Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

>

Dnia 23.09.2010 o 21:24, DuduTutu napisał:

Np :p maila juz wysłałem.

To konto i hasło które mi podałeś jest do logowania na stronie Atari? Bo coś nie działa, a chyba nie da się dostać linka do downloadu bez zalogowania się kontem na które posłana została beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, olałem tę stronę Atari, ściągnąłem clienta z jakiegoś torrenta i gram offline. Zaskoczyła mnie niepłynność rozgrywki. Mam C2D E7200, 2GB RAM, HD4850. Gra tnie się masakryczne na VH, po przestawieni na Hight jest dobrze, ale pełną płynnością to nie można nazwać. Nie da się zmienić odświeżania (jest tylko 60Hz), a gry wygląda paskudnie (zupełnie jak by nie działał antyaliasing), wszystko ma poszarpane krawędzie...

Jak u was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak.Na takim sprzęcie E8400 GTX 260 RAM 4 GB nie da rady pograć na maksymalnych detalach tzn,podczas jazdy w mieście gra zwalnia do 20 fps a poza miastem ok.40 fps,ale wystarczy zmniejszyć zasięg pola widzenia na medium i w magiczny sposób zyskujemy +20 kl/s.W sumie grafika prezentuje się bardzo dobrze czego nie można powiedzieć o sterowaniu.Jest po prostu denne i nie wyobrażam sobie,żeby finalna wersja miała tak wyglądać. AA działa bez problemu,podobno na kartach ATI są z tym problemy.
Załączam 3 screeny.

20100925084541

20100925084612

20100925084649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna tura beta testów... Jest duży update ważący 560 MB który mniej więcej dodaje zmianę fryzury lub twarzy naszego avatara. Także podobno zmienili model jazdy więc warto przetestować dzisiaj. Beta będzie gdzieś od 15 do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 09:12, colin321 napisał:

Dzisiaj kolejna tura beta testów... Jest duży update ważący 560 MB który mniej więcej
dodaje zmianę fryzury lub twarzy naszego avatara. Także podobno zmienili model jazdy
więc warto przetestować dzisiaj. Beta będzie gdzieś od 15 do północy.


A ja właśnie kończę ściągać betę i kurczę! Bo o 17 muszę wyjść i wracam na trochę przed północą. Nie pogram sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 09:33, Piotrbov napisał:

A ja właśnie kończę ściągać betę i kurczę! Bo o 17 muszę wyjść i wracam na trochę przed
północą. Nie pogram sobie...

No to masz pecha bo akurat beta się dzisiaj zaczyna od 17:00 i potrwa do 2:00 ;) a od 16:00 będzie można ściągnąć tą dużą łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak się tam zarejestrować bo ja próbuje od godziny z tymi kluczami i D**a bez przerwy pisze że jest zle wypełnione wpisuje od nowa sprawdzam 2 razy jest dobrze i nadal ze zle proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 08:47, gostfejskila napisał:

No więc tak.Na takim sprzęcie E8400 GTX 260 RAM 4 GB nie da rady pograć na maksymalnych
detalach tzn,podczas jazdy w mieście gra zwalnia do 20 fps a poza miastem ok.40 fps,ale
wystarczy zmniejszyć zasięg pola widzenia na medium i w magiczny sposób zyskujemy +20
kl/s.W sumie grafika prezentuje się bardzo dobrze czego nie można powiedzieć o sterowaniu.Jest
po prostu denne i nie wyobrażam sobie,żeby finalna wersja miała tak wyglądać. AA działa
bez problemu,podobno na kartach ATI są z tym problemy.
Załączam 3 screeny.

na 2 i 3 screenie widzę kałuże w dużej ilości, i takie pytanie małe mam..
Czy jak się przez nie przejedzie to są odpowiednie efekty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 21:55, rtyrtyrty napisał:

na 2 i 3 screenie widzę kałuże w dużej ilości, i takie pytanie małe mam..
Czy jak się przez nie przejedzie to są odpowiednie efekty? :P

Szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi,ale raczej nie ma żadnych efektów.Ot taka dekoracja po deszczu,która z czasem znika ;)
2 screeny zrobione w nocy.

20100926093247

20100926093301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 09:12, colin321 napisał:

Dzisiaj kolejna tura beta testów... Jest duży update ważący 560 MB który mniej więcej
dodaje zmianę fryzury lub twarzy naszego avatara. Także podobno zmienili model jazdy
więc warto przetestować dzisiaj. Beta będzie gdzieś od 15 do północy.

Gdzie można ściągnąć ten update?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 19:19, Draco-PNC napisał:

> Dzisiaj kolejna tura beta testów... Jest duży update ważący 560 MB który mniej więcej

> dodaje zmianę fryzury lub twarzy naszego avatara. Także podobno zmienili model jazdy

> więc warto przetestować dzisiaj. Beta będzie gdzieś od 15 do północy.
Gdzie można ściągnąć ten update?


Update się ściąga jak włączasz bete przez launcher. Jak już grałeś w sobotę bodajże to masz ten update. Update dodaje mniej więcej możliwość zmienienia twarzy bohatera (operacje plastyczne), fryzury (fryzjer) i przede wszystkim został trochę zmieniony model jazdy.Tak czy siak odrobinę się lepiej jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 19:22, colin321 napisał:


Update się ściąga jak włączasz bete przez launcher. Jak już grałeś w sobotę bodajże to
masz ten update. Update dodaje mniej więcej możliwość zmienienia twarzy bohatera (operacje
plastyczne), fryzury (fryzjer) i przede wszystkim został trochę zmieniony model jazdy.Tak
czy siak odrobinę się lepiej jeździ.

Hmmm, w przypadku gdy gram offline nie mam co liczyć na ściągniecie się tego update? No ale skoro tak mało zmienia to nic mi to nie pomożel. Liczyłem raczej na patch poprawiający działanie na niektórych Radeonach - u mnie nie działa antyaliasing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 19:26, Draco-PNC napisał:

>
> Update się ściąga jak włączasz bete przez launcher. Jak już grałeś w sobotę bodajże
to
> masz ten update. Update dodaje mniej więcej możliwość zmienienia twarzy bohatera
(operacje
> plastyczne), fryzury (fryzjer) i przede wszystkim został trochę zmieniony model
jazdy.Tak
> czy siak odrobinę się lepiej jeździ.
Hmmm, w przypadku gdy gram offline nie mam co liczyć na ściągniecie się tego update?
No ale skoro tak mało zmienia to nic mi to nie pomożel. Liczyłem raczej na patch poprawiający
działanie na niektórych Radeonach - u mnie nie działa antyaliasing.


Jest jeszcze kilka innych poprawek, ale się im nie przyglądałem. Do wersji offline niestety tej poprawki chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
A propo sterowania pojazdami, może ktoś coś więcej napisać ? Co dał nowy patch w tym względzie ?
A grafika w jakiś dziwnych odcieniach jest, czy we wszystkich lokalizacjach na Ibizie ?

><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 18:16, Citkowsky napisał:

Właśnie dostałem maila, iż dostałem się do zamkniętych betatestów i otrzymałem unikalny
klucz:) Dzisiaj już mi się nie chcę ale jutro zaczynam w to grac:)


Ale i tak serwery są otwarte, tylko w wyznaczonych okresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja się zapisałem ale oczywiście jak zwykle się nie dostałem :/. Jak pogracie to napiszcie jakąś krótką relację, szczęściarze:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować