Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. jednak z lekkim opóźnieniem?

80 postów w tym temacie

ja tam nie czekam obgryzajac paznokcie. Po prostu jak bedzie to bedzie, wtedy bede sie martwil. Za duzo jest dobrych gier na swiecie zeby robic w gacie z powodu jednej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na herosow 5 i na dark crusade czekalismy i wyszlo tym grom to na dobre...

moze wlasnie przez ta bete sie wszystko opozni? moze beta testerzy wskazali nowe bledy/mozliwosci ktre latwo mozna usunac i wlasnie dlatego gra bedzie troche opozniona....

wole troche dluzej poczekac niz dostac gre niedopracowana...

jakby tak przetrzymali troche boiling point to tez byloby extra bo dopiero patch 2 poprawil gre na tyle ze dalo sie bezproblemowo grac - wszystkim spragionym stalkera polecam ta gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He-he-he... ((c) Jacek Gmoch)

Tak skomentuję. Kiedyś byłem na S.T.A.L.K.E.R.-a napalony, ale w miarę, jak odkrawali kolejne elementy RPG... Cóż, FPS, nawet dobry, to wciąż FPS... Nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę rzec?...LOL. I oby na tych paru dniach się skończyło, czego twórcom z całego serca życzę, jako że na grę czekam z niecierpliwością i niezachwianą nadzieją na duuuużo nieprzespanych nocek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle powstrzymuję się od chotwego slangu, ale teraz nie mogę się powstrzymać: Buahahaha, lol, rotfl :].

Cytując jeden z komiksów Garfielda "Niech żyje niekompetencja" :].

Ale nie martwmy się, podobno Książe budzi się z Wiecznego snu, więc będzie w co grać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tak czy siak gra miejsce w historii ma zapewnione. Jak nie ze względu na efekt końcowy, to przynajmniej za jeden z najdłuższych okresów* produkcji w historii branży :D Albo jako największe nieporozumienie 2007 roku?...

*- użyłem chyba odpowiedniego słowa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee... chyba nie ;). Najdluzej ludzie czekaja na Duke Nukem Forever. Mija juz dziesiec lat od pierwszych informacji, a gry jak nie bylo tak nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 12:50, Piotrek K. napisał:

Ee... chyba nie ;). Najdluzej ludzie czekaja na Duke Nukem Forever. Mija juz dziesiec lat od
pierwszych informacji, a gry jak nie bylo tak nie ma :D


Hę, na Preya też się troszeczkę czekało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwana : percepcja oczywista. Nic nowego. Ale smiem twierdzic ze lepiej troche poczekac i miec super gre na dx10 niz dobra na dx9. Oczywiscie "troszeczke" wybieglem w przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Ma być 23 Marca bo to dzień moich urodzin!. xP Ale skoro słyszę, że będę musiał jeszcze czekać na polonizacje to nici z moich cichych marzeń by mieć gre w dzień urodzin... Czy ta polonizacja jest konieczna? Ja równie dobrze mógłbym grać w wersje angielską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów zaczęły się opóźnienia premiery (na szczęście tylko kilka dni)... do bani będzie jak się okaże ze premiera znów zostanie kosmicznie przesunięta (np na 2008)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:30, piero92 napisał:

(na szczęście tylko kilka dni)...



Wierzysz , że to kilka dni ?? Bo ja jakoś nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Dopóki nie przeczytałem tego newsa, byłem (w miarę) pozytywnie nastawiony do Stalkera - teraz już powoli zaczynam wątpić i nie wiem, czy przypadkiem nie daruję go sobie... chociaż kto wie - zobaczymy jakie będą recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować