Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 16:38, Sir Elrond napisał:

Ciekawe czemu zmieniali clicka.Przeważnie coś co jest dobre się zmienia na lepsze albo
pozostawia takie jakie jest, a w clicku zaś z dobrego zrobili jeszcze gorsze. Po co te
zmiany ?


Bo myśleli, że więcej ludzi będzie kupywac, a teraz ten nr. wszyscy kupili dla CoJ''a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:38, Sir Elrond napisał:

Ciekawe czemu zmieniali clicka.Przeważnie coś co jest dobre się zmienia na lepsze albo
pozostawia takie jakie jest, a w clicku zaś z dobrego zrobili jeszcze gorsze. Po co te
zmiany ?

Clicka! zmienili ze wzgledu na czytelnikow. Ciagle dostawali listy "dajcie lepsze pelniaki" lub "dajcie wiecej stron". no i zrobili. Recenzje niestety przez to staly sie bardziej dretwe, jednak klimat pozostal. Od dzis regularnie kupuje Clicka! i CDA.
A jesli narzekacie na pelniaki, to marsz do kiosku po Playa. Czytania tam tyle ile na lekarstwo, ale pelniaki rekompensują cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:58, heaton 1992 bdg napisał:

> http://img137.imageshack.us/img137/9403/screenfun40ay6.jpg
>
> Czy to czasopismo czegoś nie przypomina?
No to naprawdę bardzo przypomina starego Clicka! , tyle , że nie wiadomo kto pierwszy
wymyślił takie kolory , może jest to po prostu czysty przypadek :D



Ja myślę, że przypadek, ale nigdy nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez myślę że jest to przypadek no bo pamiętam że na początku CD-Action nie miało mieć takiej nazwy jak teraz. Mieli się nazywać chyba CDPower ale nazwa była już zajęta.
A tu jest zbieżność w wyglądzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi... gdybym zobaczył tą okładkę tak gdzieś, a nie w tym temacie to za Chiny bym jej nie skojarzył z Clickiem! Przecież tylko kolor tytułu się zgadza, no i co? Podobają się im te kolory lub po prostu najlepiej pasują. Nie widzę poza tym nic podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już może jakieś info o nowym numerze , kiedy się ukaże , itp. ? Będę bardzo wdzięczny , na ich stronie internetowej nie jest nic napisane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Cilck''a z powodu pełniaka - Call of Juarez, ale również pozytywnie zaskoczyło mnie parę artykułów o grach o, których w CDA w ogóle mowy nie było... Co nie znaczy jednak, że zacznę regularnie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 13:02, cybekziom napisał:

E, tam !
Jak dla mnie "Click!" to takie "Cd-Action" dla ubogich...



Co to znaczy "dla ubogich????".Cd-Action kosztuje o 5 zł więcej i fakt ,że tam jest więcej stron ,fajniejsze artykuł i wogle.Ale to nie znaczy że możesz tak pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Click! jest słaby.Nie mam w pełni zaufania co do ich profesjonalizmu,tzw nie mam zaufania ocen które on wystawiają w recenzjach,natomiast z CDA zgadzam się zawsze z oceną końcową.Zresztą nie podoba mi się nowy lay Clicka! Za bardzo podobny do KŚG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 13:02, cybekziom napisał:

E, tam !
Jak dla mnie "Click!" to takie "Cd-Action" dla ubogich...



Aha, czyli jak komuś podoba się coś tańszego to znaczy, że jest ubogi? Rozumiem... Ci co czytają CDA mają wille, ci co czytają Click! mieszkają w domkach z drewna. Twój tok myślenia mnie powala.

Jeśli ktoś kupi Hour of Victory (100zł) to znaczy, że jest bogaty, a jak ktoś kupi S.T.A.L.K.E.R: SoC (50zł) to jest biedny?
A wiesz czym te gry się różnią i która jest lepsza (pod wielom względami)?
Pozory mylą, co nie? A i cena nie mówi o jakości....

Zresztą rozsądny człowiek nie określa wartości po cenie... A i stanu majątkowego po kupowanym towarze też nie. Bo kasa jak wiesz nie jest po to, by ją wydawać na prawo i lewo. Możesz mieć 10 tysięcy w portfelu, ale chyba lepiej kupić za to duużo fajnych gier, a tańszych niż mniej droższych, a gównianych -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować