Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!

148 postów w tym temacie

CD Projekt

Już 8 marca na półkach sklepowych pojawi się 8 zupełnie nowych tytułów z serii eXtra Klasyka neXt! Po raz pierwszy w historii najnowsza edycja zostanie wzbogacona o rozszerzenia do najpopularniejszych gier. Jest to świetna okazja aby uzupełnić swoją kolekcję i ponownie zagrać w największe hity!

Przeczytaj cały tekst "Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Wszystkie gry które naprawdę chcę kupić, kupuję w czasie premiery. Po co mam sobie kupować zapychacze czasu, skoro mam multiplayer Company of Heroes, Countera, Warcrafta 3, Dark Messiah, Warhammera Dawn of War, itp? Ale doceniam inicjatywę CDP, pewnie sprzedadzą kolejne tysiące gier dla ludzi, którzy idą w ilośc gier, do zagrania (albo mają baaaaaaardzo dużo wolnego czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś się ruszyło :)... Ale cuś mi podejrzane te gry na Infinity, słyszałem, że miały być w klasyce... CDP szykuje coś extra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do CDP:
1. Czy Kingmaker jest poprawiony w stosunku do tego, co było w NWN DE? Chodzi głównie o to, że jeden z modułów (bodajże "Na ratunek Dziedzicowi") w ogóle się nie otwierał.
2. Jeśli tak, to czy można oczekiwać jakiejś poprawki dla wcześniejszych nabywców NWN DE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights + 2 dodatki, za nie całe 30 zł! ;o To już chyba przesada... ;)Chyba najlepsza promocja od czasów powstania gram.pl, przynajmniej ja tak sądzę.
Fajnie że wszystko ukaże się 8 marca, akurat moża zafundować swojej dziewczynie niezły prezent, jednak jaka dziewczyna gra w NWN. ;)
Jeszcze co do SWAT''a, to miałem sobie go niedawno kupować, jeszcze wtedy kiedy kosztował jakies 70 zł, a teraz 20 zł !
Rzeczywiście XKN funduje nas niezłe UDERZENIE !. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z miejsca łykam EEII i Kingmakera, zastanowię sie nad Colinem. Ale te dwie pierwsze po prostu kupuję w dniu wydania. Na Kingmakera czekałem, jako że podstawkę NWN i wszytkie dodatki mam z edycji premierowych, więc osobne wydanie tego uzupełnienia jest dla mnie bardzo dobrym posunieciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować