Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2008 o 21:28, heaton 1992 bdg napisał:

Też wolę CDA ale Click! zbieram już Półtora roku a Cd-Action też co miesiąc kupuje
:)))


A ja lubie i to i to:)Mam najnowszy numer i CDA i Click! fakt że CDA jak dla mnie jest lepsze ale CLICK! ma w sobie to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 17:53, Patryk Mogilno napisał:

PS: "Ten Lider" ma tylko dlatego 150 stron przez reklamy tak by miał z 60

Nawet nie chcę wiedzieć, jaką ocenę masz z matematyki. W każdym bądź razie według Twojego liczenia wychodziłoby że reklam w tym piśmie jest jakieś 90 stron, co jest po prostu wierutną bzdurą.

Co do Clicka! ... Dają fajne pełniaki. Ale te ich recenzje gier to przypominają wręcz zapowiedzi, a nie porządne opisy. No, ale jak za te parę drobniaków, to i tak całkiem niezłe. Więcej chyba nie można od redakcji wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, to Click jest tańszym i uboższym bratem CDA. Słabe pełniaki (choć zdarzały się rarytasy), kiepskie recenzje... Czyli po prostu szmatławiec, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może uboższym bratem ale to wcale nie znaczy że jest słabą gazetką , według mnie całkiem niezłą zresztą kupuje to czasopismo od półtora roku no i CDA też to samo :)))))))))))))))))))))):DDDD:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click lubie za fajne recki i pelniaki. Tylko szkoda ze malo dawają RPG-ow. Ale za 7 zeta nie można narzekac. Warto odnotowac ze daje mniej reklam niz w CDA. Niestety dosc malo dają stron. Ale jak napisalem wyzej - za 7 zlotych to mozna kupywac Clicka w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 23:00, Paladzior napisał:

Click lubie za fajne recki i pelniaki. Tylko szkoda ze malo dawają RPG-ow. Ale za 7 zeta
nie można narzekac. Warto odnotowac ze daje mniej reklam niz w CDA. Niestety dosc malo
dają stron. Ale jak napisalem wyzej - za 7 zlotych to mozna kupywac Clicka w ciemno.

No według mnie też , 7 zł to naprawdę mało , otrzymujemy gazetkę z płytą DVD 8,5 GB z 2 lub 3 pełnymi wersjami kilkoma demami i innymi jeszcze bajerami , jak dla mnei warto kupić Click! za to 7 zł ...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak już mam wybierać między CDA, a Click!, to wybieram Click!. Dlaczego? Otóż CDA ma niekiedy bardzo aroganckie recenzje, a poza tym w tych recenzjach jest mało konkretów. Pełno rozmyśleń, przemyśleń...
Jest tańszy, ma mniej wprawdzie stron, ale ich zapowiedzi i recenzje, to same ważne gry. Poza tym zwykle są lepsze gry na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:06, Grinczar napisał:

A ja jak już mam wybierać między CDA, a Click!, to wybieram Click!. Dlaczego? Otóż CDA
ma niekiedy bardzo aroganckie recenzje, a poza tym w tych recenzjach jest mało konkretów.
Pełno rozmyśleń, przemyśleń...

Z tym się zgadzam. Czasami wydaje mi się że rozwodzą się nad szczegółami aż za bardzo. Najlepiej kupować takiego Clicka! i CDA, żeby mieć porównanie co do gry. Nawet w tak wielkich recenzjach jak w CDA, nie zawsze jest opisane wszystko.

Dnia 03.08.2008 o 16:06, Grinczar napisał:

Jest tańszy, ma mniej wprawdzie stron, ale ich zapowiedzi i recenzje, to same ważne gry.
Poza tym zwykle są lepsze gry na płycie.

Hmm... co do tego stwierdzenia że Click! daje lepsze gry na dvd, to wątpię. Mi się znowuż wydaje że daje coraz to gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2-3 miesiące temu zadzwonił do mnie telefon z informacją, że wygrałem w konkursie sms, podałem swoje dane ( adres itp) i powiedzieli mi, że w ciągu 4 tygodni nagroda zostanie wysłana. I tu moje pytanie gdzie powinienem się zgłosić aby zapytać co się stało/dzieje z moją nagrodą ?

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować