Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 00:00, foXet napisał:

teraz smugler(jesli zle to z gory przepraszam;) nie ma za co jechac na wakacje zamiast na
Karaiby moze tylko jechac na Lazurowe Wybrzeze :P


Żeby na Lazurowe :) On normalnie do Bułgarii z radzieckimi generałami jeździł. Teraz albo w domu będzie zostawał, albo na Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler tez mnie wkurza... kiedys zrobilem dym na forum cd action dlatego ze wywali kolesia z forum (w sposob bardzo chamski) dlatego ze mial ksywke $mug - albo cos w tym style. Pojechalem na wtedy na supermoderatorze ze wywala ludzi bezpodstawnie i napisalem zeby go wywalili bo mi sie nie podoba jego nick hehe i w ogole wielki dym sie zrobil. Kurde koles ma taka ksywe wiec dal ja jako nick i ma w gleboki powananiu takie kostka Smuggler. Zadna przeciez z niego osobistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 12:44, foXet napisał:

Hmmm chyba musze sie zarejestrowac na tym forum dym to moja specjalnosc a zwlaszcza ze jestem
antyfan :P


Dajcie spokoj. Nie cierpie ludzi, ktorzy na tyle zakochali sie w dziennikarzach pisma, ze chca o nich wiedziec wszystko i zawsze. Pytam sie: po co? Z racji swojej pracy dane mi bylo poznac Smugglera. Uwierzcie, gdyby prawda wyszla na jaw, bylibysie zdziwieni jak malo kiedy. Nie zamierzam tej odwiecznej tajemnicy rozwiazywac. Szanujmy prywatnosc ludzi. Redaktor tez czlowiek.

Peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 12:42, Janeks napisał:

Smuggler tez mnie wkurza... kiedys zrobilem dym na forum cd action dlatego ze wywali kolesia
z forum (w sposob bardzo chamski) dlatego ze mial ksywke $mug - albo cos w tym style. Pojechalem
na wtedy na supermoderatorze ze wywala ludzi bezpodstawnie i napisalem zeby go wywalili bo
mi sie nie podoba jego nick hehe i w ogole wielki dym sie zrobil. Kurde koles ma taka ksywe
wiec dal ja jako nick i ma w gleboki powananiu takie kostka Smuggler. Zadna przeciez z niego
osobistosc.

To był Colidor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:30, Janeks napisał:


> To był Colidor?

Nie.. to byl 9jak dobrze pamietam) - DION


Tjaaa... Jak coś złe, to zaraz na mnie :) Ludzie się już tak przyzwyczaili. Wszystko i zawsze - Colidor winien... A biedne misie-użytkownicy zawsze i wszedzie grzeczni i kulturalni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 15:33, Colidor napisał:

Tjaaa... Jak coś złe, to zaraz na mnie :) Ludzie się już tak przyzwyczaili. Wszystko i zawsze
- Colidor winien... A biedne misie-użytkownicy zawsze i wszedzie grzeczni i kulturalni ...


OOO Colidor - siemka... co tam??? Przezucasz sie na gram.pl?
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 15:39, Janeks napisał:


OOO Colidor - siemka... co tam??? Przezucasz sie na gram.pl?
Pozdro!


Zaraz przerzucasz... jestem zarejetrowanym użytkownikiem to i na froum tutaj od czasu do czasu wtrącę swoje "czypieńdziesią" :) Tym bardziej, że już udzielałem się w temacie CDA 13/05. A tutaj o "rażeniu w CDA" raczej nie zamierzam się wypowiadac, bo bede posądzony o stronniczość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:47, c3zarrr napisał:

dziwisz sie?:) sa pewne podstawy:)


Tak samo jak są podstawy podejrzewać, jakie wypowiedzi będą się tu znajdować, PRAWDA? Wszak w takim temacie nie można oczekiwać taczej peanów na cześć pisma... Ale jak pojawią się jakieś bezsensowne (czyt. typowo antyfanowskie), a ja akurat będe na forum - to zamierzam ripostować, prostować, vetowac, etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie oszukiwac - czy fan czy antyfan - CDA ma wady i jak zdazylem poznac opinie wielu juz ludzi sa to: Tluczenie ostrej kasy (kosztem czytelnikow), szpanerstwo. i PROSTACKI jezyk niektorych dziennikarzy tego pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale CDA ma raczej wiecej wad niz zalet, a zreszta zalet prozno szukac w "tym czyms", SS bylo najlepsze i koniec kropka szkoda ze sie zmylo, ale takie sa skutki prowadzeni ryzkownej gry CDA i innych czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:58, Janeks napisał:

Nie ma co sie oszukiwac - czy fan czy antyfan - CDA ma wady i jak zdazylem poznac opinie wielu
juz ludzi sa to: Tluczenie ostrej kasy (kosztem czytelnikow), szpanerstwo. i PROSTACKI jezyk
niektorych dziennikarzy tego pisma.


Hmmm... rozumiem, że ktoś gdzieś kiedyś twierdził, że CDAnie ma wad (jest idealne) i powinno być robione charytatywnie i dawane za darmo? Wytłuamcz mi, jak to nabija sobie CDA kabze ksoztem czytelników? Zmusza ich do kupna? Albo nie daj Boże okrada? I dlaczego akurat CDA, skoro cenę ustala i zyski pobiera wydawnictwo? idąc dalej - pokaż mi przykłady PROSTACKIEGO języka dziennikarzy CDA.

A teraz pokaż mi inne pismo, które nie ma w sobie nic z tego, co zarzucasz CD-Action. Pokaż mi pismo bez wad, pokaż mi pismo, które nie tłucze kasy (mamy kapitalizm i podstawą funkcjonowania biznesu jest ZYSK), pokaż mi pismo, w którym dziennikarze nie mają zróżnicowanego stylu.

A skoro jestesmy przy języku dziennikarzy, mogę poprosić o cytaty? Recenzji, zapowiedzi, artykułow pisanych owym wspomnainym przez Ciebie ''PROSTACKIM" językiem? I od razu zaznaczam - nie rzucaj mi tu za przykład AR, bo to nie jest ARTYKUŁ DZIENNIKARSKI. Jak mniemam jestes ekspertem w sprawach polonsitycznych, językowych i dzienniakrskich, skoro zarzucasz prostactwo ludziom z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:03, Colidor napisał:

> Nie ma co sie oszukiwac - czy fan czy antyfan - CDA ma wady i jak zdazylem poznac opinie
wielu
> juz ludzi sa to: Tluczenie ostrej kasy (kosztem czytelnikow), szpanerstwo. i PROSTACKI
jezyk
> niektorych dziennikarzy tego pisma.

Hmmm... rozumiem, że ktoś gdzieś kiedyś twierdził, że CDAnie ma wad (jest idealne) i powinno
być robione charytatywnie i dawane za darmo? Wytłuamcz mi, jak to nabija sobie CDA kabze ksoztem
czytelników? Zmusza ich do kupna? Albo nie daj Boże okrada? I dlaczego akurat CDA, skoro cenę
ustala i zyski pobiera wydawnictwo? idąc dalej - pokaż mi przykłady PROSTACKIEGO języka dziennikarzy
CDA.

A teraz pokaż mi inne pismo, które nie ma w sobie nic z tego, co zarzucasz CD-Action. Pokaż
mi pismo bez wad, pokaż mi pismo, które nie tłucze kasy (mamy kapitalizm i podstawą funkcjonowania
biznesu jest ZYSK), pokaż mi pismo, w którym dziennikarze nie mają zróżnicowanego stylu.

A skoro jestesmy przy języku dziennikarzy, mogę poprosić o cytaty? Recenzji, zapowiedzi, artykułow
pisanych owym wspomnainym przez Ciebie ''PROSTACKIM" językiem? I od razu zaznaczam - nie rzucaj
mi tu za przykład AR, bo to nie jest ARTYKUŁ DZIENNIKARSKI. Jak mniemam jestes ekspertem w
sprawach polonsitycznych, językowych i dzienniakrskich, skoro zarzucasz prostactwo ludziom
z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim, prawda?


Colidor - nie chce toczyc niepotrzrebnych klotni... ale zobacz jaki jest temat: "co was razi w CD-Action" wiec nie pisz o innych gazetach komputerowych w kontekstach zlej polityki firm. Piszemy tu co nas razi w CDA a nie o tym jakie jeszcze inne gazety maja takie same wady.
Co do ceny - nim sie wyowiesz przejrzyj poprzednie strony tego tematu (nie bylo ich tak wiele :) ). Cena jest niestety wysoka i dlatego niekazdy moze sobie pozwolic na zakup CDA.

Co to prostackich tekstow... to temat rowniez byl tu poruszany - i nie trzeba byc polonista by to zauwazyc. Gazeta ta w taki sposob chce byc cool, na luzie - w moim przekonaniu im to nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować