Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Ile w Click''u! dostał Dark Sector, Ojciec Chrzestny II oraz Resident Evil 5? Warto kupic ten numer dla Obscure 2? Sterowanie jest jak w RE3 czy RE4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Sector -

Spoiler

7,5


Ojciec Chrzestny II -
Spoiler

6,5


Resident Evil 5 -
Spoiler

9,0



Co do Obscure - cudów nie oczekuj, ale IMO naprawdę warto się nią zainteresować. Gra się naprawdę miło, a całość utrzymana jest w oldskulowym stylu (czyli jest bardziej podobna do RE3 ;)). No i jeśli masz w domu z kim pograć, jest dostępny ciekawy co-op na jednym komputerze (troszkę szkoda, że brakuje gry przez sieć...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że dział reklamacje działa w należyty sposób ;)) Wczoraj napisałem mail''a o uszkodzonej płytce, dzisiaj dostałem wiadomość o tym, że wyślą nową ;)) Tak powinno być - szybko, łatwo, bez problemów dla czytelnika ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To 3 click z rzędu kupiony. Jak dla mnie seria niebywała, kupuje go tylko dla pełniaków. Tym razem dla Avencast. Oby tylko dvhd nie sprawiła większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 17:19, rafekx 12 napisał:

Co do CDA to wypadają nieznacznie gorzej,ale wg. mnie jeśli sie postarają to mają szanse
ich przegonić...:)


Nie mają szansy ich nawet dogonić. Click! ma tego samego wydawcę i w dużej części jest tworzony przez te same osoby co CDA, więc już oni zadbają aby Click! nie stał się dla CDA za bardzo konkurencyjny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A fajny jest ten Obscure? Bo chcę kupić ze względu na tę płytkę bo jeszcze nigdy takiej nie widziałem, a nie chcę wydawać niepotrzebnie 10zł.
A tak z innej beczki, można gdzieś kupić takie płytki? Bo byłem w MM ale nie widziałem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:21, Lesz3yk napisał:

jest dostępny ciekawy co-op na jednym
komputerze (troszkę szkoda, że brakuje gry przez sieć...).

Mógłbyś nieco rozwinąć kwestię co-op''a? Bo zaciekawiłeś mnie, nie powiem. Można przejść fabułę w trybie co-op? Na czym on polega, i czy na padzie dobrze się gra w te produkcję?

Za odpowiedź, z góry dzięki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu świetna "od wewnątrz", ale czemu nie wracacie jeszcze do DVD? Musze teraz poprosić kogoś by mi te badziewne płytki DVHD przegrał na zwykłe DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:11, Don Zorro napisał:

Znowu świetna "od wewnątrz", ale czemu nie wracacie jeszcze do DVD? Musze teraz poprosić
kogoś by mi te badziewne płytki DVHD przegrał na zwykłe DVD...


Hmmm.mnie to też zastanawia,ja boje sie te płytki HDVD do kompa wkładać..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisemko w marię Bardzo Dobre, ale coś już fajnych pełniaków nie dają, ale to nic przynajmniej na ich forum siedzę :D i prowadze dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:11, Don Zorro napisał:

Znowu świetna "od wewnątrz", ale czemu nie wracacie jeszcze do DVD? Musze teraz poprosić
kogoś by mi te badziewne płytki DVHD przegrał na zwykłe DVD...



Aż takie złe są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:07, Chaotizz napisał:

Mógłbyś nieco rozwinąć kwestię co-op''a?


W czasie gry na ekranie ciągle są dwie postacie. W dowolnej chwili druga osoba może dołączyć do gry i przejąć kontrolę nad towarzyszem. I tak - w ten sposób można przejść całą kampanię.

Co do pada - to najlepszy kontroler dla tej gry. Nie mam żadnych problemów ze sterowaniem.

@ Pan niżej
Zagrać zagrasz, ale komfort gry będzie niższy niż na padzie z analogami (pod d-pada przypisane jest menu wyboru broni).

_______

Nawiązując jeszcze do płyt DVHD - powód dla którego pojawiają się w czasopiśmie jest bardzo prosty - ich produkcja jest znacznie tańsza od zwykłego DVD. W necie pojawiają się liczne narzekania na ich temat, ale na szczęście nie sprawiają mi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:29, HareQ napisał:


Aż takie złe są?


A takie są złe, bo jednym trzeszczą, a drugim latają w napędzie. Tylko trzecim dobrze chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 16:38, Don Zorro napisał:

A takie są złe, bo jednym trzeszczą, a drugim latają w napędzie. Tylko trzecim dobrze
chodzą.


A dokładnie od którego numeru takie płyty się pojawiają? Wydaje mi się że jestem w gronie tych trzecich...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować