Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!

148 postów w tym temacie

A ja się dość zawiodłem na tym rzucie :-(. Liczyłem na Winter Assault. Nierozumiem czemu nie dali tego dodatku skoro są dodatki do gothica i NWN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeee dodatek do Gothica:D Chyba kupie:D To chyba to znaczy, że napewno:) Tylko, że dopiero jak wyjdzie wiedźmin bo wtedy zrobię większe zamówienie na dodatek do WoW''a, Gothic''a no i oczywiście Wiedźminka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja... Znowu większośc ciekawych tytułów już posiadam ;-)

@keyrome, już ludzie z CDP pisali kilka razy że mają problemy z licencją i narazie nie zostanie wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno Colina, SWAT 4 i może Delta Force Xtreme. Znowu CD-Projekt pokazał, że dobre gry mogą być tanie jak barszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mój własny G2 NK trafi w moje ręce, bo tak to musiałem od kumpla pożyczać. Zastanawiam się nad dodatkami do NW. Pewnie też zakupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealne posunięcie, głównie ze względu na graczy którzy kupili Gothica i NWN bez dodatków a potem załowali ze nie poczekali na wersje które wyszły chwilę potem. Nikt nie traci wszyscy zyskują. Oby tak dalej.

PS: Noc Kruka sam sobie kupię ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skusze na RollerCoaster Tycoon 2 Złota Edycja, lubię symulatory ;) A po za tym to aż takiego nic ciekawego nie ma, czekam na jakieś następne gry chociażby z platynowej kolekcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cool - kupuję Noc Kruka oraz zestaw SoU + HotU. Fajowo, nareszcie pojawiają się nowe tytuły. Co do tamtych kodów - jednak podziękuję, chyba nie skorzystam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować