Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Pomyśl o tym co czuje przez tą całą tułaczkę po Faerunie biedny Boo :( Tyle zmian klimatycznych, nowych ludzi i niebezpieczeństw, biedny chomik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:48, Sth`Devilish napisał:

Pomyśl o tym co czuje przez tą całą tułaczkę po Faerunie biedny Boo :( Tyle zmian klimatycznych,
nowych ludzi i niebezpieczeństw, biedny chomik :(

Eeeee tam. Boo to miniaturka wielkiego kosmicznego chomika, to mądry i zapewne wiekowy chomik, który przybył do Faerunu by wspierać swą mądrością biednego "O Jeden Cios w Głowę Za Dużo" Minsca. Wątpię by jakaś zapyziała planeta i banda barbarzyńców były go w stanie jakkolwiek zmartwić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:51, Hubi Koshi napisał:

Eeeee tam. Boo to miniaturka wielkiego kosmicznego chomika, to mądry i zapewne wiekowy chomik,
który przybył do Faerunu by wspierać swą mądrością biednego "O Jeden Cios w Głowę Za Dużo"
Minsca. Wątpię by jakaś zapyziała planeta i banda barbarzyńców były go w stanie jakkolwiek
zmartwić :-)


Ale przecież Boo zdołał do tej pory poznać tylko jedną planetę - a była nią pełna nierówności i kraterów głowa Minsca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:07, Sth`Devilish napisał:

Ale przecież Boo zdołał do tej pory poznać tylko jedną planetę - a była nią pełna nierówności
i kraterów głowa Minsca ;]

Nie zgodzę się, ostatecznie wiemy jedynie tyle o Boo, ile mówi nam Minsc. Nic nie wiemy o okresie ZANIM nasz dobroduszny kopacz tyłków zakupił małego Wielkiego chomika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie możliwości zdobycia zbroji z ankegha:
1) zabijasz jednego i zanosisz skorupę do kowala w Beregoście, który za 5000 sztuk złota wykuje nowy pancerz
2) idziesz do Nashkel i w miejscu o współrzędnych x=186, y=2744 odnajdujesz skrytkę, w której znajduje się szukana zbroja
Aby wyświetlić wpsółrzędne należy nacisnąc klawisz L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:20, Xanax napisał:

Sa dwie możliwości zdobycia zbroji z ankegha:
1) zabijasz jednego i zanosisz skorupę do kowala w Beregoście, który za 5000 sztuk złota wykuje
nowy pancerz
2) idziesz do Nashkel i w miejscu o współrzędnych x=186, y=2744 odnajdujesz skrytkę, w której
znajduje się szukana zbroja
Aby wyświetlić wpsółrzędne należy nacisnąc klawisz L.

jak jestem w tym miejscu to tam nic nie ma tylko jakie spole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kursor dokładnie w tym punkcie, o którym napisałem wcześniej. Skrytka znajduje się trochę na prawo i w dół od małego świerku, rosnącego w połowie pola wysuniętego najbardziej na zachód. Szukaj dokładnie a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:40, Xanax napisał:

Musisz mieć kursor dokładnie w tym punkcie, o którym napisałem wcześniej. Skrytka znajduje
się trochę na prawo i w dół od małego świerku, rosnącego w połowie pola wysuniętego najbardziej
na zachód. Szukaj dokładnie a znajdziesz.

nie wiem....szukam tego i szukam najwyzej to mam x-184 y-2658 iles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:28, witek194 napisał:

> Sa dwie możliwości zdobycia zbroji z ankegha:
> 1) zabijasz jednego i zanosisz skorupę do kowala w Beregoście, który za 5000 sztuk złota
wykuje
> nowy pancerz
> 2) idziesz do Nashkel i w miejscu o współrzędnych x=186, y=2744 odnajdujesz skrytkę, w
której
> znajduje się szukana zbroja
> Aby wyświetlić wpsółrzędne należy nacisnąc klawisz L.
jak jestem w tym miejscu to tam nic nie ma tylko jakie spole :P

nie masz jakiś modów? bo pamiętam że któryś to zmieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się rozwiązać problem graficzny Baldura na GeForce''ach 8xxx. Wystarczy w DirectX w zakładce "Ekran" wyłączyć "Przyspieszenie DirectDraw" i wszystko działa jak należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:01, Thuavir napisał:

Udało mi się rozwiązać problem graficzny Baldura na GeForce''ach 8xxx. Wystarczy w DirectX
w zakładce "Ekran" wyłączyć "Przyspieszenie DirectDraw" i wszystko działa jak należy :D

Gdzie to dokładnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:01, Thuavir napisał:

Udało mi się rozwiązać problem graficzny Baldura na GeForce''ach 8xxx. Wystarczy w DirectX
w zakładce "Ekran" wyłączyć "Przyspieszenie DirectDraw" i wszystko działa jak należy :D


i tu się pojawia pytanie :D
Jak z prędkością działania gry po wyłączeniu przysp. DDraw ? Nie ma żadnych "skoków", "szarpnięć grafiki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 00:03, lothar-mb napisał:

> Udało mi się rozwiązać problem graficzny Baldura na GeForce''ach 8xxx. Wystarczy w DirectX

> w zakładce "Ekran" wyłączyć "Przyspieszenie DirectDraw" i wszystko działa jak należy
:D

i tu się pojawia pytanie :D
Jak z prędkością działania gry po wyłączeniu przysp. DDraw ? Nie ma żadnych "skoków", "szarpnięć
grafiki" ?

Żandnych nieprawidłowości w działaniu gry nie zauważyłem, nawet w czasie walki i rzucania czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko w Konfiguracji opcja "Wyszukiwanie drogi" ustawiona jest na 32000.
Z tego co sięgam pamięcią do starszego wydania było tam jakaś niższa wartość.
Czy zostawić te 32000 czy lepiej zmniejszyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować