebie za małym ;-)
a click z cd kosztuje 6,50
i napisałem prawie 3 x a nie 3 x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 06:49, feniksipopiół napisał:

Ja cd action kupuje dl;a treści nie dla gier dem trailerow. Uwazam ze ta GAZETA jest najlepsza
ze wszystkich pod wzgledem treśc. Acoz za najlepsze trzeba placic więcej (oczywiście nie uważam
ze Click to chłam tylko nie ma tam zbyt orginalnej treści)

ja też;)
raz tylko (albo 2 ) grałem w pełne wersje-było to Bad Day La:)
a po drugie to czasopismo jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:53, jaceloth napisał:

mnie najbardziej razi odblaskowy papier,zwłaszcza jak czytam w słoneczny dzień



MNIE RÓWNIEŻ NIC NIEWIDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w CD-Action najgorszy jest klej (a dokładniej to sposób i technika łączenia). Wystarczy parę godzin aktywnego czytania i przeglądania, aby z CD-Action zaczęły wypadać kartki, a jeszcze gorszy jest moment przed jej wypadnięciem. Czasami dobijają mnie pełniaki - oczywiście nie te w stylu Bad Day LA, ale te stare (np. Thief, Gothic1), w których nie można odróżnić głowy bohatera od jego nogi. Reszta jest najlepsza na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:22, Krakers15 napisał:

Dla mnie w CD-Action najgorszy jest klej (a dokładniej to sposób i technika łączenia). Wystarczy
parę godzin aktywnego czytania i przeglądania, aby z CD-Action zaczęły wypadać kartki, a jeszcze
gorszy jest moment przed jej wypadnięciem. Czasami dobijają mnie pełniaki - oczywiście nie
te w stylu Bad Day LA, ale te stare (np. Thief, Gothic1), w których nie można odróżnić głowy
bohatera od jego nogi. Reszta jest najlepsza na polskim rynku.

Byla giedys taka gazeta Virus czytałem ja do upadku sam nie wiem czemu:)
spróbował bys poczytać duzej virusa to masakra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować