Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2010 o 21:45, Jaki_Gahn napisał:

Nie śledziłem tego, co piszą o TDU2, dopiero listą się zainteresowałem. Heh, w DLC? Czyli
będziemy płacić 2x za to, co powinno być już w TDU2?


Przecież do pierwszej części też wydali carpacka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 23:31, Jaki_Gahn napisał:

I tego też nie pochwalam? ;) Naciągnie ludzi na dodatkowe koszty.


Ludzie kupują dlc, dlatego firmy je wydają.. proste, czy nam się to podoba czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałem sobie na rodzimym serwisie Polygamia o nowym TDU2. Panowie mieli okazję przetestować wersję testową i odpowiedzieć na pytania zadane przez użytkowników portalu. Muszę powiedzieć, że to co tam czytam w ogóle nie napawa optymizmem. Wychodzi na to, że będzie niestety bez żadnej rewelacji i jeśli ktoś nie jest fanem pierwszej części to druga go raczej nie oczaruje.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,8957902,Odpowiadamy_na_Wasze_pytania_o_Test_Drive_Unlimited.html?bo=1

Sam czekam na pierwsze recenzje i oceny. Poczytam, popatrzę i może się skuszę, ale na chwilę obecną nastawiony jestem na kupno gry w momencie kiedy stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy TDU2 będzie wymagał płytki w napędzie?

Ja wiem, że nikt nie jest wróżką i nie wie co pokaże przyszłość, ale może ktoś gdzieś doczytał jakie zabezpieczenia będzie TDU2 posiadać etc, a co za tym idzie też czy płyta będzie potrzebna. Mam nadzieję, że nie, zwłaszcza, że to gra na lata, a do tego online, więc najchętniej bym ją zainstalował i schował płytę do pudełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że składając zamówienie przedpremierowe niektóre sklepy oferują dodatkowe samochody. Czy ktoś wie jak przedstawia się ta oferta? Jaki bonus oferuje np. gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 22:28, BoloMaster napisał:

słyszałem, że składając zamówienie przedpremierowe niektóre sklepy oferują dodatkowe
samochody. Czy ktoś wie jak przedstawia się ta oferta? Jaki bonus oferuje np. gram.pl?

No przecież wchodząc w produkt wszystko jest tam napisane. Z tego co zauważyłem to te bonusowe samochody się różnią w zależności od sklepu. Np w takiej Ultimie już jest coś innego do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi to czy ktoś ma gotową listę tych sklepów i samochodów:)Rzadko kupuje coś przez internet i nie orientuję się za bardzo jakie sklepy co oferują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 22:28, BoloMaster napisał:

słyszałem, że składając zamówienie przedpremierowe niektóre sklepy oferują dodatkowe
samochody. Czy ktoś wie jak przedstawia się ta oferta? Jaki bonus oferuje np. gram.pl?

Gram oferuje Catterhama, a pełna lista pre-orderowych bonusów dostępnych w polskich sklepach znajduje się tutaj:
http://www.testdriveunlimited2.com/retail_poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tvgry.pl pierwszy filmik gramy z tej produkcji, polecam obejrzeć. Wygląda dość ciekawie, bardzo podobnie do jedynki IMO. Tylko po co ta simsowa otoczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ile tej simsowo społecznościowej otoczki będzię. Ja to po prostu oleję i będę korzystał tylko tyle ile będzie to konieczn. Śmiganie autkami przede wszystkim :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować