Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znany jest już producent filmu Metal Gear Solid

48 postów w tym temacie

Tojo Vin Diesel nie bedzie grać Hitmana hdzieś czytałem o tym info,dla mnie było by najlepiej jakby zagrał go aktor grał głowną rolę w Transporterze i Crank.

A co do MGSa to juz Hideo się postara by fabuła była arcymistrzowska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS... dla mnie nic specjalnego. Bardziej bym się cieszył jakby wyszedł film na podstawie Gothica! To dopiero byłby hit (zwłaszcza w Polsce i Niemczech)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:16, Selv napisał:

Swoja drogą, filmowy mgs to będzie całkowicie nowa i pewnie płytka historia ułożona na potrzebę
filmu czyli syf.


Kurcze wolałbym standartową wersję historii- przesiąknięta patosem i przekombinowaną. To jest właśnie to za co kocham MGS''a:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że to będzie profanacja legendy.... no chyba że sam Kojima będzie nadzorował cały projekt. Oby miał równie świetną fabułę co gry z tej serii. Ale coś czuję, że to będzie durny film akcji. :/ Tak czy siak od tego filmu zależy to, czy MGS zyska rozgłos u ludzi, którzy z grami nie mają zbyt wiele wspólnego (o tak, większy rozgłos by się przydał MGS''owi :] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę, Snake wypadający z conajmniej dwoma Famasami z wielkim cygaro w pysku x)

Nie da się zrobić filmu z gry której same wstawki trwały ~6h a fabuła sięgała 40 lat wstecz. Będzie kicz roku, nawet sam Hideo nie pomoże bo spłycony film, to żaden mgs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, nareszcie najlepsza seria gier w historii doczeka się własnego filmu, a pod nadzorem Kojimy nie może się nie udać. W końcu MGS to nie tylko 4 znane z konsol PSX/PS2/PS3 odsłony serii więc ze znalezieniem odpowiedniej fabuły do filmu tak by nikt nie poczuł się oszukany nie powinno być problemu.
No i dzięki Bogu przynajmniej tego Uwe nie spieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Kojima mówił: "filmy rządzą się innymi zasadami niż gry". Kiedyś chciał, aby MGS filmowy miał być zupełnie inny od tego growego, ciekawe jak to w końcu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dobrze że Uwe nie spieprzy... Ale ja jeszcze pamiętam, jaka była podjara, że Dooma kręci Bartkowiak, nie Uwe... a gówno nieprzeciętne wyszło. Więc jeszcze bym się nie cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zrobią kaszanę z tego filmu, to raczej już nikt nie zobaczy w tego typu produkcjach fontannny kasiory :P
a gdyby wyszedł HIT - to byśmy mieli znacznie więcej ekranizacji gier, bo by się tym interesowali ludzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisza na necie (heh..) mr. Kojima dosc mocna macza palce w projekcie filmowym i mam nadzieje ze bedzie mial bardzo duzo do powiedzenia.. niech swiety gaj da tylko kase.. efekty niech robi ilm a snake niech zagra kurt russel (co jak co ale postac snake byla wzorowana na snaku pliskenie z ucieczce z ny gdzie jak wiemy gral kurt russel)
pytaniem czy beda ekranizowac 1 czesc... czy moze bedzie osobna historia w swiece mgs i w jakich czasach..
kurt russel moze i nie jest najmodlszy juz ale odpwoiednia historia charakteryzacja.. (kto wie moze bedzie gral starzejacego sie snaka -> wkoncu jest klonem...)

coz czekamy na wiecej oficjalnych informacji.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do aktorów, którzy mogli by zagrać w filmie: wyszperałem w necie kilka ciekawych fotek :D

Dochodzę do wniosku, że MGS jest tak przesiąknięty kinematografią, że zrobić z niego film to będzie naprawdę karkołomne zadanie. Ale cóż, życzę powodzenia :)

20070212000058

20070212000124

20070212000152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować