Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 19:40, darth 16 napisał:

> > > > czasopismo bardzo dobre ale kiedyś zejdzie na psy i zbankrutuje albo w
ogóle
> bez
> > wyjasnień
> > >
> > > > zniknie wiem że dla nie których to straszne ale life is brutal ;p
> > > Ciebie chyba *&(*&()*&&* - cenzura to pismo nigdy nie zejdzie z półek.
> > nie zejdzie z półek dopuki smuggler nie ujawni swojej tożsamości:)
> > a to nastapi niepredko xD
> Zdiwie się jeśli się kiedykolwiek ujawni. Legenda nadal żyje
a może si eujawni to wie??? xD

nie wiadomo. Pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:05, AQ22 napisał:

kto może przestać zbierać CDA?

Ja przestałem jakoś w 2004 roku. Kupuje nie więcej niż 2 CDA na rok i jakoś nie czóję specjalnej straty. Wszystko czytam na necie, a samo czasopismo kupuje tylko dla pełnych, legalnych gier (ostatnio kupiłem z grą Repulic i nie chce mi działać :/ jakiś błąd przy instalce...wiocha.).
>Co was razi w CD-Action ?
Co razi i dlaczego przestałem kupować: Szkoda kasy na tak cienką gazetkę, prawie jak fakt (lub Click). Kiedyś to było coś, ponad 200 stron i zabawa na cały miesiąc, a teraz... szkoda gadać. choć podobno ostatnio trochę przytyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 13:08, Mac Cry napisał:

Ja kupuję CDA gdy są jakieś ciekawe gry, lub jest ciekawe wnętrze (tzn, recki lub zapowiedzi
fajnych gier).

a co kupujesz regularnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 00:06, Bolczan napisał:

Dziwne oceny gier. Bad Day LA dostalo 7 i w nastepnym numerze pelna wersja. Na zachodzie gra
jest oceniana na gorzej nie srednia...



<<<A jak wiadomo co na Zachodzie to rzecz swieta. Jak ci powiedza, ze hamburger jrest OK, to jest OK, bo na Zachofdzie to powiedzieli, nie? POlak nie moze miec raqcji w sporze z Zachodem, bo oni sa zawsse madrzejsi i wiedza lepiej... Tja, te polskie kompleksy :)

No i oczywiscie Smuggler ktory sie ciagle pyszni ze

Dnia 26.09.2006 o 00:06, Bolczan napisał:

maja najwiekszy naklad, ze pelne wersje, ze to, ze tamto...


>>>Gdzie, gdzie, gdzie? Podaj pare przykaldow, bo soro CIAGLE, to nie bedzie ci trudno nimi rzucic, nie?

No i oczywiscie wspaniale pojecie

Dnia 26.09.2006 o 00:06, Bolczan napisał:

"Antyfan" ktorego tak wszyscy milosnicy CDA uwielbiaja uzywac... jak kupowalem to pismo jakies
6-7 lat temu (regularnie, kazdy numer) to bylo calkiem inaczej... Nie bylo ze CDA jest najlepsze,
nie bylo ze sa antyfani i fani i jakos tak inny klimat... IMHO znacznie lepszy, bo teraz to
jest full lans.


>>>Czasy sie zmieniaja, ludzie sie zmieniaja, CDA sie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, małe pytanko:
Czy na Coverze będziecie umieszczali najnowsze sterowniki np. do kart graficznych??
Bo tak sie składa, ze w niedziele nie miałem netu a na gwałt potrzebowałem sterowników nvidii, sprawdziłem na waszej płycie i nie było ich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 08:19, smuggler napisał:

<<<A jak wiadomo co na Zachodzie to rzecz swieta. Jak ci powiedza, ze hamburger jrest
OK, to jest OK, bo na Zachofdzie to powiedzieli, nie? POlak nie moze miec raqcji w sporze z
Zachodem, bo oni sa zawsse madrzejsi i wiedza lepiej... Tja, te polskie kompleksy :)


Na ogol jest tak, ze jesli cos jest brzydkie to wiekszosc spoleczenstwa stwierdza ze jest to brzydkie. Sadze ze podobnie jest z grami - jesli wieksza (albo moze znaczna czesc) czesc ludzi stwierdza, ze gra jest kiepska to chyba musi byc cos z nia nie tak...

Dnia 10.10.2006 o 08:19, smuggler napisał:

>>>Gdzie, gdzie, gdzie? Podaj pare przykaldow, bo soro CIAGLE, to nie bedzie ci trudno
nimi rzucic, nie?


No, moze troche przesadzilem z tym "pysznieniem" jednak najprawdopodobniej wpadliscie w samouwielbienie i jesli tzw. antyfani zarzucaja wam, ze jestescie do rzycia, to najczesciej argumentujecie: najwiekszy naklad, najwieksza objetosc pisma, pelne wersje i w ogole, ze jestescie najlepsi na rynku. Czego w sumie nie neguje...

Dnia 10.10.2006 o 08:19, smuggler napisał:

>>>Czasy sie zmieniaja, ludzie sie zmieniaja, CDA sie zmienia...


Racja. Dlatego tez napisalem, ze kiedys CDA bardziej mi odpowiadalo. I czytelnicy takze.


Nie wiem czy w sumie jestes smugglerem z CDA, bo podszywac sie pod kogos w Internecie to zaden problem, jednak jesli tak to fajnie ze odpisales :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza to ze cda chwali sie swiatowymi premierami gier super wystrzalowe a taki bad day L.A. nie chce pojsc na moim sprzecie i nie tylko mnie

konfig.

athlon 1.4 ghz
geforce 2 mx 400 64 mb
256 ramu

i co?? i nic!!!!!

nie dziala

koniec offtopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 00:03, Zauri napisał:

mnie wkurza to ze cda chwali sie swiatowymi premierami gier super wystrzalowe a taki bad day
L.A. nie chce pojsc na moim sprzecie i nie tylko mnie

konfig.

athlon 1.4 ghz
geforce 2 mx 400 64 mb
256 ramu

i co?? i nic!!!!!

nie dziala

koniec offtopu


i niby z jakiej racji masz pretensje do cda? twoja karta nie obsluguje pixel shaderow w odpowiedniej wersji... a jej wymiana na lepsza to koszt moze... 100 zlotych? i ne mow ze cie nie stac, skoro kupujesz cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CDA jest przykłądem, jak powinno wyglądać porządne casopismo. Wszystkie czasopisma miały równy start, ba niektóre nawet równiejszy a mimo wszystko to chłopaki z CDA pokazali jak powinno się z mało znanego czasopisma w branży komputerowej rozwinąć w znaną markę (nawet sprzedali licencję do Czech, co jest rzadko spotykane w naszym kraju nawet w innych branżach). Chłopakom naprawdę należą się oklaski za to co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy być dumni z CDA. To oni mają najlepsze exclusive.W tej chwili za 15 zł dostajemy naprawdę kawałek porządnej lektury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 00:39, Qcza napisał:

Dla mnie CDA jest przykłądem, jak powinno wyglądać porządne casopismo. Wszystkie czasopisma
miały równy start, ba niektóre nawet równiejszy a mimo wszystko to chłopaki z CDA pokazali
jak powinno się z mało znanego czasopisma w branży komputerowej rozwinąć w znaną markę (nawet
sprzedali licencję do Czech, co jest rzadko spotykane w naszym kraju nawet w innych branżach).
Chłopakom naprawdę należą się oklaski za to co robią.

I to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 00:03, Zauri napisał:

mnie wkurza to ze cda chwali sie swiatowymi premierami gier super wystrzalowe a taki bad day
L.A. nie chce pojsc na moim sprzecie i nie tylko mnie

konfig.

athlon 1.4 ghz
geforce 2 mx 400 64 mb
256 ramu

i co?? i nic!!!!!

nie dziala

koniec offtopu


ja musiałem wydać 500zł na nową karte graficzną GeForce4 7600 z aktualnymi pikselami shaderami żeby mi płynnie chodził CoH-Company of Heroes ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi nic oprócz tego, że na jednej z płyt znalazłem wirusa, który mi zeżarł całe oprogramowanie i tylko format. Od tamtego czasu już go nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:20, tomeksmy01 napisał:

> mnie wkurza to ze cda chwali sie swiatowymi premierami gier super wystrzalowe a taki bad
day
> L.A. nie chce pojsc na moim sprzecie i nie tylko mnie
>
> konfig.
>
> athlon 1.4 ghz
> geforce 2 mx 400 64 mb
> 256 ramu
>
> i co?? i nic!!!!!
>
> nie dziala
>
> koniec offtopu
>

ja musiałem wydać 500zł na nową karte graficzną GeForce4 7600 z aktualnymi pikselami shaderami
żeby mi płynnie chodził CoH-Company of Heroes ale było warto

I to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja aż tak źle jak Błoniak to nie miałem CD Action. Co mnie najbardziej razi w CDA ? Zdecydowanie Action - Redaction. Smugler za dużo sobie pozwala odpisując na listy. Poza tym czasopismo jak najbardziej porządne. Długie recenzje, ciekawe zapowiedzi itp. Poza tym kilka kącików nie związanych z grami. Gdyby nie Smugler w AR byłoby to czasopismo wręcz idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:40, paladin thunder napisał:

No cóż, ja aż tak źle jak Błoniak to nie miałem CD Action. Co mnie najbardziej razi w CDA ?
Zdecydowanie Action - Redaction. Smugler za dużo sobie pozwala odpisując na listy. Poza tym
czasopismo jak najbardziej porządne. Długie recenzje, ciekawe zapowiedzi itp. Poza tym kilka
kącików nie związanych z grami. Gdyby nie Smugler w AR byłoby to czasopismo wręcz idealne.


Czasopismo jest idealne i Action - Redaction też tylko poprostu straciłem do niego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:42, Błoniak napisał:

> No cóż, ja aż tak źle jak Błoniak to nie miałem CD Action. Co mnie najbardziej razi w
CDA ?
> Zdecydowanie Action - Redaction. Smugler za dużo sobie pozwala odpisując na listy. Poza
tym
> czasopismo jak najbardziej porządne. Długie recenzje, ciekawe zapowiedzi itp. Poza tym
kilka
> kącików nie związanych z grami. Gdyby nie Smugler w AR byłoby to czasopismo wręcz idealne.


Czasopismo jest idealne i Action - Redaction też tylko poprostu straciłem do niego zaufanie A to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować