Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Command & Conquer 3 w polskiej wersji językowej!

57 postów w tym temacie

Od kiedy za tę grę wzieli się chłopaki z EA i wrzucili ją w "pełne" 3D - gra zpsiała. Nie ma już tego klimatu, a jak widziałem GENERALS i Real War to normalnie miałem dość tej tekstury. Według mnie najlepsze były Tiberian Sun i Firestorm potem już troche gorzej ale to wkońcu jeszcze był C&C aż do generals''a - co według mnie jest po prostu śmieciem a nie grą.

Ta naprawią teraz będzie łup z wielkiego działa w piechote a ona jeszcze z karabinku odda i zabije. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA nie jest wirtuozem polonizacji, wykonują swoją prace dobrze jednak bez tego błysku takiego mistrzowskiego szlifu, zresztą to samo powiedziałbym o ich wszystkich grach (no może kilka perełek by się znalazło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatni C&C który mi sie podobał to był Red Alert 2 wszystkie 3D to już nei to samo przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co narzekacie?? EA wydaje takie sobie wersje PL ale zawsze w grze istnieje wybór języka przy instalacji i spokojnie można grać po angielsku. Tak jest z Sims 2, serią NFS itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... wychowalem sie na C&C i jestem zalamany, ze chca to tlumaczyc... No coz... to bedzie zbrodnia przeciwko ludzkosci, ale nic nie poradzimy... oby gra legenda (jak dla mnie) okazala sie chociaz w 1/10 tak dobra jak C&C stary :-) To nie byl pierwszy moj RTS, ale ten byl po prostu boski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna być przetłumaczona jak i inne gry ponieważ są sprzedawane na polskim rynku i Polacy nie gęsi ale swój język mają, a jeśli ktoś nie kocha swojego ojczystego języka tylko słuchać "Yes my Lord..........." Zawsze może wyjechać do Anglii, albo wybrać język angielski podczas instalacji jak tak kocha ten język. Ja wybiorę Polski język przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze trójka, nie fajnie że po polsku. To wcale nie jest potrzebne przy C&C. Ale co tam. Może nie bedzie źle. Zobaczymy. Teraz nie ma co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:50, Sita napisał:

CO!!! C&C PO POLSKU.... wole sobie nie wyobrażać tłumaczeń jednostek szczególnie że EA się
za to bierze... CDP bym nad tym projektem zaufał ale nie im.. Dobrze że mam możliwość sprowadzenia
z zagranicy.


Żartujesz? CDP ostatnio ma beznadziejne tłumacznia ja już im nie ufam.

BTW Lubie wszystkie gry z serii C&C ale dla mnie najlepszy był Tiberium Sun. Ech z kolegami w podstawówce się w to zagrywaliśmy :) Ciesze się że to będzie dalsza część o Kain-ie a nie Red Alert 3 albo Generals 2 [mam nadzieje że nikt mnie za to nieudusi :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że tę grę wydaje EA, a nie CDP. Bo nie wiem, czy zniósłbym kolejną "świetna i profesjonalną" polonizację made by CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Tylko nie to! Juz to widze: Eva - Foremniak albo Kozuchowska, Kane - Maciej Zakoscielny albo nie daj Boze Artur Zmijewski... Do tego jeszcze obowiazkowo w jakiejs roli kasia cichopek i marcin hakiel Nie nie!! to nie moze sie tak skonczyc. Zlitujcie sie, bo inaczej kupie angielskiego pirata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Widzę znajome jednostki z poprzedniej części! W końcu następny tiberian! Jestem fanej całej serii, ale to co reprezentowały sobą ostatnie C&C to komedia!!! Śmiesznie łatwe, bez krwi i klimatu! W najnowszym C&C pokładam wielkie nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jak zwykle w grach EA będzie możliwość wyboru wersji językowej, jeśli nie to...wolę nie wiedzieć co z tego wyjdzie (a już na pewno nie chce w to grać):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to wyjdzie oby tak dobrze jak zapowiada się gra ale na zaś wole mieć wybór w jakiej wersji językowej zainstaluję gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dziś wiadomo że to będzie wersja kinowa a że biadolenie graczy co do nazw jednostek jest co najmniej śmieszne uważam że wiele nazw z ang. da się spokojnie przetłumaczyć na język polski, ewentualnie mogą pozostać nazwy własne jak Czołg Stealth Czołg Mamooth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować