Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!

148 postów w tym temacie

RollerCoaster Tycoon 2 Złota Edycja - kupię w empiku jak ..jadę do olsztyna w poniedziałek ;p
Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide + Hordes of the Underdark - a w to zaopatrzę się we wtorek xDD
super ;p...moja kolekcja się troszkę powiększy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fuck...nie doczytałem ;p....od 8 marca w sklepach dopier xDD..
a więc poczekam troszkę ;p...a zresztą zamówię sobie razem z the Guild 2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadna rewelacja. Widać że CD Projekt stawia cały czas na te same serię (Colin, Gothic). Jedyne co może kupię to Empire Earth 2. To już normalka w wykonaniu CDP. Nie ma się czym ekscytować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę was za dodanie NWN+SoU+HotU do NXK :( Teraz to już w ogóle sie nie pozbędę mojego wydania diamentowej edycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:56, Sth`Devilish napisał:

Nienawidzę was za dodanie NWN+SoU+HotU do NXK :( Teraz to już w ogóle sie nie pozbędę mojego
wydania diamentowej edycji :(


Ale czy to czasami nie jest tak że sprzedawane są jedynie dodatki bez podstawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale ile razy można wydawać Gothica ? Ile tego już było ? Sagi, antologie, kolekcje... teraz jeszcze sam dodatek w EXN. Ile jeszcze kasy chcecie wyciskać z tego bezimiennego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w tym wydaniu XKN nic ciekawego nie ma. NeverWinter Nights mam i to Diamętową Edycje, Gothica mam całą sage. A reszta gier też mnie nie interesuje. Szkoda, że nie ma Baldur`s Gate liczyłem, że ta gra się pojawi w tej edycji XKN - no cóż pozostaje tylko czekać, może się kiedyś pojawi w XKN. Myślałem też, że pojawi się nowa edycja Toca 2 i też jej nie ma. Powinna się pojawić jakaś nowość.
Czyli poprostu nic ciekawego w tym wydaniu XKN:( Trzeba mieć nadzieje, że następne wydanie będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:59, Taikun napisał:

> Nienawidzę was za dodanie NWN+SoU+HotU do NXK :( Teraz to już w ogóle sie nie pozbędę
mojego
> wydania diamentowej edycji :(

Ale czy to czasami nie jest tak że sprzedawane są jedynie dodatki bez podstawki ?


Hmm mój błąd, nie przyjrzałem się :) Faktycznie są to tylko dodatki bez samego NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciskaniem kasy można by było nazwać pozostawienie Gothica 2 w XKN. I ludzie z takimi egzemplarzami musieli by kupywać sage gothica aby móc odkryć świat nocy kruka. A tak dostali dodatek za 20zł, zamiast wydawać dodatkowe 60 (nie uwzgldniam zadnych znizek przy podanych wyzej cenach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm
Fajnie bylo rozmawiac o tym co mialoby sie ukazac
A teraz powiem tak jesli sa dodatki do ktorych potrzebne sa pelne wersje (to juz jest przesada
Np NWN jaki jest sens kupowac 2 razy dodatki jak pewnie wiekszosc ludzi kupila juz NWN Diamentowa kolekcje
Dodatek do G2 ok ale ciagle czlowiek moze nie miec podstawki
Nie podoba mi sie to za bardzo

Tak kupie King Makera do NWN
Ale reszta jak dla mnie bez szalu i niepotrzebnej egzaltacji

Pozdrawiam Wszystkich fanow serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam dla odmiany muszę pochwalić CDP - podoba mi się idea wydawania samych dodatków (wreszcie!) w tanich seriach. Wprawdzie z tego rzutu ewentualnie tylko Kingmaker, bo na Noc Kruka już się kiedyś załapałam, ale sama praktyka jest prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak narzekacie? Ja się ciesze, nie przepadam za RPGami, a tym razem ukarzą się dwie strzelanki, strategie i wyścigówka :) Dodatków nie liczę, bo tam same rpgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże !! jak ja tego nienawidze!!! dawac podstawowe wersjie bez dodatków.... kto to wymyślił ... czy w zespole cd-projekt siedza tacy ludzie jak w polityce naszej!!?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:21, Nikt634 napisał:

O boże !! jak ja tego nienawidze!!! dawac podstawowe wersjie bez dodatków.... kto to wymyślił
... czy w zespole cd-projekt siedza tacy ludzie jak w polityce naszej!!?>


Dla mnie głupotą byłoby dodawanie podstawki do zestawu dodatków, skoro NVN jakiś czas temu samo zawitało do tej edycji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:21, Nikt634 napisał:

O boże !! jak ja tego nienawidze!!! dawac podstawowe wersjie bez dodatków.... kto to wymyślił
... czy w zespole cd-projekt siedza tacy ludzie jak w polityce naszej!!?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować