Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Click przez 2 ostatnie numery wymiata, nowa formuła sie sprawdza, zarówno pod względem tekstu jak i pełniaków (Call of Juarez z poprzedniego miesiąca i Dawn of Magic z tego), jest co czytać i jest w co grać, pełniakami to ostatnio CDA przebija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że nie zaopatrzyłem się w poprzedni numer Clicka! ale ten kupie bankowo! Dawn of Magic - jestem niesamowicie mile zaskoczony :) grał ktoś? to jest bardziej H&S czy rodzimy cRPG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że jestem fanem CDA, a opinia, którą teraz wyrażę o Click''u! jest moją sugestywną opinią.
Za Click''iem! jakoś nigdy nie szalałem. Kupiłem kilka numerów, głównie po zmianach, żeby przekonać się, jak się prezentuje to pismo i nie przypadło mi do gustu. Natomiast CDA kupował mój brat kupował od samego początku i już tedy je czytałem, natomiast od kilku lat ja kupuję każdy numer.
Nowy styl Click''a! jest jak dla mnie za sztywny. Teksty są pisane, tak jakby pisali je "ludzi w garniturach". Po prostu sztywne. Natomiast w CDA teksty są pisane profesjonalnie, lecz nie sztywno.
Ktoś wcześniej stwierdził że Click wymiata pełniakami, oraz że ma lepsze od CDA. Hę? W nowym Click''u Dawn Of Magic, a w nowym CDA Fable. Sądzę, ze Fable jest "ciutkę" lepsze.
W pojedynku Click! - CDA wg. mnie bezsprzecznie wygrywa CDA.
Jeszcze raz podkreślam - to jest moje skromne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem ostatniego skoku jakościowego może ktoś mnie wyśmieje, ale przynajmniej mi się tak wydaję. Coraz lepsze pełniaki no i co by nie mówić dużo lepsza niż poprzednio oprawa graficzna. Zobaczymy czy Click da radę nawiązać do obecnie najlepszego chyba na rynku CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem nowego Clicka i mogę powiedzieć że nie żałuje wydanej na niego kasy moim zdaniem pełniaki średnie w porównaniu do CDA zaś same recenzje są powiedzmy bardzo dobre, jedynie mi żal że żaden pełniak nie chce mi działać na mojej karcie graficznej(stary szmelc) i muszę gry testować u kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:14, Lord Illidan napisał:

Dziś kupiłem nowego Clicka i mogę powiedzieć że nie żałuje wydanej na niego kasy moim
zdaniem pełniaki średnie w porównaniu do CDA


W Cilcku nigdy nie było tak naprawdę rewelacyjnych pełniaków więc to nie jest żadna sensacja. Za to zdarzały sie przypadki że jakiś pełniak pojawiał sie w CDA, a kilka miesięcy później dokładnie ten sam był w Clicku. Co zaś tyczy sie recenzji to te są takie jakie ukazują sie gry. Na to już redakcja żadnego wpływu nie ma. Od siebie dodam że ja Clicka nie kupuje, głównie z tego względu że wydawany jest na kiepskim papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W clicku jest około 30 stron reklam!!!Policzyłem z nudów to do czytania zostaje jakies 70 ston lekka porażka . Co do pełników to 2 złote zrobiły dużą rózniece :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 20:23, tomato99 napisał:

W clicku jest około 30 stron reklam!!!Policzyłem z nudów to do czytania zostaje jakies
70 ston lekka porażka . Co do pełników to 2 złote zrobiły dużą rózniece :]

No wiadomo, że około 1/4 pisma to reklamy. Żadna nowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:48, Robak 007 napisał:

Od razu mówię, że jestem fanem CDA, a opinia, którą teraz wyrażę o Click''u! jest moją
sugestywną opinią.
Za Click''iem! jakoś nigdy nie szalałem. Kupiłem kilka numerów, głównie po zmianach,
żeby przekonać się, jak się prezentuje to pismo i nie przypadło mi do gustu. Natomiast
CDA kupował mój brat kupował od samego początku i już tedy je czytałem, natomiast od
kilku lat ja kupuję każdy numer.
Nowy styl Click''a! jest jak dla mnie za sztywny. Teksty są pisane, tak jakby pisali
je "ludzi w garniturach". Po prostu sztywne. Natomiast w CDA teksty są pisane profesjonalnie,
lecz nie sztywno.
Ktoś wcześniej stwierdził że Click wymiata pełniakami, oraz że ma lepsze od CDA. Hę?
W nowym Click''u Dawn Of Magic, a w nowym CDA Fable. Sądzę, ze Fable jest "ciutkę" lepsze.
W pojedynku Click! - CDA wg. mnie bezsprzecznie wygrywa CDA.
Jeszcze raz podkreślam - to jest moje skromne zdanie ;)

CDA jest jeszcze z poprzedniego miesiąca czyli powinno być porównanie Fable do Call of Juarez, Fable można kupić za niecałe 20zł, w nowym Clicku hitem jest raczej Paradise, znakomita przygodówka twórców Syberii, Dawn of War również jest ciekawą grą, ciekawe czy CDA go przebije ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:07, szynka140 napisał:

CDA jest jeszcze z poprzedniego miesiąca czyli powinno być porównanie Fable do Call of
Juarez, Fable można kupić za niecałe 20zł, w nowym Clicku hitem jest raczej Paradise,
znakomita przygodówka twórców Syberii, Dawn of War również jest ciekawą grą, ciekawe
czy CDA go przebije ;]

Tzn. mówisz chyba o Dawn of Magic, bo to i Dawn of war to trochę inne gry. I z tego co wiem to ta druga jest znacznie lepsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 08:17, kitek0101 napisał:

> CDA jest jeszcze z poprzedniego miesiąca czyli powinno być porównanie Fable do Call
of
> Juarez, Fable można kupić za niecałe 20zł, w nowym Clicku hitem jest raczej Paradise,

> znakomita przygodówka twórców Syberii, Dawn of War również jest ciekawą grą, ciekawe

> czy CDA go przebije ;]
Tzn. mówisz chyba o Dawn of Magic, bo to i Dawn of war to trochę inne gry. I z tego co
wiem to ta druga jest znacznie lepsza :).

taa przyzwyczajenie :P Warhammer rulezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu Click pod względem pełnych wersji znowu bardzo mnie zawiódł , jak dla mnie niestety zupełnie nic ciekawego , a do poczytania to ja mam CD-Action oraz Playa. No nic , mówi się trudno , może w przyszłym miesiącu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę kupować KŚGry. Zawiedli mnie ostatnio trochę pełną wersją, a praktycznie jej brakiem, ale piszą świetne recenzje i od czasu do czasu dają naprawdę wyczesane gry. (Kilka miesiecy temu Two Worlds)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 12:09, Sebat1 napisał:

W tym miesiącu Click pod względem pełnych wersji znowu bardzo mnie zawiódł , jak dla
mnie niestety zupełnie nic ciekawego , a do poczytania to ja mam CD-Action oraz Playa.
No nic , mówi się trudno , może w przyszłym miesiącu będzie lepiej.


Dużo kasy poszło na CoJ dlatego w tym miesiącu musieli dać coś starszego, co nie znaczy że nie mniej grywalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 12:31, Kraju92 napisał:

Dużo kasy poszło na CoJ dlatego w tym miesiącu musieli dać coś starszego, co nie znaczy
że nie mniej grywalnego.


Widzę że Click powoli zamienia się w drugiego Playa , który to , jak da jakąś fajną pełną wersje to w następnym miesiącu daje o wiele gorsze pełniaki , albo zupełnie nic nie daje - ale to tylko moje zdanie.

PS. Jak ja Cię dawno na forum nie widziałem , co się stało z twoją aktywnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć czy opłaca się kupić nowy nr clicka dla beta wersji Sacred 2 ? Jak wygląda merytorycznie ten tekst opisana jest rozgrywka z bety czy może większość tekstu to lanie wody i pisanie o wszystkim tym co wiemy od początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 12:54, Sebat1 napisał:

Widzę że Click powoli zamienia się w drugiego Playa , który to , jak da jakąś fajną pełną
wersje to w następnym miesiącu daje o wiele gorsze pełniaki , albo zupełnie nic nie daje
- ale to tylko moje zdanie.


Click! to teraz połączenie wszystkich pism dostępnych na rynku między innymi właśnie Play i KŚG, ale zmiany wyszły im na lepsze.

Dnia 17.09.2008 o 12:54, Sebat1 napisał:

PS. Jak ja Cię dawno na forum nie widziałem , co się stało z twoją aktywnością ?


Ostatnio jestem trochę zapracowany. Szkoła, zin i jeszcze klan to za dużo, dlatego musiałem z czegoś zrezygnować, niestety padło na forum gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować