Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 17:12, misioo napisał:

Hehe.. ''cyku-cyku'' mówisz? :D

Pomyliłem się, nie "cyku-cyku", a "świr-świr". Nieco inna częstotliwość obrotu tylko. :D

Zero Hunter

Dnia 11.12.2008 o 17:12, misioo napisał:

Mi też tak robi a zadziałała Ci potem?

Zadziałała jak diabli. Z Morkiem mogłem się już pożegnać, jak i połową danych na płycie. Ale na szczęście dział składania reklamacji w Bauerze czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:29, luzac napisał:

Mam do dziś ten egzemplarz. Giantsy to miodna giera. :) Ale nie chodzi tym razem o uszkodzenie
związane z programem, ale o zwykłą sprawę techniczną, w niektórych nośnikach płyty DVHD
zaczynają wykonywać niespotykanie ewolucje. W moim robi taką: "Wirrrrrr... chrrrrrr...
chrrrrr... trzask... chrrrrrr..." miast robić "Wirrrrrr... cyku-cyku... wirrrrrr..."
Próbowałem ją skopiować ale cóż, stanęło na 85% i przestało odpowiadać.

Kurde mój napęd w najlepszym wypadku jej nie czyta i nic nie widać w folderach ale najczęściej wyskakuje błąd jeśli nie mojego komputera to stacji dysku:/ Nie wiem co z tym zrobić bo u kolegów chodzi normalnie tylko, że oni mają nowsze laptopy mój ma już ponad rok. Można to jakoś skopiować na innym komputerze i później przesłać na mój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech któryś kumpel użyje jakiegoś programu do tworzenia obrazów płyt i przerzućcie obraz na twojego kompa a potem uruchom go przy pomocy Daemona, bądź ewentualnie przegra Ci na zwykłą płytkę DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:46, luzac napisał:

Niech któryś kumpel użyje jakiegoś programu do tworzenia obrazów płyt i przerzućcie obraz
na twojego kompa a potem uruchom go przy pomocy Daemona, bądź ewentualnie przegra Ci
na zwykłą płytkę DVD.

No właśnie myślałem żeby tak zrobić ew zainstalować nowszy sterownik do napędu bo tak wyczytałem na stronie Clicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:57, marlen230 napisał:

Kiedyś kupowałam Clcika, ale mimo wszystko wolę CDA, wszystkie recenzje są o wiele szersze.



Są owiele szersze? O.o A możesz mi to wyjaśnić? :D Raczej chodziło ci o to, że są dłuższe, obszerniejsze. Szczerze to nie zawsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę Clicka od "kochanego" CDA. Przynajmniej recenzje są na temat. Nie liczy się obszerność. Liczy się treść. A gdy czytam CDA czuję, że redakcja chce na siłę zapełnić te strony. Chociaż CDA ma jedną, dużą zaletę: humor (tego Click niestety nie ma, ale to ma się zmienić ;]). I coraz cieniej z pełnymi wersjami (pewnie zaraz będą mi wypominać Fable i Spellforce 2), ale w Clicku od zmiany ceny i (nadal jest sporo tańszy od CDA, tak nawiasem) i formuły pojawiło się kilka bardzo dobrych gierek, jak choćby Call of Juarez i El Matador.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 09:44, Etherion66 napisał:

A ja wolę Clicka od "kochanego" CDA. Przynajmniej recenzje są na temat. Nie liczy się
obszerność. Liczy się treść. A gdy czytam CDA czuję, że redakcja chce na siłę zapełnić
te strony. Chociaż CDA ma jedną, dużą zaletę: humor (tego Click niestety nie ma, ale
to ma się zmienić ;]).

No właśnie niekoniecznie. Click! był dość zabawny, ale przed rewolucją. Teraz jest zbyt "dorosły", a jak wiadomo dorośli się nigdy nie śmieją.

Dnia 13.12.2008 o 09:44, Etherion66 napisał:

I coraz cieniej z pełnymi wersjami (pewnie zaraz będą mi wypominać
Fable i Spellforce 2), ale w Clicku od zmiany ceny i (nadal jest sporo tańszy od CDA,
tak nawiasem) i formuły pojawiło się kilka bardzo dobrych gierek, jak choćby Call of
Juarez i El Matador.

Obydwa pisma dają niezłe pełniaki. Click! postarał się z CoJ, bo to był pierwszy numer po zmianach. A El Matador nie jest chyba rewelacyjną grą (nie grałem, ale spotykałem się, głównie, z takimi opiniami). Spójrz na ostatni numer CDA SpellForce i XIII, źle? Według mnie, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję przejrzeć u kolegi jeden z nowszych numerów Clicka... I powiem Wam, że byłem mile zaskoczony. Jest to na pewno najlepsze, zaraz po CDA (fan^^) pismo o grach w polsce.
Jako że w swojej kolekcji nie mam jeszcze żadnego Clicka, a ten numer wygląda zachęcająco, pewnie kupię... w oczekiwaniu na CDA;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 09:44, Etherion66 napisał:

Chociaż CDA ma jedną, dużą zaletę: humor (tego Click niestety nie ma, ale
to ma się zmienić ;]).


Humor? Nie wiem gdzie O.o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:11, 332 napisał:

Humor? Nie wiem gdzie O.o :D


Np. w podpisach screenów lub w listach. Ogólnie w samych tekstach jest dużo humoru niekiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:11, 332 napisał:

Humor? Nie wiem gdzie O.o :D

Proponuję przeczytać więcej niż jeden numer CDA. A może po prostu sprytnie wplecionego w tekst żartu nie możesz wyłapać ? A może ich zwyczajnie nie rozumiesz ? Gdzie humor ? Poza oczywistymi ( AR / GW / NL ) to także choćby w recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:21, KŁEJK napisał:

Proponuję przeczytać więcej niż jeden numer CDA. A może po prostu sprytnie wplecionego
w tekst żartu nie możesz wyłapać ? A może ich zwyczajnie nie rozumiesz ? Gdzie humor
? Poza oczywistymi ( AR / GW / NL ) to także choćby w recenzjach.


W CDA najczesciej pojawia sie humor zwany ironią. Czasem całe recenzje są napisane w dosc przesmiewczy sposob,który niektórych moze nie bawic. Ale mnie bawi, kiedy recenzenci sie wyzywaja w kaszance zone, albo pisza w wesoły sposob. Samo NL rzadko mnie w sumie bawi, czesciej usmiecham sie przy absurdalnych gadkach w gejmłokerze.
A Click? Przeczytałem pare numerów i, szczerze mowiac, nie wiem kogo smieszna przgody clickersa, czy jak to sie tam nazywa. A odpowiedzi na listy wydaja mi sie czasami dosc naciągane, tak jakby redaktorzy na siłe starali sie byc smieszni, i nie zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:21, KŁEJK napisał:

> Humor? Nie wiem gdzie O.o :D
Proponuję przeczytać więcej niż jeden numer CDA. A może po prostu sprytnie wplecionego
w tekst żartu nie możesz wyłapać ? A może ich zwyczajnie nie rozumiesz ? Gdzie humor
? Poza oczywistymi ( AR / GW / NL ) to także choćby w recenzjach.



Eee? O.o To, że ciebie to śmieszy, nie znaczy, że mnie też musi śmieszyć? Wyrażam swoją opinię na ten temat. Według mnie CDA nie posiada humoru, to że ty uważasz inaczej nie znaczy, że ja nie mam racji. Opanuj się trochę, bo czepiasz się o każde moje słowo. Rozróżniaj opinię od faktów.

Jak powiem, że nie lubię czytać CDA to też się na mnie rzucisz?

PS Aha i gratuluje zgadywania. Mam owiele więcej numerów CDA niż kilka. Ale to szczegół panie wszechwiedzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:06, 332 napisał:

Eee? O.o To, że ciebie to śmieszy, nie znaczy, że mnie też musi śmieszyć?

Nie. Nie musi.
>Wyrażam swoją

Dnia 15.12.2008 o 17:06, 332 napisał:

opinię na ten temat.

Ja także.
>Według mnie CDA nie posiada humoru, to że ty uważasz inaczej nie

Dnia 15.12.2008 o 17:06, 332 napisał:

znaczy, że ja nie mam racji.

A gdzie ja napisałem że nie masz racji ? -_- Zasugerowałem że może go po prostu tam nie zauważasz.
>Opanuj się trochę,
Nie, dziękuję.
>bo czepiasz się o każde moje słowo.
Jak mam ku temu powody to tak.
>Rozróżniaj

Dnia 15.12.2008 o 17:06, 332 napisał:

opinię od faktów.

Rozróżniam. Poza tym miło by było gdybyś odpowiedziała na moje pytania zawarte w tamtym poście a nie je olewała ...

Dnia 15.12.2008 o 17:06, 332 napisał:

Jak powiem, że nie lubię czytać CDA to też się na mnie rzucisz?

Jak mi nie powiesz dlaczego tak uważasz to być może.

Dnia 15.12.2008 o 17:06, 332 napisał:

PS Aha i gratuluje zgadywania. Mam owiele więcej numerów CDA niż kilka.

Więc nie lubisz tego pisma ale je kupujesz ?
>Ale to szczegół

Dnia 15.12.2008 o 17:06, 332 napisał:

panie wszechwiedzący.

Boże, pomyliłem się ... nie-mo-żli-we. Jak to się mogło stać?!

A teraz bez ironii - tak mogłem się pomylić. Każdemu się zdarza nie ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu tak ogólnie przejrzałem sobie najnowszy numer Clicka i jestem raczej zawiedziony. Teksty w żaden sposób mnie nie zachwycają , konkurencyjnego Playa dużo przyjemniej mi się czyta , nie wspominając już o CDA. A pełniaki w Clicku to strasznie cienkie dają , akurat w tym numerze wyjątkowo dali świetnego Morrowinda , ale jest to już odgrzewany kotlet... A co do dodatków to nie ma co ukrywać , że Tribunal to imo dno , jedynie Bloodmoon daje jeszcze jakoś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to widzę... Być może go nie zauważam, bo mnie on nie śmieszy?

Jakie niby zadałeś mi pytanie? Oo
To niby było pytanie? Czytając to raczej nie brzmi jak pytanie, ewentualnie jak stwierdzenie, czy pytanie retoryczne, ale ok. - "A może po prostu sprytnie wplecionego w tekst żartu nie możesz wyłapać ? A może ich zwyczajnie nie rozumiesz ? Gdzie humor ?"

Po co mam wyłapywać jak mnie nie śmieszy? Skoro mnie nie śmieszą to żeby tak ocenić muszę go rozumieć. Przynajmniej tak mi się wydaje. Na ostatnie sam sobie odpowiedziałeś...

Dnia 15.12.2008 o 17:14, KŁEJK napisał:

Więc nie lubisz tego pisma ale je kupujesz ?


Nie jest to moje ulubione pismo. Co nie zmienia faktu, że czasem kiedy mam więcej kasy je kupuje lub kiedy coś mnie w danym numerze zainteresuje. Kiedyś czytałam zawsze CDA, później i teraz rzadziej.

Dnia 15.12.2008 o 17:14, KŁEJK napisał:

Boże, pomyliłem się ... nie-mo-żli-we. Jak to się mogło stać?!


Jakbyś nie oceniał po "a wydaje mi się" to w ogóle by nie miało miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prośbę dla kolekcjonerów(choć nie tylko) Clicka! W numerze z sierpnia 2000 r. (8/2000) jest jeden artykuł pt. "Pogaduszki internetowe" lub coś w tym stylu. Jakby ktoś mógłby mi to zeskanować i przesłac na maila (radek.rick[at]gmail.com) byłbym naprawdę wdzięczny. Chodzi o to, że na ten temat piszę prezentację maturalną i każda wzmianka się przyda. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować