Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson na celowniku

42 postów w tym temacie

Domek

Florida Bar Association, organizacja wydająca i zarządzająca uprawnieniami adwokackimi, po raz kolejny złożyła w sądzie skargę na jednego ze swoich "podwładnych" - szeroko znanego graczom Jacka Thompsona. Czyżby oznaczało to zmierzch kariery antygrowego aktywisty?

Przeczytaj cały tekst "Jack Thompson na celowniku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek przypomina mi kogoś swoją postawa (łamanie zakazów sędiów) niech na chwole pomyśle.... już wiem to typowy przykład polskiego polityka :) (bez obrazy dla niektórych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już wiem dlaczego było o nim dość cicho od dłuższego czasu.........
ale facet nieźle wpadł - czyżby był przykładem dla naszego ministra edukacji ?!
jak tak - to żeby pan Roman G. też dostał zakaz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wolę od tego pana naszego Romana. G. Co do niego samego, mam nadzieję że załatwią go wkońcu i więcej nie będzie się błaźnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, żeby nam, graczom, specjalnie na tym zależało, no ale przyznajcie - jakąś tam irracjonalną satysfakcję byśmy > z tego mieli.

Taaak i to jaką irracjonalną satysfakcję ;]
(Buhahahahaha!!!! i towarzyszący temu podźwięk ostrzenia pazurów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlip, chlip, taki doskonały prawnik jeszcze pracę straci. I kto będzie bronić moralności graczy :P ?
Gdyby Mr. Thompson żył dawno temu, to pewnie Hunowie nie najechaliby Europy, a zapewne zrobili to bo grali w gta.

BTW: może niech ów prawnik użyje swego "nazwiska" i strzeli sobie w głowę, gdy okaże się, że jego "misja" nie odniesie skutku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:09, ArnoldAnhilator napisał:

Gdyby Mr. Thompson żył dawno temu, to pewnie Hunowie nie najechaliby Europy, a zapewne zrobili
to bo grali w gta.


A Ty myślisz, że w co grała inkwizycja? ;P

A co do sprawy... Te niektóre komentarze pana T. mnie dobijały. Może jest jakaś szansa na spokój (chociaż chwilowy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem". :) Pan Thompson jednak święty sam nie jest. A może po prostu "Ten, który walczy z potworem sam się nim staje"? Mi w gry gramy, a nie z nimi walczymy, więc nas ta ostatnia zasada nie dotyczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:12, Adham napisał:

A Ty myślisz, że w co grała inkwizycja? ;P


BTW: ciekawe w co grał Hitler, że był taki po**********? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha :D
w koncu dadza popalic temu niepoprawnemu czlowiekowi :D
Ciekawe, ze jeszcze jego nikt nie zabil pod wplywem brutalnej gry Oo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dla niego.
Wszystkie gry są dziełem szatana, ale GTA to jest już coś gorszego - nawet określenie "pomiot szatana" nie jest adekwatne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobne ludzie przez gry się robią agresywni... No i właściwie mają rację, Jack jest przez nie bardzo agresywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować